Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

kdaj maš čas- med dnevom, jaz ga imam ponavadi cel dan- zaenkrat

Za razliko od tebe imam čas večinoma popoldne,sem imel pa namen eno turco proti Krvavcu v kratkem odvozit... 8) :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej optocomm si bil kej na progi?

Jaz sem kar ene par krogov naredu in nč šparu z motorjem ...zakon! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi enduraši ste norci... Mene osebno je ob PRVEM stiku s peskom na mojem skuterčku po telh pomedlo... :wink:

Zdej imam toliko izkušenj, da se na pesku ne držim več navodila iz avtošole - 3/4 moči zaviranja na prednjo zavoro... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod brane kaj se pritožuješ, dej, sej smo vsi na isti poti- polslepota in škrbarija, jaz, čuj, že zdaj stekla nosim, he he

brille_multifokal_werte.jpg

tam na Selu znajo bit zelo zoprni, ker je kao treba plačevati za trening, ne vem kako sicer gledajo na nekrosiste samo celoletna karta stane 50.000, in dnevna okrog jurja do dva, jaz grem občasno mimo in po makadamu naprej, čez nekaj mini naselij in pridem ven malo za bencinsko na dolenjski c.,

blizu te proge, na drugi strani avtoceste, pa je prov vzpon in skok, treba dat zadnji amortizer na najbolj hard pa mal probat

Optoc...jaz grem na Krvavc takoj, mislim najprej lahko v nedeljo, ker dons je scal in po blatu navzgor je hujš kt karkoli

proga za gor pa ziher obstaja, ker dokler sem prodajal še suzukija, no takrat je bil že prodan, me je klical model, ki bi ga kupil ravno za ke gor,

reku mi je da se jih zbere par samo s kroskami in grejo gor, grejo je premila beseda, zažagajo gor

njegovo telefonsko sem obdržal in mu rekel, da ga bom kdaj poklical in se zmenil

glede šmarne gore, vožnja po njej sploh ni panika, greš iz zadnje strani, po možnosti ob času, ko je najmanj ljudi, in tam je fina strma ostroovinkasta cesta, kjer hodi že itak bolj malo ljudi, problem je samo da je treba to cesto najti,

enkrat sem z krosko letel na šmarno kar po tistih jarkih kjer drevesa dol vlačijo samo sem se v totalnem blatu vkopal in rajš obrnil nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm 600 kupt ...MORM!!!

Tam na kros progo lohk uletiš kadarkol sam da ni nobenga gor :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni motorja sploh :x :(

že od začetka julija, odkar sm husqvarno prodau, ga kupujem, pa ni nč pametnga.

na progi sm biu pa s kroso od frenda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda de, tuki se bomo lahko zmenil kam z motorji k gredo lahko povsod

beri naslov- ENDURO VOŽNJE

k69mj- ker konc primorske si, midva z branetom kdajpakdaj poliževa hribčke okoli une cerkvice HRASTOVLJE...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z%20jepce%20dol2.JPG

evo cypena vidš da se da slike objavlat, tut tvoje ja

nardiš pa tko da daš na odprto slikco, recimo na tvoji strani desni klik miške, (ne na pomanjšano)

nato greš na najbolj spodnjo možnost PROPERTIES in tisto kar piše pod Adress: HTTP://......./......./::::JPG

označiš z miško, da se ti pobarva modro,

daš še enkrat desni klik na označen text, izbereš COPY

potem nad okencem kjer vpisuješ objavo za motosvet klikneš "gumbek", kjer piše Img

daš spet desni klik miške za izpisanim Img v okencu in izbereš PASTE,

izpiše se ti %7Boption%7D HTTP://......./......./::::JPG ,

nato še enkrat pritisneš Img,

to je to, potem samo še objaviš

če ti je preveč zakomplicirano, povej, bom probu poenostavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej optocomm si bil kej na progi? 8)

Nisem ša sprobal progo,bom v kratkem......se pa vozim po bližnjih gozdovih...super,pol pa včasih ša mal pridem pogledat do proge pa naprej proti Orlam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Optoc...jaz grem na Krvavc takoj, mislim najprej lahko v nedeljo, ker dons je scal in po blatu navzgor je hujš kt karkoli

Sem za,samo moram najprej najti pot do tja,da ne bom glih asfalta oral. 8) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam enduro pot na z urha ...na orle... pa kros progo ...no ja ...enduro pač :D

Hehe ...sej smo čist skup :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva bi dal da bi bil par let starejši pa bi mel yamaho WR426...pol bi pa šli kam :D

Sam do takrat ... :( ....DT125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi se kej dobili..

Ampak več kot 3 motorji offroad skupi mi pa ne diši. Sem pomalo tudi ljubitelj narave in moped mi služi predvsem kot sredstvo za pridet na neko točko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 je najbolša cifra! Več je preveč ...manj pa preveč boring. :D

Taka bolj hard enduro pot je pa na Murovico pri domžalah ...potka široka 30cm ...skale ...hudoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!