Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

No na zahtevo ledenega sem ustanovil temo o enduro vožnjah in dogodkih in vem kar spada zraven :D

Jaz sem končno prišel do ugotovitve da je zame samo in edino TT-R...lep ,neuničljiv,močen,lahek...no ja ...ni težek 8)

A gre kdo z mano na šmarno medvede strašit :twisted: :D

actionTT600R.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lj :D

S kod s pa ti? Pa kero kobilo maš ? Jaz mam drgač DT ...o TT-R samo sanjam...zaenkrat 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kej makadama tam na šmarni? moram kej suzukija250 nahecat, da gremo kdaj tam če ni katanec ali zahovič vse pokupil pa asfaltiral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni smarna gora bolj majhna? ...pa medvedi :shock: :shock: ,na verjamem :lol:

Kako pa izgleda smarna za vozit, rabis krampe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šmarna gora ni za enduro.

1. je preveč sprehajalcev in jih ni lepo motit

2. pa ni noben izziv, saj se gor pride z 20 let starim BMW R 65, pa tudi če si pijan in s sopotnico (enkat sem srečal enega takega modela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem pa našel eno zanimivo spletno stran, ki govori o tem in onem o enduraštvu... po moje je ena boljših takšnih zadev, na žalost pa se preveč ukvarjajo s amerškimi turami...

www.advrider.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se odloču da bom dons pa jutr vsafd dan po en tank skuru...kje e bom vozu pa še ne vem.... na šmarni bojo definitivno pre mano bežal :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se odloču da bom dons pa jutr vsafd dan po en tank skuru...kje e bom vozu pa še ne vem.... na šmarni bojo definitivno pre mano bežal :twisted:  8)

Enduraš, Jason ti je lepo napisal:

Šmarna gora ni za enduro.  

1. je preveč sprehajalcev in jih ni lepo motit  

Pri peš-obiskovalcih Šmarne gore boš samo povzročil (ali povečal) odpor do motoristov... :? Saj se najdejo tudi kake druge točke, kjer ni sprehajalcev (medvede pa lahko najdeš :twisted: ), tako da nikogar ne motiš. Pelji se npr. kdaj na Krim, pa potem na Rakitno ali pa od (Stare) Vrhnike preko Horjula do Gorenje vasi v Poljanski dolini, pa najdi kake gozdne poti. Sicer je pa tudi makadamska cesta na tej poti lepa in odnašanje zadka v ovinkih pravi užitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjel... čeprov sem šele zdele dam pršu in nisem vidu kaj ste napisal... sem si premislu in nisem šu na Šmarni ,ampak sem šel na rakitno :D :D RES!!! HUDO!!!! Iz lj na Iški vintgar pol pa tam na po makdamu na raktino.Napočez čez vse ovinke :D :D ,ene prakrat sem skor fuknu :oops: pač... še ne obvladam čist. Na raktini sem se ustavu pr jezeru ...se mal posonču in šel po asfaltu dam (lepi in hitri ovinki).

Jutr grem na krim!!!! (na uni makdam cesti je odcep) :twisted: :twisted:

GRE KDO Z MANO???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ludje kakšen zic ma TT-Rka? Se da kam dlje po cesti pridet brez da bi te rit bolela ??? :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr grem na krim!!!! (na uni makdam cesti je odcep) :twisted:  :twisted:  

GRE KDO Z MANO???

Spet se javljam,sicer sem že opravil isto turco kot ti pred kratkim(super),povej kje se dobiva :?:

Sicer do oddajnika ne moreš priti ker je prepovedano za vsa vozila. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... jaz sem z lj .... kje se pa ti nahajaš?? Pa kero žvau maš :D

Sam to se je treba hitr zment k jaz grem ko sonce posije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krim je pošteno preoran! :D

Srečno zvozu vse ovinke... čeprov napočez.

Najvišja hitrost... 90 s krima dol ....me je blo že pošteno strah :oops:

Kaj hočeš ...125ka ne gre več(no ja ...sej gre sam nisem upal)

Ker motor maš??? Mogoče se ti pridružim... Ta dan morm izkoristit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker motor maš??? Mogoče se ti pridružim... Ta dan morm izkoristit!

Če pogledaš profil ti bo vse jasno....Zdej je pa cajt da se odpravim... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!