Skoči na vsebino

Suzuki GSF 600 Bandit (N)


SiM

Priporočene objave

Kupujem omenjen motor, pa me nekaj zanima. Prevoženih ma 19.000 km, letnik je 2000, pa so na servisu menjal ketno in zobnike. Je to normalno, k sem se z enim kolegom pogovarju, pa je reku, da se mu zdi to prezgodaj.

Motor ma servisno knjigo pa vse račune od servisov, je pa iz nemčije, tak da mislim, da so kilometri realni, k baje da je gor kaznivo vrtet km, vozu ga je pa en starejši, ne kak mlad mulec. Servise je delu na 6000 km. Sej grema z enim stručkotom ga še pogledat, sam zanima me je zarad te ketne. Sam narobe pa verjetn ni nč, ne, če je nova ketna? Mogoč je bil prejšnji lastnik bolj picajzlast, pa je hotu met vse poštimano. Kolektor se še kr sveti, ni nč zažgan, tak da mislim, da ga ni tišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi to čudn na 20 k km se ketna neb smela menat, se prav recmo da je bi picajzlast pol bi jo mazu.... itd

veš pa..pa če ga starjši prodaja to še ne pomen da se spoznba pa da dobr prodaja,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi to čudn na 20 k km se ketna neb smela menat, se prav recmo da je bi picajzlast pol bi jo mazu.... itd

veš pa..pa če ga starjši prodaja to še ne pomen da se spoznba pa da dobr prodaja,

Jst sem na suzukiju pr 17.000 menu ketno. Jebi ga. Pa sem mazal redno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eno vprašanje. Vprašanje mam glede prednje šipce. Aja, prej omenjeni motor sem kupil. Zdaj me pa zanima, če bi 5 cm višja šipca kej pomagala pri zračnem uporu. oz. pri zdajšnji mi veter piha direkt v vizir in pri višjih hitrostih čelada trese, ko se pa dvignem na noge, pa neha. Kolega ma isti problem na TDM-ki, pa je reku, da jo bo znižal, sam jst mam raj mal manj vetra. Šipca bi bla pa takale : http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_acce...i.asp?CO_ID=502

Se vidi, da je zgoraj malo ukrivljena, tak da pomoje dviguje veter. Ma kdo kake izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na skoraj enake mere 600 in 1200 ti lahko podam mnenje za MRA turing sipo in 185 cm visokega voznika.

vetra manj, piskanja manj. serijska sipa mi je veter usmerjala ravno pod celado in je prevec piskalo. sam tok vetra se vedno usmerjen v vizir, kar pa mene ne moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj.

Full se mi mudi pa bi vseeno prosil, kolk bi stal po eurotax-u moj bandit 600 gsf, letnik 2002, prevoženih 24. 000km, redno servisiran, servisna knjiga....Prosil bi za čimprejšnje odgovore, kolk stane po eurotaxu, in kolk je tržna cena?

thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če bi mi kdo lahko povedal po približno koliko dnarja so redni servisi in na koliko kilometrov so pri banditu 650?

hvala lepa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

živjo,

imam bandita gsf 600, letnik 2000. Zanima me če kdo ve ali pa če je kdo tako dober in izmeri pušo v sprednjem kolesu ki je na axu. evo slikce . Dobri ljudje hvala vam

post-16547-1183991294.jpg

Popravljeno . Popravil bandit600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravjeni

Zanima ma kje bi kupil material za servis?

in sicer:

Olje motuln 5100

filter ter svečke(na servisu so rekli da uporabljajo NGK svečke).

p.s.: če sem dal v napačno sekcijo bi prosil da se premakne.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mesnici :P

Če pa tam nimajo, pa v vsaki moto-štacuni širom po naši ljubi deželici :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mesnici :P

Če pa tam nimajo, pa v vsaki moto-štacuni širom po naši ljubi deželici :D

je nimajo..

ne resno.. ok olje sem dobil v tc-ju

svečk nimajo .. pravtako nima filtra

kje je kak servis IN trgovina v lj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nimajo..

ne resno.. ok olje sem dobil v tc-ju

svečk nimajo .. pravtako nima filtra

kje je kak servis IN trgovina v lj?

suzuki odar na celovški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki odar na celovški

svečk pr odarju že ne kupovat, ker ti bojo dali tanajdražje in za hayabuso (tako so mene netegnli!).

Žal ti pa ne morem svetovat, kje bi lahko to v ljubljani nabavu. Jaz se zapeljem do Gorice ko bo čas za te stvari.

Popravljeno . Popravil andrejba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odar je v Stegnah in ima ob Celovški samo prodajni salon. Za tem salonom je pa Avtoemona kjer imajo tudi dele za Suzukija. Jst sem tam dobu svečke za svojga za 12 eur komad kar se mi zdi v mejah normale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravjeni

Zanima ma kje bi kupil material za servis?

in sicer:

Olje motuln 5100

filter ter svečke(na servisu so rekli da uporabljajo NGK svečke).

p.s.: če sem dal v napačno sekcijo bi prosil da se premakne.

Lep pozdrav

Če boš skočil z motorinotom v Eliso ( Domžale ) boš po vsej verjetnosti dobil vse !

Ali pa Evroton na Tržaški...

Lp Čeladko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evroton dobil vse.. 4 litre olja(dobrih 21€ za 2l) 4 svečke(1kom slabih 10€)ter filter vse skupaj 93€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečk pr odarju že ne kupovat, ker ti bojo dali tanajdražje in za hayabuso (tako so mene netegnli!).

Žal ti pa ne morem svetovat, kje bi lahko to v ljubljani nabavu. Jaz se zapeljem do Gorice ko bo čas za te stvari.

preveriš, kakšne svečke morajo bit za tvoj motorj, in pri bilokaterem prodajalcu, (tudi pri Odarju) nabaviš ravno takšne z isto oznako. tu jaz ne vidim nobenega problema... če pa greš kupovat nekaj kar sploh ne veš kaj greš kupovat potem pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Sem lastnik suzukija bandit 600n in me zanima kje se da dobit prednja šipca,ker mi pri večjih hitrostih zelo piha in je zelo moteče? Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zivjo!

Mene pa zanima glede prednjih vilic pri tem motorju. Pred kratkim sem ga kupil, pelje se fenomenalno za moje pojme, ampak se mi zdi da so prednje vilice premehke?? Med voznjo me ubistvu ne moti, oz. se mi zdi da ne vpliva kaj posebno na voznjo, samo ko sem na mestu, imam obcutek, kot da sem spet na bivsem pegasotu. :)

Vilice nikjer ne spuscajo olja, niso niti malo mastne.. Je to normalno, ali bi bil dober kak preventivni pregled?

Lp, Primoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne saj ubistvu me (še?) ne moti, samo pac prasam, za vsak slucaj.

Hvala & lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej? So premehke al niso? Odloči se že enkrat...

Ti je to kak "znalac" povedal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mehke, vendar me ne moti (motor imam sele nekaj dni), za tak motor sem pricakoval da bodo trse, glede na to da je naked bike.. Prej sem imel Monster 600 in so bile veliko bolj trse. Samo sprasujem ce je to normalno za ta motor..

p.s. Kaj ima "znalac" tukaj zraven?

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!