Skoči na vsebino

ATV Cross proga


NGregor

Priporočene objave

Danes sem prevozil ves teren nad veterinarsko postajo, pa nisem zasledil nobenih sledov proge...tam je samo kup vikendašev, ki ne bi bili ravno navdušeni nad ropotanjem, čeprav je vse nad avtocesto.

Danaja ... na napačni strani si bil pomoje, še veš kje je tam včasih bil AvtoKros :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa proga še v ''garaži'', je še niso prestavili ven? B)

Saj prideta z Igorjem na odtvoritev ??? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danaja ... na napačni strani si bil pomoje, še veš kje je tam včasih bil AvtoKros :whistle:

Ravno tam sem se pripeljal s hriba dol, pa me je ena babica bledo gledala, dedek pa je bil bolj prijazen. Dvomim, da bo glede na bližino hiš tam dovoljenje šlo skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno tam sem se pripeljal s hriba dol, pa me je ena babica bledo gledala, dedek pa je bil bolj prijazen. Dvomim, da bo glede na bližino hiš tam dovoljenje šlo skozi.

Nič ne skrbi ... proga je že prej bla in vsa dovoljenja urejena ... in tudi sedaj bo tako ... traja pa dlje za ureditev vsega tega kot sem mislil. Ampak se približujemo željenemu :naughty: .

Včeraj smo ravno imeli sestanek z lastniki zemljišč v okolišu in edino kar so izpostavljali je to da po 20h uri zvečer nesme več bit hrupa in da v nedeljo dopoldne bi želeli mir, razen v primeru da bomo imeli organizirano srečanje oz. prireditev. Čisto za informacijo še to ... od začetka dogovorov pado sedaj sta še dva v najbljižnjem okolišu kupla ATVje, tako da trend pri sosedih raste :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo čas, prideva.

Se bomo zmeni točno kak in kaj, pa se vama bomo skušali prilagodit, da prideta testirat progo in povesta kje pa kaj bi bilo dobro kaj izboljšat in predvsem kaj je mogoče neprimernega ... prakse vem da imata dovolj ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v soboto smo si malo ogledali lokacijo...tule so načrtovalci in lastnik terena:

2o7-proga-.jpg

tole je pa z druge strani, kjer je tudi "testna ekipa":

q4w-proga-.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

če kdo hoče lahk pride na motokros progo v dolenskih toplicah :OK: je zlo dobra proga, sm biv tut jst z našim 4 kolescom gorej pa je blo full zakon, sam 250 kubikov je premal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Žal zaradi birokracije zadeve tečejo zelo zelo počasi...sicer se stvari premikajo...pa vendar v polžjem tempu.... od obupanja smo pa daleč daleč vstran ... vse bo, samo če bi tej naši državi blo malo več posluha za moto šport ...

vse bo ;) brez skrbi ... trenutno smo izdelali 2 buggyja z katerima norimo gori ... od tega petka 20-06 pa do 15-07 nas sicer zaradi dopustov ni, potem pa ni problema, imamo zraven te še 2 progi ki se jih da vozit.

Koda73 ... ja to je babičev breg ... v bistvu gre za breg obeh babičev ;) ... če poznaš potem veš da tam ni malo hektarjev ;) . Vleti 1x pa gremo na kapelo okrog in vse dol do Počehove ... zaenkrat to vozimo ( pa po šumi zgoraj seveda )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Nič ne pišete več,se je premaknilo že kaj naprej?Se dogaja kaj na "bregu"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vozimo se redno, če ne z ATVji pa z Buggyji ;) ...

pravkar smo montirali traktor profil gume za zimo ...

upam, da bo za vikend snežilo da opravimo prve teste gum :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Malo novic :naughty:

Spet bomo skušali oživet idejo o progi in Klubu. Od danes naprej aktivno in upamo ( res močno upamo ) da bomo tokrat prebili vse stene ki nastajajo na poti do uspeha. Z novimi pridobitvami, izkušnjami,... smo z novo močjo zagnani.

Upam, da v kratkem lahko najavimo uradno otvoritev. :whistle:

Mimogrede: včeraj smo bli vsrani pa blatni pod čelade...pasalo kot že dolgo ne :worship:

Ajd, za vse infote, predloge in vse tiste ki bi radi sodelovali pa prosim da mi pišete na mail

LP Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo novic :naughty:

Spet bomo skušali oživet idejo o progi in Klubu.

Kako, ali ni bilo že vse legalno-takole si pisal skoraj leto nazaj !

...ta proga je že bila koriščena v podobne namene in ni bilo nobenih težaz z inšekcijami, saj je vse v skladu z zakonom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, ali ni bilo že vse legalno-takole si pisal skoraj leto nazaj !

...ta proga je že bila koriščena v podobne namene in ni bilo nobenih težaz z inšekcijami, saj je vse v skladu z zakonom

čau Jaka ,

ja proga sama ni težava, želimo pa več od kluba kot le "klub ki vleče od članov denar" ... želimo ogromno ponuditi in to vse v sklopu kluba, žal ni vse tako enostavno peljati oz. postaviti na noge. Ustanoviti klub in kasirati progo je najenostavnejša verzija, mi pa želimo članom omogočiti brezplačno uporabo in progo na nivoju ( tudi ) za tekmovanja ... tu nastanejo prepreke ... saj bo ... ko nam bo uspelo preskočiti še zadnje ovire bomo objavili vsepovsod in ste vsi vabljeni na test :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, žal ni vse tako enostavno

Seveda ni, zato ne zavajaj z podatkom, da bom lahko prišel na tekmo brez kakršnega koli plačila oz da bomo prišli "razrit" progo, ti pa boš plačal bager, da jo bo vzdrževal.

Se pa opravičujem,dopuščam možnost, da živiš v drugem svetu !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni, zato ne zavajaj z podatkom, da bom lahko prišel na tekmo brez kakršnega koli plačila oz da bomo prišli "razrit" progo, ti pa boš plačal bager, da jo bo vzdrževal.

Se pa opravičujem,dopuščam možnost, da živiš v drugem svetu !!!!

prav to bi radi dosegli, da bomo progo lahko koristili člani kluba ( brezplačno in za bagatelno letno članarino ) in stroške strojnika in stroja bo nosil nekdo drug. Vse to gre, žal pač z zapleti, ampak ko 1x prideš not .... je to pravljica ki se uresniči ... in zgleda da smo tokrat na pravih vratih :naughty:

bistvo pa nebo samo ta proga, saj se že tudi dogovarjamo za še eno ( na drugem koncu Maribora ) , ampak fure ki jih bomo organizirali tedensko.

Ideja je zelo obširna in precej zahtevna. Sicer pa tisti ki me poznajo vedo da nisem plitkih misli :winkiss:

Saj še imaš mojo GSM številko? pa pokliči in se dogovorima da si prideš ogledat, pa še malo več ideje same ti razkrijem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tako, smo uradno v ustanavljanju z vsemi preprekami ( upamo vsaj :headbang: ) za nami … bolj pomembna informacija za vas pa je verjetno da JE PROGA V FINALNI FAZI in že prevozna – PREVERJENO :naughty: …

Gre za konkretno povečano progo, glede na začetne ideje in visoko zahtevnostno stopnjo :closedeyes: …

za vse ostale informacije sem vam na voljo … :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ,če bi ti povedo kje točno to je in kdaj se lahko pride zadevo pogledat,preverit,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ,če bi ti povedo kje točno to je in kdaj se lahko pride zadevo pogledat,preverit,...

preberi malo nazaj strani pa najdeš opis pa karte kje to je ;) ... če pa neboš razbral, pa mi pošlji PM pa ti dam telefonsko pa se slišiva...

včeraj smo hteli noret pa nam je sneg prekrižal načrte...bemti :headbang:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glete proge na "bregu" sem malo skeptičen. Nekaj je pisat na forumu kak se je ukvarjat z papirji in končno kako je proga pripravljena za uporabo.

Koliko je meni znano je ta proga res bila že v uporabi samo se noben ni strinjal s tem. Konec koncev če malo pogledaš vidiš, da to res ne spada tja.

Torej zakaj bi vam uspelo sedaj če vam ni uspelo že v preteklosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!