Skoči na vsebino

Avtoradio


stuhec

Priporočene objave

ima kdo avtoradio na bluetooth in usb vhodom

predvsem me zanima bluetooth, in ce ima avtoradio že vgrajen mikrofon

dober to funkcionira ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo avtoradio na bluetooth in usb vhodom

predvsem me zanima bluetooth, in ce ima avtoradio že vgrajen mikrofon

dober to funkcionira ?

Zal. Jaz imam samo usb interface. Prav prijetno, ker ne rabis peci CDjev, ampak kljuc not porines.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo avtoradio na bluetooth in usb vhodom

predvsem me zanima bluetooth, in ce ima avtoradio že vgrajen mikrofon

dober to funkcionira ?

:yes: Vgrajen mikrofon deluje dovolj dobro - stvar je uporabna, je pa vprašanje, kako se bo obnesel v AR 33... :P

Zal. Jaz imam samo usb interface. Prav prijetno, ker ne rabis peci CDjev, ampak kljuc not porines.

Res je - jaz imam še SD režo. Na tej kartici imam 'all time favourite' muziko, USB ključi pa so bolj 'prehodne' narava... :whistle:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 14 dnevi montiral LG 7700 z BT... Dela krasno, brez problema... Mikrofon (dobiš zraven) sem montiral na senčnik in moraš res normalno, celo zelo tiho govorit, pa se te dobro čuje... Upravljanje je enostavno... Telefon samo ob prvi uporabi radio registrira, naloži...in to je to... Vsakič ko sedeš v avto, se radio avtomatsko poveže s telefonom... na številke 1 - 6 na radiu si lahko nastaviš 6 telefonskih številk - vse kličeš preko tipk na avtoradiu... Če te kdo kliče - ti začne diskretno zvončkljat po zvočnikih (vedno glasneje)... oglasiš se s pritiskom na radiu... pravtako prekineš na radiu...ali kličeš zadnjo klicano številko... nastaviš lahko tudi tako, da se avtoradio ob klicu avtomatsko "oglasi" - sploh ni treba pritisnit nič... in že govoriš... skratka za dobrih 130 E...krasna reč..., pa še dobro špila...Edina zamera: displej je zelo slabo viden podnevi... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pioneer deh 55 bt že skoraj 2 leti, in deluje brezhibno, mikrofon dobiš zraven, dal sem ga pa na A stebriček, samo USBja pa še nima. Če kupuješ kupi raje pioneer kot kak LG ali kaj podobnega. Je imel kolega Lgja in je skos nekaj zaje**val, tako da ga je potem ko ga je 3x dobil nazaj iz garancije prodal. Jaz imam pionerje že nekaj let in vse sem kupil od "švercerjev", torej brez garancije in z nobenim nobenega problema.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam namen vzet JVC kd-bt1

kaj takega ne poznate tocno ?

Predraga zadeva... mislim, da razen lepšega zaslona ne ponuja nič več kot sony mex ali LG 7700, ki sta skoraj pol cenejša...

pa dobro kupi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predraga zadeva... mislim, da razen lepšega zaslona ne ponuja nič več kot sony mex ali LG 7700, ki sta skoraj pol cenejša...

pa dobro kupi!

kje pa so kaksne cene za ta dva ?

lg mi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa so kaksne cene za ta dva ?

lg mi ...

...LG 7700 cca 140 E...

... Sony z BT cca 160 E...

...preveri na Bolhi ali kakšni internet trgovini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj pravte na tole stvar al je pametno

post-539-1205359179_thumb.jpg

Alpine je na tržišče poslal kakovosten avtoradio, ki se bistveno razlikuje od klasičnih avtoradiev. Številne inovativne tehnologije poskrbijo, da vam z avtoradiem Alpine IDA-X300 nikoli več ne bo dolgčas med vožnjo.

Možnost povezave z iPodo-m bo vaš avto spremenilo v pravo glasbeno dvorano. Full Speed sistem skupaj s funkcijama kot sta Quick Search in Percentage Search bo omogočil hitro in enostavno listanje po iPodu. Veliki beli LCD zaslon bo popestril armaturo vašega vozila. Versatile Link vam omogoči povezavo z drugimi avdio napravami (prenosni MP3 predvajalnik, CD predvajalnik, ...).

24 Bit D/A konverter ponudi izjemno mehek in natančen zvok vašega digitalnega glasbenega posnetka.

Če imate mobilni telefon z vgrajeno Bluetooth funkcijo in vmesnik (KCE-300BT) lahko uporabite avtoradio pri prostoročnem telefoniranju. Prenosne medije (MP3 predvajalniki, ...) s pomočjo USB podaljševalnega kabla povežete z avtoradiem in tako poslušajte vaše posnetke.

Radijski sprejemnik bo omogočil poslušanje radijskih postaj na FM, MW in LW valovnih dolžinah. Možnost prednastavitve radijskih postaj in RDS funkcije (TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT) vam bodo v pomoč med vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravte na tole stvar al je pametno

Alpine je na tržišče poslal kakovosten avtoradio, ki se bistveno razlikuje od klasičnih avtoradiev. Številne inovativne tehnologije poskrbijo, da vam z avtoradiem Alpine IDA-X300 nikoli več ne bo dolgčas med vožnjo.

...

Za 140€, kolikor stane, se zdi kar OK nakup... Razen, da je grd.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpine in malo € nista bohve kombinacija.

Alpine razturava v višjih cenovnih segmentih B)

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jaz vem ta radio nima cd predvajalnika, moraš imeti zunanji izvor (mp3 player, ključek,... )

Pa res! :eek:

Potem pa ni vreden 140€... :yawn:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jaz vem ta radio nima cd predvajalnika, moraš imeti zunanji izvor (mp3 player, ključek,... )

ja ja samo usb vhod kar mi je najbol všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja samo usb vhod kar mi je najbol všeč

sej res. V bistvu potem cd-jev sploh ne rabiš. Jaz sem imel radio na usb. Od dneva nakupa naprej nisem uporabljal cd-jev. Daš vse na ključek in je. Zame je blo to fenomenalno.

No zdej ko mam nov avto sem pa spet na CD-ju (brez mp3). Na trenutke se mi že meša..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res. V bistvu potem cd-jev sploh ne rabiš. Jaz sem imel radio na usb. Od dneva nakupa naprej nisem uporabljal cd-jev. Daš vse na ključek in je. Zame je blo to fenomenalno.

No zdej ko mam nov avto sem pa spet na CD-ju (brez mp3). Na trenutke se mi že meša..

sm podobnega mišljenja

usb key 2giga in je muske gor zadost mislim pa da bi ta radijo bil sposoben prebrati mape kaj re pa potem super (lahko bi še za podmape)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm podobnega mišljenja

usb key 2giga in je muske gor zadost mislim pa da bi ta radijo bil sposoben prebrati mape kaj re pa potem super (lahko bi še za podmape)

Sem imel tud jaz ključek 2 gb. Sony ga je prebral izredno hitro, kljub ostalim vrstam datotek na njem. Res pa je motilo, da se ni dalo skakat po podmapah ampak je blo tko, da si imel vso muzko v eni mapi. Za skakanje med mapami (virtualno) si imel track 1 za vsako prvo pesem v mapi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz imam pa avtoradio na memory card pa usb in cd mp3.. in uporabljam samo memory card in cdje... je pa Evertone firma in sem imela na začetku malo težav pa sem ga vrnila na garancijo in je zdj ok... zravn pa skoraj zastonj še zvočniki Evertone z modrimi lučkami ob basih.. (bolj je na glas bolj utripajo).. in je kar ok.. čeprav se pa pozna da firma ni lih prva liga pri radiu.. ker lovi bolj slabo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No pa povejte ali je res takšna razlika v kvaliteti zvoka med npr. Alpine/Pioneer in pa npr. LG. Ali je mogoče razlika v drugih stvareh? Kateri avtoradio mi priporočate za tam okoli 200€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa povejte ali je res takšna razlika v kvaliteti zvoka med npr. Alpine/Pioneer in pa npr. LG. Ali je mogoče razlika v drugih stvareh?

Nekaj malega je morda razlike v samem zvoku, nekaj je v kvaliteti izdelave (tipke ipd.), nekaj pa tudi v 'image'-u...

Kateri avtoradio mi priporočate za tam okoli 200€?

Jaz sem za 150€ nabavil Sony MEX-BT3700U in sem zadovoljen, ker ima:

  • bluetooth za prostoročno telefoniranje
  • USB
  • MP3/WMA/...
  • predojačevalniški izhod za prednje in zadnje zvočnike ter za sub

Kupil sem ga pri Electronic4You v Avstriji, ker je bila cena znatno ugodnejša kot kjerkoli v Sloveniji...

Brez dvoma bi ga nabavil še enkrat, a kot kaže, ni več dobavljiv (po primerni ceni). Nižji model (MEX-BT2700 za 129€) nima USB priključka, višji model (MEX-BT4700 za 208€) pa ima samo nastavljiv kontrast in avtomatsko (namesto ročno) zatemnjevanje (dimmer) zaslona.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!