Skoči na vsebino

Hornetovci


Priporočene objave

jah k sm rihtal majce za študentski dom pa za neko našo turo na morje s kolesi sm rihtal majice od fruit of the looma...majice z tiskom so pršle okow 5 € če se ne motm (obojestranski tisk, samo črna barva tiska) pri tisku do 15ih majic.

Ko sem rihtal za študentski dom je pršla cena majice z obojestranskim tisom ter dvobarvni tisk cca 3,8€ če se ne motm.

Tko de tu dost zavisi od količine tiska.

Morm pa rečt de to tiska neka gospa doma in za moje pojme nardi dost v redu...brez računa ter zlo zlo poceni. Majice mamo že 2 leti pa so še kot nove tud na tisku ni videt še nobene obrabe.

Cena majice fruit of the loom je okow 3€ po komadu...tisk pa bi mogu prit okow dodatne 3€ ker mamo malo več barvih kombinacij, ter če je naročeno 10 komadov.

Povejte kuk ste zainteresirani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah k sm rihtal majce za študentski dom pa za neko našo turo na morje s kolesi sm rihtal majice od fruit of the looma...majice z tiskom so pršle okow 5 € če se ne motm (obojestranski tisk, samo črna barva tiska) pri tisku do 15ih majic.

Ko sem rihtal za študentski dom je pršla cena majice z obojestranskim tisom ter dvobarvni tisk cca 3,8€ če se ne motm.

Tko de tu dost zavisi od količine tiska.

Morm pa rečt de to tiska neka gospa doma in za moje pojme nardi dost v redu...brez računa ter zlo zlo poceni. Majice mamo že 2 leti pa so še kot nove tud na tisku ni videt še nobene obrabe.

Cena majice fruit of the loom je okow 3€ po komadu...tisk pa bi mogu prit okow dodatne 3€ ker mamo malo več barvih kombinacij, ter če je naročeno 10 komadov.

Povejte kuk ste zainteresirani

gregor46.............piši dve majici (velikost: L)...........zapisuj naročila in poročaj :OK:

Predlagam pa do so majice kar take kod si je zamislil bolha na prvi strani.

@bica bi pa proso če lahko to sliko spremeni v črno-belo varijanto,.....in če je še možno da kje "zahakla" napis Hornet (v kvaliteti za tiskanje) in pa logo od honde za prvo stran. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo v tisk lahko štejete še mene zraven. Vzamem 2 majici. Sicer sem naročil že uporabniku bolha95, naj mi sporoči če se bo tiskalo, pa ni odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola....Mozne so seveda tudi druge barvne kombinacije.....

Lepe.......samo kaj ko so pa eno sezono prepozne......(samo logotip Honde je še skupen)....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem napisala... vzamem eno L... barvo povem kasneje, če bo kaj na izbiro, drugače vzamem kar bo, razen bele majice. te pa ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima a bojo te majce samo v moški izvedbi al bo kaka ženska tudi... če bo bi se prijavil za eno moško L in eno žensko S

lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima a bojo te majce samo v moški izvedbi al bo kaka ženska tudi... če bo bi se prijavil za eno moško L in eno žensko S

lp :rolleyes:

@ROZI nebo bela,.....majce naj bojo črne (več bomo komplicirali težje se bomo zmenli) :winkiss:

@alienrat majice niso ne moške ne ženske......so pa univerzalne fruit of the loom :slap:

Potrdi če boš mel,.....da axilon zabeleži

PS: deset komadov bo hitro :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko...več kot bomo komplicirali, težje bo vse skupi zrealizirat...tko de barva bo ČRNA. Všeč mi je rumeni tisk. Se bom pozanimal pa če se da slučajno dobiti kakšen ženski model...a nič ne obljubim.

Zaenkrat so naročila sledeča:

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2?

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L (če rata še ženska S)

Če je še kdo za, naj kopira vse dosedanje naročnike v post in doda še sebe de bom mel bolj pregledno. Časa imate do 16. marca za naročilo, potem bom majice naročil in ni več možnosti naročila. Še 1x...več ko nas bo, ceneje bo!!!

In ja, pošljite mi slike (spredaj zadaj) v originalni velikosti za na majice da gospa naredi že vnaprej vse za sitotisk.

LP

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so naročila sledeča:

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L (če rata še ženska S)

Če je še kdo za, naj kopira vse dosedanje naročnike v post in doda še sebe de bom mel bolj pregledno. Časa imate do 16. marca za naročilo, potem bom majice naročil in ni več možnosti naročila. Še 1x...več ko nas bo, ceneje bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majice BODO tui ženske!!!! :worship:

Zaenkrat so naročila sledeča:

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L, ženska 1S

Če je še kdo za, naj kopira vse dosedanje naročnike v post in doda še sebe de bom mel bolj pregledno. Časa imate do 16. marca za naročilo, potem bom majice naročil in ni več možnosti naročila. Še 1x...več ko nas bo, ceneje bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so naročila sledeča:

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L, ženska 1S

bna: 2M, ženska 1S

šwrk: 2XL, ženska 1M 1L

zizi: 1M, ženska 1M

Če je še kdo za, naj kopira vse dosedanje naročnike v post in doda še sebe de bom mel bolj pregledno. Časa imate do 16. marca za naročilo, potem bom majice naročil in ni več možnosti naročila. Še 1x...več ko nas bo, ceneje bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti bna :)...lepo piše pod seznamom kako se kopira cel seznam in enostavno doda še sebe ter celoten seznam objavi v svojem postu...pa se ne bo nihče zmotu :)

Popravek:

Zaenkrat so naročila sledeča:

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L, ženska 1S

bna: 2M, ženska 1M

šwrk: 2XL, ženska 1M 1L

zizi: 1M, ženska 1M

Če je še kdo za, naj kopira vse dosedanje naročnike v post in doda še sebe de bom mel bolj pregledno. Časa imate do 16. marca za naročilo, potem bom majice naročil in ni več možnosti naročila. Še 1x...več ko nas bo, ceneje bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek:

Zaenkrat so naročila sledeča:

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L, ženska 1S

bna: 2M, ženska 1M

šwrk: 2XL, ženska 1M 1L

zizi: 1M, ženska 1M

MaKoo: 2L

Če je še kdo za, naj kopira vse dosedanje naročnike v post in doda še sebe de bom mel bolj pregledno. Časa imate do 16. marca za naročilo, potem bom majice naročil in ni več možnosti naročila. Še 1x...več ko nas bo, ceneje bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2?

rossIe:1L

alienrat:1L, ženska 1S

bna: 2M, ženska 1M

šwrk: 2XL, ženska 1M 1L

zizi: 1M, ženska 1M

MaKoo: 2L

RenoRaines: 1L

V kolikor pa bodo na voljo 2 barvi pa 2L vsake barve po eno. :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

axilon:2M

gregor46: 2L

XTR: 2M

a79:2M

rossIe:1L

alienrat:1L, ženska 1S

bna: 2M, ženska 1M

šwrk: 2XL, ženska 1M 1L

zizi: 1M, ženska 1M

MaKoo: 2L

RenoRaines: 1L

V kolikor pa bodo na voljo 2 barvi pa 2L vsake barve po eno. :)

Pridruzujrm se zeljam RenoRaines - a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barva bo črna...in samo črna...kr drgač se vse zakomplicira in bojo hotli ljudje med od baby blue barve do sivkasto rdeče...tko de črna je pomojm še najbl ql za vse...pa še na zalogi jih majo

LP, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, gut, čeprav sem mislu na barvo logotipa. Se pravi bo rumen.

Bi pa tist napis Hornet pasal, če bi bil en mal postran napisan, tko kukr je bla prvotna ideja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql ql...mene ste dodal.. :worship:

p.s a kdo slučajno ve za kšno hornetko 900 tm do 2003letnik.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kdo?

drgač se pa mormo zment kako bomo te majce razdelil ter kako s financami...samo tolko de mi ne bo na koncu ostalo 10 majc doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kdo?

drgač se pa mormo zment kako bomo te majce razdelil ter kako s financami...samo tolko de mi ne bo na koncu ostalo 10 majc doma...

haha axilon ne boj se, majice bodo šle kod za med :naughty:

Lahko se v mirni peči dobimo ali pa se majice posljejo po pošti, plačilo pa po povzetju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ou ou mal cajta mi komp ne dela pa sm ze skor vse zamudu.....

Men tut dve L in eno M tenkju :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!