Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) --- predpriprave


Priporočene objave

A to naj bi trajalo 2 dni...torej enkrat prespiš.

Jst pa komot zdržim da nč ne spim eno noč :roll:

franci...

Lej tko je tisti ki so oddaljeni od NM torej MB al pa LJ ipd tisti bojo prespali in tisti majo se zjutraj zajtrk... Vazno bo sam to v soboto k bo vecerja pa pol zurka v diskoteki al pa kar v restavraciji (po lastni zelji)

Tisti keteri bomo pa samo na vecerji bomo pa se isti dan sli domov...

ce te se kaj zanima prasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej zahvala Vrtnici, ker se je "podstopila" organizirati NFS.

Topic PRIJAVE za NFS sem izbrisal, ker nima nobenega pomena imeti temo, če sploh nismo dogovorjeni za kraj in datum.

Bistveno za zdaj je tole: računamo na 100-150 ljudi, zrihtati je potrebno prostor in določiti ceno ter, izredno pomembno, kaj se za to ceno dobi. Vrtnica, prosi jih, da ti posredujejo malo bolj podrobni menu, ker je ponavadi problem s hrano (na mizo vržejo kar nekaj, čemur običajno ne moreš rečt niti futer kaj šele hrana). Spodobilo bi se tudi, da bi ob večerji dobil vsak vsaj kozarec vina.

Povedati morajo tudi kako je z raznimi muzikaličnimi napravami (beri: zvočniki, stolpom...)! Vprašati je potrebno kako je s temi "vstopninami" v bazene - ki so, kolikor sem razumel, brezplačne. A to pomeni, da lahko pridemo mi v sobe že v soboto sredi dneva, se malo relaksiramo v bazenih in nato odpeketamo na fešto? In nato v nedeljo po poznem zajtrku zadevo ponovimo. Dogovoriti se je potrebno torej tudi za uro zajtrka (da ne bodo težili da je potrebno do 8-ih pojesti zajtrk, ker potem je isto kot če ne bi bil vključen v ceno) in do kdaj je potrebno v nedeljo sobe sprazniti...

Predlagam, da jih, Vrtnica, malo pobaraš še glede zgornjih stvari, nato pa začnemo pobirati zaresne prijave. Mogoče tole zgoraj res izgleda kot kompliciranje, ampak sem bil že kar nekajkrat zraven pri organizaciji podobnih reči in je res potrebno doreči popolnoma vse, česar se spomnimo. Pa potem oni še vedno najdejo kakšno "luknjo"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, če se ne motim je kraj, čas, cena ... že določeno ... Ali s motim ? Vrtnica :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Ja ok res da je se kar nekaj do novega leta ampak vseeno

Sm poklicala v Restavracijo Tango in se tudi pozanimala za prenocit...

Mam 1 mesec cajta da potrdim al bomo prisli al ne za zdej je okvirno 100 ljudi za prespt sm povedala...

Pride nas zlo pocen...

6248 sit vkljucena je turisticna taksa...

Vsebuje pa: Nocitev v motelu ter v bungalovih, vecerja, glasba-ples, zajtrk nasledni dan, posamezno se gre lohko tudi kopat v notranji bazen v smarjeskih toplicah, diskoteka ter kazino samo to je bl za individualno kr tolk ljudi pa res ne more not it..

Boste se zacel pritozevat da ej prezgodi itd ampak to je le restavracija 1A ki jo je tezko dobit sm pa povedala za 21. 12 do 22. 12 torej sobota ter nedelja...

Ce se bomo odlocil za to (zelo priporocljivo) moram v roku enega mesca povedat oz potrdit da pridemo pa povedat okvirno stevilo kdo se bo odlocu bom zbirala prijave nato bi pa vsak posameznik poklicau pa potrdiu

lp

aha ... tlele je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise..

Za jedilnik mi bojo dva tedna prej poslal kaj bo vedno je odlocno iz lastnih izkusenj povem! Pac je par menijeu in si izberes kaj ces! Lohko si pa tud sami meni sestavmo sam pride drazje sej dva tedna prej mi bojo poslali kaj je pa bom tle objavila! Za hrano ne skrbet!

Po 12h se v soboto lohko ze pride ob 8h zvecer je vecerja... Pa do 1-2 je odprta restavracija.-.. Ni stolpa, v zivo igrajo! Cena je taka kot sm povedala! Neki strani nazaj use lepo pise!

Prostor je zelo velik pride vexc kot 200 ljudi lohko noter sam nme bomo meli sami bojo hotelski gostje nekateri tam ce seveda mi usega ne bomo zajeli... Za v bazen to je sele nasledni dan pac to ne bomo mogli iti usi kr le ni tok placa ampak kdo se bo odlociu... Diskac je tudi kdor se bo hotu znoret...Ce se kej ni jasno prasite!

Kukr vem je zajtrk od 8h-11h sam nism lih 100% bom prasala ko bom potrdila prijavo!

Torej naj ze potrdim al naj se pocakam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če smo že pr menijih. Kako pa je kaj za vegetarijance poskrbljeno?

Nekadilcem in vegetarijancem je vstop prepovedan ! :shock: :D :P 8)

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če smo že pr menijih. Kako pa je kaj za vegetarijance poskrbljeno?

Se bom menila mi boste povedal ce je kdo pa da narocim tok pa tok menijeu sej dva tedna pred NFSom bom jedilnik objavila! Ce vam ne bo usec lohko si po svoje ga bolj bogato oblozimo mislim narocimo pac sam majo odlicne vecerje, iz lastnih izkusenj govorim ker to je restavracija 1A! Tisti akteri ste ze bli lohko se svoja mnenja podate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Ni stolpa, v zivo igrajo! ....

Prostor je zelo velik pride vexc kot 200 ljudi lohko noter sam nme bomo meli sami bojo hotelski gostje nekateri tam ce seveda mi usega ne bomo zajeli... ...

Hmmmmmm, to pa ne vem če je najboljša izbira za NFS... Motosvetovci pa Čuki pa še 100 ljudi v večernih oblekcah... :o :shock: :roll: :shock: :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Ni stolpa, v zivo igrajo! ....

Prostor je zelo velik pride vexc kot 200 ljudi lohko noter sam nme bomo meli sami bojo hotelski gostje nekateri tam ce seveda mi usega ne bomo zajeli... ...

Hmmmmmm, to pa ne vem če je najboljša izbira za NFS... Motosvetovci pa Čuki pa še 100 ljudi v večernih oblekcah... :o :shock: :roll: :shock: :? :shock:

V vecernih oblekcah hmm ne bo jih veliko ce sploh bojo... Kaki Čuki mislim sej znajo kaj zaigrat easy je izraziu zeljo na chatu da bi rad v zivo glasbo meu! Sej menda ne znajo samo Čuke špilat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... pri prejsnjem NFS je bilo jamranje da ni glasbe v zivo ... Lojziju je blo se posebej veliko do nje ... no in zdej bo, pa spet ni fajn :?: :!: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni je čisto vseeno, kakšno glasbo bomo imeli ...

... če bo živa glasba bolj slaba, jo pa tudi lahko spremenimo v mrtvo ... :twisted:

... ampak kolikor vem, v Tangu ne igrajo slabe skupine ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej me zanima.....

a mi za naše druženje rabmo restavracijo 1A??

me muč, da ostali gosti in osebje ne modo glih navdušeni nad nami..... sej ne ga bi glih razgrajali, ampak mal drgačni smo?

finesam se pa ne mislm prilagajat!

vrtnica...... a pričakujejo od nas lepe manire osladnih starih angležev

lp

preveč mi diši po finoči :oops: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej me zanima.....

a mi za naše druženje rabmo restavracijo 1A??

me muč, da ostali gosti in osebje ne modo glih navdušeni nad nami..... sej ne ga bi glih razgrajali, ampak mal drgačni smo?

finesam se pa ne mislm prilagajat!

vrtnica...... a pričakujejo od nas lepe manire osladnih starih angležev

lp

preveč mi diši po finoči :oops: :?

ma lejte! to je najvecja restavracija v NM! Jz sm prasala lohko pa se enkrat ce pricakujejo vecerne oblekce ipd sam to ne pricakujejo! Mislim sm ze bla tam ko so bli v trenirkah! Tko da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, to tudi mene rahlo skrbi...

... a da si boš moral sedaj še večerno oblekco kupiti? :lol:

Ja, kakšno v tem stilu...

svs0008.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej?! Če kdo resno misli, da bomo pravoverneži dejansko na MOTORISTIČNO MOTOSVETOVO NOVOLETNO SREČANJE prišli v čem drugem kot usnju in barvah se enostavno prekleto moti.

100-150 motoristov, v nobel restavraciji in pomešani z drugimi gosti?!, skupni prostori in ostalo?! Hej pa to kliče po katastrofi. Vrtnica predstavljaj si kaj rata v restavraciji, ko nekdo od nobel gostov nekomu od nas spluva barve in je dovolj pijan da je ravno prav agresivca in si ne da dopovedat da naj se raje ne spušča v te teme?!

OK, malo več realnosti nebi škodilo doliti v to zgodbo z Novim Mestom.

In kot je rekla Trisha, oz. povzeto po Trishi, ... Za koji Ku--- rabimo prvovrstno restavracijo z nekimi live bendi, .... vseeno se mi zdi, da so planinski objekti tipa tistega na Kraljevem Hribu precej boljša opcija.

Oh, what the hell, organizirite, pol pa bomo vid'l a gremo na moto srečanje al u cirkus za klovne, ...slednje itaQ odpade, vsaj kar se mene tiče!

Zoolo the Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej me zanima.....

a mi za naše druženje rabmo restavracijo 1A??

me muč, da ostali gosti in osebje ne modo glih navdušeni nad nami..... sej ne ga bi glih razgrajali, ampak mal drgačni smo?

finesam se pa ne mislm prilagajat!

vrtnica...... a pričakujejo od nas lepe manire osladnih starih angležev

lp

preveč mi diši po finoči :oops: :?

ma lejte! to je najvecja restavracija v NM! Jz sm prasala lohko pa se enkrat ce pricakujejo vecerne oblekce ipd sam to ne pricakujejo! Mislim sm ze bla tam ko so bli v trenirkah! Tko da ...

UHHHHHHHHHHHHHHHH še dobr....sem se pozanimal koliko stane izposoja Fraka za en dan........UBITAČNO.....še dobr,d nimam nobene ohceti VEČ v planu :oops: :P :D

Torej oprema CASUALL......kot bi rekla Jožica Brodarić :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Tango ni najboljša izbira. Nekajkrat sem bil tam in za "fancy restaurant" je kar OK, novoletno srečanje motoristov pa si tam težko predstavljam. Že sam prostor je prenobel opremljen in ne nudi sproščenega vzdušja, slabe izkušnje imam tudi s hrano (beri: glavna jed čevapčič po malezijsko in dva krompirčka).

Zato predlagam da se za ta večer najame eno fajn oštarijo, ki jih v okolici NM ne manjka. Zdajle se trenutno spomnim naslednjih, ki imajo kapacitete in dobro ponudbo za tolikšno število: Prepih (5 km od NM ob cesti čez gorjance, po mojem najboljša izbira tu okoli - velik prostor, ležišča, biljard, veliko parkirišče), Na hribu, Kos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepih sm poklicala in se par teh sam ni za prespat! Ni toliko lezisc! Tudi restavracije ne sprejmejo 100+ ljudi! Sam ce hocte pa se se vi kej pozanimajte... Torej bom jz preklicala pa povedala da ne pridemo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, saj še ni treba preklicati... Rekli so, da moramo do konca septembra zadevo potrdit, tako, da je še kar nekaj časa, da poiščemo kaj primernejšega...

Tudi jaz sem bolj za kakšno "oštarijo", planinski dom ali kaj podobnega... Škoda, da ni okrog novega leta poletje :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!