Skoči na vsebino

Hornetovci


Priporočene objave

Jz pa sam se tuki povem, da hornetarji mal poglejte se med moto dogodke, za kaj boste pa ze vidl :P

Aja ja go nova kolekcija go

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem tud jest prsu do njih... Seveda, dalo bi se boljs, sam jest sem vseen zadovoljen.. :naughty:

Hvala XTR - ju za dostavo in posebej hvala axilon - u za trud in uresnicitev zamisli.. :worship:

Za tanove sem tud jest za..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Kako, d se axilon vec ne oglasa na forum??

Ne vem, sm mu ze jz poslau PM za majice ce bi lahko naredu se mal drgacne.....Pa se ni nc javu....

Ga bom zgleda mogu kr poklicat....Tut men je cudn tole da se nc ne jav :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Živjo

Ker nikjer nisem dobil ene fajn majice s kratkimi rokavi sem se odločil, da bom sam nekaj skupaj zmetal. Tu je rezultat. Če bi mogoče še koga zanimalo, naj mi prosim sporoči, ker bom dal zadevo natisnit. Cena majice bo pa nekje med 6 in 7 EUR, vsaj tako mi je zagotovil tiskar. Majice bodo pa Fruit of the loom. Če koga zanima naj mi sporoči

lepa majčka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!