Skoči na vsebino

Sposoja ATV ali Quadov


gogi

Priporočene objave

Zanima me če kdo ve za koga, ki sposoja ATV-je, sem slišal nekaj da jih sposojajo v Ljubljani in Celju, samo malo daleč mi je da bi se šel tja vozit. A že mogoče sposojajo kje v Mariboru. Rad bi probal kako je to vozit, predno si ga nabavim da vidim če je to sploh za mene. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil gogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Lj je bla ena firma, pa ne izposojajo več....

100% si ga pa lahko izposodiš v celju, oziroma v velenju pri ski and sea firmi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Lj je bla ena firma, pa ne izposojajo več....

100% si ga pa lahko izposodiš v celju, oziroma v velenju pri ski and sea firmi...

Zdaj so v Šempetru v savinjski dolini zraven poligona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pol Ljubljana odpade, celje pa bi še šlo ja. Samo, zgleda, da je še to vse skupaj v povojih, da ni tega tud v Mariboru na izposojo. Mogoče pa bom šel do celja pogledat da vidim kak se je s tem kaj vozit. :)

Popravljeno . Popravil gogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo ve za koga, ki sposoja ATV-je, sem slišal nekaj da jih sposojajo v Ljubljani in Celju, samo malo daleč mi je da bi se šel tja vozit. A že mogoče sposojajo kje v Mariboru. Rad bi probal kako je to vozit, predno si ga nabavim da vidim če je to sploh za mene. :evilgrin:

izposoja v MB je kar obsežna, jaz vem za vsaj tri ponudnike ... če rabiš dodatne infote mi pošlji mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo ve za koga, ki sposoja ATV-je, sem slišal nekaj da jih sposojajo v Ljubljani in Celju, samo malo daleč mi je da bi se šel tja vozit. A že mogoče sposojajo kje v Mariboru. Rad bi probal kako je to vozit, predno si ga nabavim da vidim če je to sploh za mene. :evilgrin:

Ski&Sea je zej v Šempetru, Naslov:Ločica ob Saviniji 49b

Pa za en dan dvomim da ti bojo dal 4 cikl(Mogoče med tednom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kake so kaj cene izposoje drugih proizvajalcel, ne samo bombarderja, kaj cenejšega.

Pa če je možno dobit kak cenik, pa kaki so pogoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ali gdo ve za kakšno varijanto izposoja atv-ov, v Ljubljani, ali bljižni okolici? :)

Polzola,Celje,Maribor me ne zanima :P

Na medmrežju po dveh neuspešnih dneh nisem nič našel, Pa nemorm vrjeti, da tega v prestolnici nihče ne prakticira :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!