Skoči na vsebino

Hornetovci


Priporočene objave

Živjo

Ker nikjer nisem dobil ene fajn majice s kratkimi rokavi sem se odločil, da bom sam nekaj skupaj zmetal. Tu je rezultat. Če bi mogoče še koga zanimalo, naj mi prosim sporoči, ker bom dal zadevo natisnit. Cena majice bo pa nekje med 6 in 7 EUR, vsaj tako mi je zagotovil tiskar. Majice bodo pa Fruit of the loom. Če koga zanima naj mi sporoči

post-16888-1203250508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Ker nikjer nisem dobil ene fajn majice s kratkimi rokavi sem se odločil, da bom sam nekaj skupaj zmetal. Tu je rezultat. Če bi mogoče še koga zanimalo, naj mi prosim sporoči, ker bom dal zadevo natisnit. Cena majice bo pa nekje med 6 in 7 EUR, vsaj tako mi je zagotovil tiskar. Majice bodo pa Fruit of the loom. Če koga zanima naj mi sporoči

vzamem dve št (m ) resno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolha, tale logo od BNA je tut men bl vsecn (samo brez MANIA), tko da ce bos dau delat pa ce bo moznost tega logota tok bols, ce ne pa vseen tko kot ze receno dve ena M in ena L.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce so tvoji nameni resni, vzamem eno majco (M stevilka)...Bolj vsec mi je logotip od bna - ja, zadovoljil se bom pa tud s tvojim predlogom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se mal pomatral s sliko od bna-ja pa mi dela rahle težave, ker slika ni visoke ločljivosti in bo potem na majici "kockasta"

počakam še če kje kaj najdem na netu. če pa ima kdo kakšnega fajn sršena naj mi ga pošlje pa bom poskusil zrihtat

LP

R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se mal pomatral s sliko od bna-ja pa mi dela rahle težave, ker slika ni visoke ločljivosti in bo potem na majici "kockasta"

počakam še če kje kaj najdem na netu. če pa ima kdo kakšnega fajn sršena naj mi ga pošlje pa bom poskusil zrihtat

LP

R

Na netu pa res nebos nikjer nasel visokoresolucijskih slik!

Sicer pa je to tema za Hondo HORNET 600, mislim da ni to tema o MAJCKAH!!!! Halooooo, o majckah se ponavadi pogovarjajo deklice!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
sem se mal pomatral s sliko od bna-ja pa mi dela rahle težave, ker slika ni visoke ločljivosti in bo potem na majici "kockasta"

počakam še če kje kaj najdem na netu. če pa ima kdo kakšnega fajn sršena naj mi ga pošlje pa bom poskusil zrihtat

LP

R

Lp tut jest bi ene dve uzel sam prej se zmente za logotip.mugen je kr ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa prvotna zelo dopade, predvsem zato k ni neki komplicirana - plain and simple. :OK:

Bi tudi vzel 2; barva je samo črna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi dve (črna in temno modra, če je možno... drugače kar dve črni)... L velikost...

Ti samo povej na kater račun denar in koliko... ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je zdaj,........se bo tiskalo kaj? :hmm:

Lp, Gregor

Se men sam zdi, ali res iz te moke nebo kruha..... :whistle:

PS: so kar hudi ti sršeni :naughty:

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se men sam zdi, ali res iz te moke nebo kruha..... :whistle:

PS: so kar hudi ti sršeni :naughty:

bolha bi se lahk kej javu in podal inf.....Pa ce bo, al pa ne...

Hude bi ble majce..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še nisem prepozna... vzamem eno L...

kaj pa barva? samo črna ali še kaj druga?

Hm, kolkr spremlam, se sploh ne ve ce bo...Ti pa kar o barvi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za majco se pa tud jst zanimam...pošlte prej kako bojo zgledale...drgač mam pa jst kr neki poznanstev pri majicah...od tiska do majic...tako de če potrebujete kako pomoč samo povejte.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej je mela neke crte....

@bica dobro si to porihtal.......hvala za trud :worship:

drugače pa upam ja,.....da se bolha javi in pove kako je na stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za majco se pa tud jst zanimam...pošlte prej kako bojo zgledale...drgač mam pa jst kr neki poznanstev pri majicah...od tiska do majic...tako de če potrebujete kako pomoč samo povejte.

LP

Ja na majicah bi naj bila ena izmed slik sršena,.......oziroma kak se bomo pač zmenli.

Glede na to da maš veze pri tiskanju in majicah moramo samo dorečt kero sliko bomo izbrali, ti pa povej klko bi naj to prišlo,...poberemo naročila in že se tiska :evilgrin: :naughty: :whistle:

Predlog pač :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za majco se pa tud jst zanimam...pošlte prej kako bojo zgledale...drgač mam pa jst kr neki poznanstev pri majicah...od tiska do majic...tako de če potrebujete kako pomoč samo povejte.

LP

Hm, vem, da je najlazje govort in stvari na druge prenasat...

Na prvi strani poglej, kako si je bolha to zamislu in s tvojim poznanstvom izdelajta majice...pa magar za kak evro bonusa... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!