Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Priporočene objave

Tam v tisti drugi temi nekaj Kawasakije hvalijo. Dejmo jim lastniki Suzukijev pokazat kaj so pravi motorji :evilgrin:

GSXR ownz the racetrack :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"""Tam v tisti drugi temi nekaj Kawasakije hvalijo. Dejmo jim lastniki Suzukijev pokazat kaj so pravi motorji"""

No petletnik potem pa je v peskovniku moja potička večja od tvoje...Mislim kakšne neresne teme :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"""Tam v tisti drugi temi nekaj Kawasakije hvalijo. Dejmo jim lastniki Suzukijev pokazat kaj so pravi motorji"""

No petletnik potem pa je v peskovniku moja potička večja od tvoje...Mislim kakšne neresne teme :headbang: :headbang:

A res je? :rolleyes: Očitno moram večji lonček najt :evilgrin:

PS. To je bil bolj hec. Jaz ne vidim nič slabega v tem, da imamo tudi lastniki Suzukijev svojo temo, če imajo tudi ostali :) Mogoče se nam pa rata še za kakšno skupno turo zmenit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha :lol1: To je samo tema za rane lizat .) Tisti, ki jahamo RES dobre motorje, se nam ni treba nikjer hvalit :grrr

Ja ja, fora, ni kaj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da bi rad Suzukija mel.. Tudi to bo enkrat, brez skrbi :friend1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej Suzukirajderji. Javite se, da se zmenimo za otvoritveno vožnjo sezone, ko se ta sneg pobere stran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki bi bil pravi motor, če bi imel dva valja manj :evilgrin: .

ex "s." rider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha :lol1: To je samo tema za rane lizat .) Tisti, ki jahamo RES dobre motorje, se nam ni treba nikjer hvalit :grrr

Ja ja, fora, ni kaj :yes:

:beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV650 in 1000? :rolleyes:

Upss :unsure:

Sam neki se je šušljal, da jih ne bo več v serijski proizvodnji in da je zadnji letnik 07 :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejko...hočeš reči da je kawa tut jajc, če je tok odpadnega materiala, da lahk iz njega drug motor sestavjo :P

PS.: Čeprav moram priznati, da sem se spogledoval in z GSX-om in z ninjo :blush:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 postov do sedaj in dve strani, poleg dexa ki je temo odprl pa se je javil samo eden simpatizer/voznik suzukija. No, saj jih razumem, če bi sam fural suzo, bi me bilo tudi sram priznat ...

moje potičke so najjače :lol1:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejko...hočeš reči da je kawa tut jajc, če je tok odpadnega materiala, da lahk iz njega drug motor sestavjo :P

PS.: Čeprav moram priznati, da sem se spogledoval in z GSX-om in z ninjo :blush:

ja pri tolko proizvedenih motociklih pa se ja nekaj nabere hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj mate tolk prot suzukiju sej je v redu bolš k italjanarji pa nemci sicer se skrije prot yamahi pa tud prot kawasakiju da o hondi sploh ne debatiramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki ownz the racetrack and that´s all what matters. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me suzuikiska :)

Kaj da je iz odpadnega materiala - Če je Tomos dost dober da BMWju dele rihta pa čuda slovenskih firm, ki rihtajo materiale in dele za vse vaše mopede je za suziko isto - sm mel sv-ja 650 prodal in en let vozu 1150 gs-a. In sm nazaj na sv-ju. čez leto pa bom spet na sv-ju, sam 1000. Druge ni kt ta moped

Čez te dvovaljnike ga ni!!!

Pa novi gixxi so tud lepi da za dol padet.

aja za furo? jz sm za, sam zmente se pobi pa se javte!!! :naughty:

ajd lp

Suhi

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javljam se!!!

Ah rezervni deli...kok eni radi ponižujete...pa vozte tist kar hočete.kdo vam pa brani živeti v zmoti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :lol1:

Saj niste normalni no... Jaz bom pa odpru temo od znamke URAL :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko še mene kot bivši lastnik Gixxerce, mogoče tudi bodoči lastnik kakega Suzukija, ko bo denar dopuščal :D

Super motorji. Honda, Kawa, Yama, Suza isto sranje je vse, FACE IT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki "Way of Life"

a je treba še kej dodat?

Ne :whistle:

Pamet me je že srečala, zdej rabm še finance :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!