Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) --- predpriprave


Priporočene objave

tkole...... da naute rekl, da se sam pritožujem........

vem, da se vrtnica trudi, nam čimbolj ustrečt....... ampak evo ene moje ponudbe

Kranjska Gora, Porentov dom - ločena restavracija za 100 - 120 ljudi... tud 140 bi se jih stisnlo....... v istem objektu 107 ležišč za prespat

to dvoje skupaj je v samostojnem objektu

možnost muzike....... radio, CD in ostalo kruljenje

cene:

nočitev v zajtrkom 2.500 sit

večerja...... kukr bi se zmenil..... od 1000 sit dalje..... verjetno bi pikiral tam na 1500 sit...... da bo dost vsega

aja, pa potrdit bi mogl rezervacijo do konc septembra

zdej pa s pripombami na plan!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakajmo še par varinat potem pa ANKETA... pa nek raja odluči  :)  8)

Modra beseda modrega človeka. Šele zdaj vem, zakaj tisti cilinder na glavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In veter razuma je zavel skozi temo!

Hej, nice in Trisha in Andrej! 8)

Cooooooooooooola še bojo žuri! 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

Iskreno se vam zahvaljuje vaš Zoolo! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja no vidim da je trsiha nasla boljso ponudbo... Tko da se lohko kar za tisto odlocite! Bom jz preklicala to na otocu, ker vidim da je njena boljsa... Mene zal tam gor ne bo kr me tastari ne bi pustil, sm pac hotla da bi mel tukaj da bi vas nekaj spoznala sam nic ne bo... Tko da jz podpiram Kranjsko Goro verjamem da se boste imeli fajn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vrtnica, nism ti hotla u zele skakat...... sej če bi jest kej v tvojem koncu placou poznala, bi pa tam kaj zbrskala.....

dej se probej pozanimat še o kakšni bolj preprosti lokaciji..... mogoče kakšen lovski dom, zidanca......

noben se še ni odloču za mojo varjanto......  

ne vršt puške u koruzo (kerjonajdejokosilirajopress)... bi mi tud tebe rad spoznal

lp

ps. sam da se namo predolg dogovarjal..... tolk da bo pol prepozn

Mah ne sej ni panike! Lej zau okol Novega mesta ni nic ni nikjer za sprejet 100+ ljudi sm ze vse povprasala samo to je bilo! Ampak ti si nasla boljso tko da bom jz mojo preklicala lohko pobrisete moje poste! Lej v Kranjski Gori se boste imeli pru fajn tko da izkoristite priloznost! Ma sej bo se casa da se psoznamo ce ne zdej pa cez par let bom ze tolk pocakala... Res da sm se veselila sam sej bojo se priloznosti! Tko da Ce primerjam mojo pa tvojo je tvoja boljsta oz je bl primerna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK da razjasnimo par reci!

1. sm ze preklicala na otocu!

2. v Kranjski gori je boljs in bolj se boste/bomo imeli!

3. ne nism nic prizadeta kr ne bo v NM!

4. financijsko je boljs v Kranjski gori in je boljsa izbira

5. prosim pobriste pac te moje poste ki sm jih napisala glede Otoca kr nic nam ne bojo sluzil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranjska Gora, Porentov dom - ločena restavracija za 100 - 120 ljudi... tud 140 bi se jih stisnlo....... v istem objektu 107 ležišč za prespat

Zelo fino, jaz sem ga že žural v tem domu in je zelo fajn plac. Kranjska rules 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže se premikamo diametralno čez cestni križ. Iz juga na sever. Tudi dobro. V Porentovem domu bil enkrat še kot otrok. Če bo kaj snega, bomo lahko še smučali. :D

Kaj pa datum, ostaja isti :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Porentovem domu dve leti za novoleto zapored. Ce clovek nima velikih zahtev, potem je to kar v redu varianta, predvsem pa poceni. Se pa spi po 4 v sobah, mogoce kje tudi po dva.... vsaj tam, kjer smo mi bili... Ce dobimo kje v kletnih prostorih svoj plac, potem smo zmagali, ker se da tam fletno plesati... Ehehhehe.... saj za to pa gremo zurat.... :wink: :D

Trisha, dobra izbira.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole...... da naute rekl, da se sam pritožujem........

vem, da se vrtnica trudi, nam čimbolj ustrečt....... ampak evo ene moje ponudbe

Kranjska Gora, Porentov dom - ločena restavracija za 100 - 120 ljudi... tud 140 bi se jih stisnlo....... v istem objektu 107 ležišč za prespat

to dvoje skupaj je v samostojnem objektu

možnost muzike....... radio, CD in ostalo kruljenje

cene:

nočitev v zajtrkom 2.500 sit

večerja...... kukr bi se zmenil..... od 1000 sit dalje..... verjetno bi pikiral tam na 1500 sit...... da bo dost vsega

aja, pa potrdit bi mogl rezervacijo do konc septembra

zdej pa s pripombami na plan!!

lp

Zelo dobr poznam Porentov dom.....je 8) 8) 8) za spat.....za tuširat....khmmmm topla voda :?: :?: :?:

Vse fajn pod pogojem , da so makrobiotičnega kuharja odpustl :!: :!: :!: :wink: :D

BTW.....postelje so zelo škripajoče :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

datum lahko ostne isti ...... se prav 21. - 22. 12...... lahko pa tud teden prej... ampak, če se bomo preveč dogovarjal za datume in lokacije bomo na konc mogl kje šotorit :P ...... tko al tko pa nikol ne bo za vse prou..

@ klimbra ...... sej škripanje postl se pa podnev mn sliš kukr ponoč... boš dopoldne spal

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ klimbra ...... sej škripanje postl se pa podnev mn sliš kukr ponoč... boš dopoldne spal

lp

V tistem đumbusu?????? :shock: Nop....men bo itaQ slabo :drinking: :morning:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... morda bom pa vsaj seaj lahko poskusil tisto famozno trishino kremšnito ... :lol:

Jaz bi jo tudi... (mimogrede, pa saj govorimo o kremšnitah za jest?)

Kremna_rezina.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... morda bom pa vsaj seaj lahko poskusil tisto famozno trishino kremšnito ... :lol:

Jaz bi jo tudi... (mimogrede, pa saj govorimo o kremšnitah za jest?)

Kremna_rezina.gif

Noise če jih misliš okoli metati potem je sigurno ne boš dobil :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe easy...... to je pa tvoj dolg, ne moj...... kremšnite bi že ble, sam boste mogl še kšn pekač zrihtat, ker za 100 komadov jih jest ne premorem.....

glede organizacije NFS pa tkole:

A STE SE ŽE ODLOČIL? da bo to v Kranjski Gori...... a bo spet glasvane?...

če ste se, pol lahk zrihtam plac, nočitve in večerjo....... ok tud kremšnite....

za prijave bi se pa mogl zment..... al bi odprl novo temo, pa bi eden prevzel ažuriranje seznama prijavljenih (mam premalo časa za spremljanje in popravke), al pa bi se prijavljal na mail

hm....... mogoče Icetours, ker jest sm sam podružnca :oops: :roll:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Trisha ne ... moj dolg je samo to, da te pravočasno pokličem (dan prej) in se pripeljem na degustacijo kremšnit ... ostale logistične in tehnične zadeve pa spadajo v tvoj resor ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočna smuka je pa sploh zakon.

Ja res je super......K PADEŠ.....POTEM NE VIDIŠ NA KAJ SI PADEL!!!!!!

Lahko te pričaka PRESENEČENJE :shock: :wink: :twisted: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!