Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

BRDAUS maš prav. samo bi nastal problem,ker bi se raztavljalci začeli spraševati kaj je narobe z njihovimi produkti,ker jih nobeden nebi hotel gledati ????????????????in bi bili njihovi raztavni prostori nezanimivi . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROKY!!

a se bo dalo dobiti uno fotko (od nedelje), ko sem slikana z enim dolgolasim (paž frizura) fantom v svetlih oblačilih???

HVALA:-)

bodi lepo, papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROKY!!

a se bo dalo dobiti uno fotko (od nedelje), ko sem slikana z enim dolgolasim (paž frizura) fantom v svetlih oblačilih???

HVALA:-)

bodi lepo, papa

O, glej jo!

Fotk nimam jaz doma, verjetno bo Noise tudi tole prebral pa ti bomo poslali, če je ni v albumu. Vem pa katero fotko misliš, ja ;)

Za ostale zadeve mi prosim piši na mail .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si te kupil? še enega BMW-ja?

NE ampak,če te že zanima- masažni fotelj Casada-rojal hala L (kjer so bila raztavljena oprema za delavnice) gornji štok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U te masažni fotelji so pa fency :D Frips bi tud enga mel :grim

Vsak,ki se vsede gor mu paše in bi ga kar imel,tudi jaz sem dolgo odlašal-no pa je le doma in ni mi žal še sploh zvečer,po šihtu,ko se malo ob poslušanju muzike sprostiš na njem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja supr je blo, morm pohvalt, se pa opravičujem ker sm tolk globok kopal do te teme, sam sm mogu vidit vaš odziv :)

TC Motoshop :worship: :rolleyes: <3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!