Skoči na vsebino

07 CBR600 VS 07 Gsx-r 600


INFINITI

Priporočene objave

OK nekaj mi ni jasno

-Povsod po testih hvalijo ta srednji range navora pri cbr-ki kako je hud in oh in sploh, potem pa gledam diagrame in specifikacije, pa ugotovim da ga suza, ne prekaša ampak naravnost posili v nizkih in srednjih obratih pri navoru, pa da ima cca 5 konjev več na vrhu.

-Gledal sem pa akrapovičeve diagrame.

V čem je tukaj fora? Od kod torej ta CBR fama?

-Je kdo sprobal oba motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sem videl to, ampak poglej sedaj akrapotove diagrame; še posebej od začetka vrtljajev - ker imaš tudi linijo serijskega.

Prvi je Honda, Drugi Suzuki

24980452a9da5c84e8ce1d14f00587df.jpg

a998b5de178d031a146c05110ec41cc1.jpg

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da ima akrapovič napačne izpiske? - A nebi to bilo malce hecno, glede na to da testirajo motor večkrat preden naredijo izpuh u nulo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil vse zgoraj nastete motorje v testu (l. 2007). Yamaha je "mrtva" do 10k rpm, pri kawasakiju je zgodba podobna, mogoce malenkost bolj prozen + pretrd za moje pojme za cesto, suzuki in honda sta pa po proznosti tam-tam, s tem da mi polozaj na hondi bolj ustreza in se mi zdi bolj vozna v vseh obmocjih vrtljajev. Na koncu sem se odlocil za hondo - ker mi bistveno bolj ustreza, pa se odnos enega izmed prodajalcev suzukijev je bil katastrofalen!

Tko da.. motorja sta tam-tam, kar koli bos vzel od teh dveh ne bos velik zgresu, je pac stvar tega kaj ti bolj ustreza. Probaj dobiti testna in se zapelji ;)

pa dober nakup ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da ima akrapovič napačne izpiske? - A nebi to bilo malce hecno, glede na to da testirajo motor večkrat preden naredijo izpuh u nulo?

Moraš paziti ker je skala navora na obeh grafikonih drugačna. Če primerjaš recimo navor na več točkah boš dejansko videl, da akrapovičeva grafa pokažeta zelo podobno sliko tistemu grafu kjer je primerjava vseh štirih.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za kawlna takega diagrama nebi pričakoval-sem mislil da pa ni tako švoh. Prejšnji model (636) je bil veliko močnejši skozi celo območje in bi verjetno bil vodilni pri tej primerjavi. Drugače če bi se odločal med hondo in suzukijem bi izbral slednjega, čeprav tudi honda sploh ni slab motor. Drugače pa seveda '06 636 !! Tole temo pa bi lahko nadaljevali v temi 600SS japonski superšportniki in predlagam moderatorjem, da tole prenesejo in zaklenejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola infiniti,

če smem sodit po testih, so si danes vsi 600 SS motorčki po zmogljivostih tako podobni, da se mirno lahko odločiš na podlagi tega kateri ti je najbolj všeč, ali če ima kateri kako tebi posebej ljubo lastnost :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola infiniti,

če smem sodit po testih, so si danes vsi 600 SS motorčki po zmogljivostih tako podobni, da se mirno lahko odločiš na podlagi tega kateri ti je najbolj všeč, ali če ima kateri kako tebi posebej ljubo lastnost :)

:grim ITAK :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!