Skoči na vsebino

Utekanje novih gum


axilon

Priporočene objave

a spet pogrevate to foro z brusnim papirjem :headbang:

ko se nova guma segreje, drži

Se pa novo ali pa rabljeno na začetku, ko še ni topla, mal "tipa", valda je ne boš takoj zvrnu v poln nagib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a spet pogrevate to foro z brusnim papirjem :headbang:

ko se nova guma segreje, drži

Se pa novo ali pa rabljeno na začetku, ko še ni topla, mal "tipa", valda je ne boš takoj zvrnu v poln nagib.

TOČNO TAKO !

Tudi sam sem šel z Kopra v Hrpelje po nove gume za nazaj do Črnega Kala bolj po jajcih čez Črni Kal pa že drsal vse po spisku.....

Pač malo tipaš pa je, ko začne zadnji konc plesat pač popustiš

Jao KRAMPOTEHNIČARJI, pa malo občutka ! :wallbash: :slap:

Popravljeno . Popravil Gsx600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brusni papir se mi zdi preveč grob. Jaz to naredim z zobno krtačko (tudi vse fuge od profila lepo spucam). :trance_33_sleep: Probaj tudi ti. :unsure: ampak mora bit firma Curaprox.

Fuge jest spucam z zobno nitko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a spet pogrevate to foro z brusnim papirjem :headbang:

ko se nova guma segreje, drži

Se pa novo ali pa rabljeno na začetku, ko še ni topla, mal "tipa", valda je ne boš takoj zvrnu v poln nagib.

Mislm bolj ko prbiram to temo bolj se mi zdi da se zajebavatae :rolleyes:

Točno tko k je misty reku. Pa ne gre tok za nagibanje, kakor za hitro speljevanje in močno bremzanje.

Za vse une k pa noste sabo ščetke za zobe, šmirgl papir, pa gobice k vulkanizerju pa predlagam da začnete kupovat rabljene gume. Bo najbl zihr :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm bolj ko prbiram to temo bolj se mi zdi da se zajebavatae :rolleyes:

Točno tko k je misty reku. Pa ne gre tok za nagibanje, kakor za hitro speljevanje in močno bremzanje.

Za vse une k pa noste sabo ščetke za zobe, šmirgl papir, pa gobice k vulkanizerju pa predlagam da začnete kupovat rabljene gume. Bo najbl zihr :rolleyes:

lažji burnout pred vulkanizerjem...tut po robovih :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki imate z novimi gumami toliko problemov, brezplačno utečem nove gume na dirkališču. :yes:

.

.

.

.

...da ne bo kdo rekel, da nisem pripravljen pomagat O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oproščam se vsem tistim strokovnjakom, ki jim je bilo težko povedati, da ta film ni noben problem več ko se 1x guma ugreje, ter vsem tistim ki jim je ful smešno to, da razlagajo kako z zobno nitko in podobnimi pripomočki čistijo gume.

Zahvalil pa vsem tistim ki ste dali pametne odgovore...meni kot začetniku pomenijo veliko...bom upošteval vaše nasvete...vendar dokler je cesta še bolj hladna, ne bom polagal ravno v extreme.

Hvala še 1x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem gume ni v tem, ker je nova, ampak v tem, da je ponavadi drugega tipa kot je bila nazadnje na motorju. Vemo pa, da se vsak tip gume obnaša drugače (trdota). Ko gumo zamenjaš, si še vedno navajen na staro, misliš pa, da lahko z novo voziš kot po tirnicah in zato pretiravaš in zdrs ali padec je tu. Tudi sam sem zamenjal obe gumi. Prvih 20 do 30 km sem pazil, da nisem pretiraval, nato sem začel voziti kot prej (nisem začetnik, pa tudi pretiravam ne) in gume so normalno grabile do roba. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm bolj ko prbiram to temo bolj se mi zdi da se zajebavatae :rolleyes:

Točno tko k je misty reku. Pa ne gre tok za nagibanje, kakor za hitro speljevanje in močno bremzanje.

Za vse une k pa noste sabo ščetke za zobe, šmirgl papir, pa gobice k vulkanizerju pa predlagam da začnete kupovat rabljene gume. Bo najbl zihr :rolleyes:

Kar se tiče ščetk, gobic in podobnih "pripomočkov" se mi zdi da so se mal hecali :worship: Mene so nasmejali.

Ne morem pa tega trdit za tiste ki zagovarjajo brušenje s (pa magari finim) brusnim papirjem.

Sicer pa komur kej paše, tudi prazno gumo lahko na začetku napolniš z zrakom tako da pihaš v ventilček :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oproščam se vsem tistim strokovnjakom, ki jim je bilo težko povedati, da ta film ni noben problem več ko se 1x guma ugreje, ter vsem tistim ki jim je ful smešno to, da razlagajo kako z zobno nitko in podobnimi pripomočki čistijo gume.

Zahvalil pa vsem tistim ki ste dali pametne odgovore...meni kot začetniku pomenijo veliko...bom upošteval vaše nasvete...vendar dokler je cesta še bolj hladna, ne bom polagal ravno v extreme.

Hvala še 1x

Kot sem že rekel. Ne gre tolko za polaganje. Sploh če si začetnik, verjetno še ne polagaš v extreme. PAzi pri speljevanju in bremzanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki imate z novimi gumami toliko problemov, brezplačno utečem nove gume na dirkališču. :yes:

Višam ponudbo, da jih brezplačno še premontiram :)

Centriranje pa malo stane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še dvignem.. Jaz jih utečem in poskrbim še za brezplačno montažo + centriranje . Je pa pogoj, da se mi pusti, da jih utekam vsaj 20 krogov, da bo film zihr šel dol :rolleyes: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

jst pa tud Dexovo ponudbo še dvignem: ne samo zastonj premontaža, centriranje in ulaufanje 20 krogov, jst jih tud znucam čist do konca, tko da lastnik gume ne bo imel prav nobenega dela več z njimi :naughty:

dodaten bonus moje ponudbe: s tem se lastnik izogne tudi vsem nevarnostim zdrsa ali padca v celotnem življenskem obdobju gume, ne samo na začetku :whistle:

pozabil: ponudba velja le za SS in dirkalne gume, lahko tudi slick, ne pa za razne Pilot Road I, II... XVII, tko in drugače Pametne gume itd :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

jst pa tud Dexovo ponudbo še dvignem: ne samo zastonj premontaža, centriranje in ulaufanje 20 krogov, jst jih tud znucam čist do konca, tko da lastnik gume ne bo imel prav nobenega dela več z njimi :naughty:

dodaten bonus moje ponudbe: s tem se lastnik izogne tudi vsem nevarnostim zdrsa ali padca v celotnem življenskem obdobju gume, ne samo na začetku :whistle:

pozabil: ponudba velja le za SS in dirkalne gume, lahko tudi slick, ne pa za razne Pilot Road I, II... XVII, tko in drugače Pametne gume itd :P

Hvala bogu, da sem nabavil Z6, da mi ne bo treba usluge iskat na Vrhniki....Drugače imajo pa pri Botru dobro jedačo.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take sem pa jaz, ki jih utekam samo po sredini :krneki:

In to po možnosti samo zadnjo mimo letališča v Lescah, morda? Sicer imamo pa na Drulovki (Karantanija) blagajno, v kateri zbiramo prostovoljne prispevke :beer1: Pa LP :worship: Vabljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to po možnosti samo zadnjo mimo letališča v Lescah, morda? Sicer imamo pa na Drulovki (Karantanija) blagajno, v kateri zbiramo prostovoljne prispevke :beer1: Pa LP :worship: Vabljen :worship:

A ti si eden tistih, ki so vedno tam parkirani?

Kdaj se pa vozite? :evilgrin: :P

Pa da ne bom cist off topic - jst sem se z novimi odpelal direkt na Jezersko, pa pocas...Ko sem dam prisel so ble ze taprave.

Res pa da bi pri meni skrajni zunanji rob lahko namazal s cim, pa nebi bil hud problem... :krneki: /zacetnikipress/

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!