Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

enduraš a ti misliš na murovico pr Kamnici in Vinjah, že parkrat obiskal, poznam tut une modele k se mal nižje po eni domači kros progci furajo,

optocomm si bom jaz enkrat cajt uzeu in počekiral varjante do krvavca, kaj a nimaš motorja registriranga, ker po cesti se da, če ni druge varjante za do krvavca, tut počas vozit

jutri al pa zakoga dons (nedelja) je pa kros dirka v Šentvidu pr stični in najbrž grem ke, vstop je ponavad jurja samo bom probal mal naokol po gozdu zmotovilt z yamahco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

optocomm si bom jaz enkrat cajt uzeu in počekiral varjante do krvavca, kaj a nimaš motorja registriranga, ker po cesti se da, če ni druge varjante za do krvavca, tut počas vozit

Motor imam registriran,samo ni filing da se po asfaltu vozim,zato gledam bolj za makadam ceste.Do Domžal ni problem,samo potem ne poznam naprej,vem da obstajajo.Nebi rad zgubil pol dneva iskajoč poti proti Krvavcu.Moram nabavit topografsko karto tistega konca pa bo. 8) :P 8) Danes pa tko ali tko ščije.....spet. :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti murovico ja :D

JAz sem hotu it u stično dons... pa sem mogu it k sorodnikom :evil:

Zdele bom šu mal naokol z motorjem ...zadnjič pred šolo .... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj šele vem, zakaj se težkim enduram reče "krave"... :D :D

spilferderber_31472554414.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj šele vem, zakaj se težkim enduram reče "krave"... :D  :D

Mojem brenkotu je zadnjic prijatelj rekel KRAČA, sam vem da ni nic grdega mislil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to je bol reklamna slikca od yamaha-Australija, pa sem jo kr prpopu gor,

ti gospod brane, z mostom nad glavo, mi je frend iz anglije prnesu 64 Mb rama za fotiča (prej sem mel 32) za 9.000 sit,

pri nas košta 14.400, zdej lahko v 1024X768 posnamem 300 slik,

na fotota še zmeri čakam in ko ga dobim, pa ko se vreme mal poprav, grem na eno skakalnco pa boš vidu TTR s krili

yam-tt600r-02-bikepics-38683.jpg

kdo je ta hudič :?: :?:

yam-tt600r-02-bikepics-38686.jpg

na vrhu :?: enga :?: hriba

yam-tt600r-02-bikepics-38685.jpg

srečanje z makaronarjema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje si najdu une modele.. Una xtjka pa mora kr trpet, ko jo gazda vlači po takih hribih, kjer je zrak tako redek, da ga oba za spoznanje bolj žereta.. Ena drevesca bi tle pasala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer je zrak tako redek, da ga oba za spoznanje bolj žereta.. Ena drevesca bi tle pasala..

1. upam da ne oba bencin :shock:

2. al pa vetrnice :shock:

enduraš evo kup si pa boš loh to naredu, za 2003 bo še zmeri ista barva

tt600r_dt_05.GIF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravljeno. Ampak una "paketarska finoča" je fanj padla iz glave na tipke, kaj? Dobro, da paketarji ne folgajo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, kje te to bili, kolk visoko?

fajne voznje,bi se blo fajn kdaj zraven zapeljat :D ,samo ne vem ce ne bo letos samo se blato povsod :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so primorski konci, vsaj ta prva pa tazadna slika, vmesna slika je pa nekje okrog Idrije, na spodnji se še kr v redu vid črni kal oz kraški rob

zdej že dolg ni blo vremena za nekam fino letet, ampak se bo upam da kej kmal popravl (pa da ne bo mrz prej prtisnu)

pa tut odvisno od kje si ti, če si bol na štajerskem je to zlo dolga fura (samo po naglasu sodeč po moje nisi :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z Gorenjske, malo pred Kranjsko goro. Ni blizu, ampak ce bo volja ,se bomo ze dobil pa peljal :D , sej se mi nic ne mudi (moram se konja ujahat) :D :D

Pa tud taprave cevlje se iscem, tu sem jih malo zbral za pogledat (bolj preizkus za i.stran-ne bo dolgo)

http://users.volja.net/cypena/index.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E-09 je po mokri travi podn, me je tko obrnil da se na tleh od gume sploh ni nobene črte poznal, precej trda guma, ki pa na asfaltu hitro jenja

naslednja guma bo iz mitasovega cross ranga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E-09 je po mokri travi podn, precej trda guma, ki pa na asfaltu hitro jenja

naslednja guma bo iz mitasovega cross ranga

Kako jenja, mislis da se hitro obrabi, al da zaradi trdote drsi?

Koliko denarja si dal za njo?

Katera iz kros ranga ti je pa vsec?

Kako je pa z dimenzijami gum za kros; sem videl da so gume sirine od 100 -120mm, 130 ali 140mm-18col .

Za mojga KaTeeMa naj bi bile po defoltu:

zadaj 130/80-18 T63 66S ali 140/80-18 70R

spredaj 90/90-21 T63 54S

Kaj bi se zgodilo z voznimi lastnostmi motorja ce bi dal gor gume 120/90-18 ali 110/100-18? Kaksne dimenzije bi potem rabil spredaj? A so te ozje samo za krosle z tam okol 90-100 kilogrami lastne teže?

Huh, pol je pa se load/speed index za gledat :oops: ,je to recimo 66S ali 70R? Pomeni visja stevilka visje vrednosti ... :?:, crkaS,R... :?:

Sem videl da je za ene Mefo pisalo, da so samo za do 130 km/h.

kake dimenzije so zate po defoltu in kake si imel na suzukiju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod jenja sem mislu hitro niža, bla je 11 taužnt,

glede kros gum

zdej všeč al ne všeč, morm gledat na možnost uporabe na terenu in cesti zato bi mogla biti bolj med ta trdimi, recimo od Dunlopa bi edina (zaradi mer) prišla v poštev D739,

na suzi sem mel spredi D755 pol sem jo pa menju za 752 pa glih prodau motor,

zadaj pa najprej 752, pol sem uzel michelin s (soft) 12, in nazadnje mitas C-08

dunlopka 752 je bla 110/ 90/19, michelinka 130/80/19 in je bila OŽJA, mitas tut 130 je bila še ožja od michelinke

pol sem malo meril širino namontiranih gum in je prišlo na dan to: dunlopka je široka 110 čez plašč, michelinka 130 čez štoflce, mitaska pa nikjer ne 110 ne 130

za TTR so svetovane gume 90/90/21-54R ali S

in zadaj 130/90/18-69R, 66R, 66S in 140/80/18-70R

pirelli MT21, MT70 in michelin BAJA, T63

sicer to sploh ne vem kuga točno pomeni (66,69,70)

mitas E-09 pa je 130/80/18 in je ožja od bivše pirelli

širša guma zihr del zdrži zarad večje površine sam tut slabš prime, spet je odvisno od terena in hitrosti vožnje

ko mitasko zablokeraš na asfaltu daje tak zvok k da bi bla iz plastike, in kr gre, nč ne bremza, pač je bl za trdo zemlo in grob pesek primerna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!