Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

pred 21 minutami, Snecer pravi:

zanimivo, da je okvirček ostal cel :) 

Prijatelj...dalnega 97 ko se vozil po zadnjem tuk dvignil,da s tem udaril po asfaltu in ga zvil...vse blo celo le popraskano yamaha xtz 660 tenere..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Snecer pravi:

Bolj je moteče, da ni na Mitas :) 

Mitas je bila 2015. Za 1x ostaja v drugem planu.

pred 44 minutami, maus pravi:

pomoje je tok zabila motor, ker je diujaško diujala, da je guma zagrabla svetlikast uć in ga je obrnilo na notr

Bravo Maus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

kaj pa je res blo? :) 

Kot je ugotovil maus. V jamah na cesti je zabilo zadnji konec, guma pa je zagrabila odsevnik, in ga potegnila pod okvir. Zato bo sedaj okvir vodoravno :). Samo, da saniram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maxxa pravi:

Bravo Maus!

druzga ne more bit ... marsikomu je tko tut tablco not potegnlo in jo tok zvilo, da je bila čist zvita :P

 

 

pred 11 minutami, Snecer pravi:

kaj pa je res blo? :) 

prijatu .. a men res nč ne zaupaš :mad:

js ti dam pisno pooblastilo in ti dajem svoje životce v roke .. ti pa men ne zaupaš :cry: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..meni se je zgodilo isto na prejšnjem motorju.

Nič jasno... teoretično nemogoče, sem meril hod kolesa..kot...itd.... nič jasno.... samo popolnoma enako spigan nosilec odsevnika kot pri Maxxi.

... pa me ni nihče oduzadi :l_01:... niti sam nisem v rikverc obračal, da bi kam butnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

..meni se je zgodilo isto na prejšnjem motorju.

Nič jasno... teoretično nemogoče, sem meril hod kolesa..kot...itd.... nič jasno.... samo popolnoma enako spigan nosilec odsevnika kot pri Maxxi.

... pa me ni nihče oduzadi :l_01:... niti sam nisem v rikverc obračal, da bi kam butnil...

ja, res je zanimivo, da lahko pride sploh do stika z gumo in potem še celo, da gum zvije navzoter, da nekak zagrabi

možno da se zadnji del tako zvije navzoter in potem pajsne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snecer 

... res pa je, da ni bil originalen nosilec tablice.... AMPAK še vedno po nobeni teoriji ne bi smelo zagrabiti tistega odsevnika z nosilčkom.

... še ena možnost obstaja: 

SABOTAŽA!  :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

@Snecer 

... res pa je, da ni bil originalen nosilec tablice.... 

 

 

 

Tudi pri meni ni original nosilec. Je pa priblizno (na uc) isti kot, kot original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, maxxa pravi:

Kot je ugotovil maus. V jamah na cesti je zabilo zadnji konec, guma pa je zagrabila odsevnik, in ga potegnila pod okvir. Zato bo sedaj okvir vodoravno :). Samo, da saniram.

FZ6 ima bolj tako-tako vzmetenje. Menjaj motor, pa ne zaradi tablice. Nasploh se tu vzemtenje ne da naštelati tako kot treba.

pred 30 minutami, Zivnorc pravi:

..meni se je zgodilo isto na prejšnjem motorju.

Nič jasno... teoretično nemogoče, sem meril hod kolesa..kot...itd.... nič jasno.... samo popolnoma enako spigan nosilec odsevnika kot pri Maxxi.

... pa me ni nihče oduzadi :l_01:... niti sam nisem v rikverc obračal, da bi kam butnil...

Zadnji nosilec trese in ga upogiba, posledica je to kar si zapisal.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bikez pravi:

Zadnji nosilec trese in ga upogiba, posledica je to kar si zapisal.

...absolutno se strinjam... sem to tudi napisal v prejšnjem postu in pred objavo pobrisal, ker ne vem, kak nosilec ima Maxxa in ne morem pametovati o njenem nosilcu, moj nosilec pa je bil narejen z mojimi rokami, in vem, da niti ne vibrira, kaj šele upogiba..  

:D

...ampak si mi pa dal malo misliti, ali je bilo to na prejšnjem ali predprejšnjem motorju..   :hmm:  .. kajti na predprejšnjem je bil neki kvazi nosilec odštancan iz tanke pločevine...

... motorja pa sta bila enaka, samo različnih barv..

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si malo strojnika, potem ti je jasno, kaj naredi z nosilcem, ko priletiš v luknjo, sploh, če je na nosilcu obešeno še kaj poleg tablce, sploh če zadeva podaljša nosilec tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bikez 

... vse mi je jasno..  :D

Lahko ti pokažem moj nosilec tablice, kaj je vse gor obešeno  :D

... ko smo že pri tem, imam še en nosilec tablice za FZ1 viška za prodat (objavljen tudi oglas na MS).

Močan, kompakten, katodna antikorozijska zaščita + črno mat prašno barvano. Ne vibrira in se ne zvija.  :D

 

nosilec1.jpg

nosilec2.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

@bikez 

... vse mi je jasno..  :D

Lahko ti pokažem moj nosilec tablice, kaj je vse gor obešeno  :D

... ko smo že pri tem, imam še en nosilec tablice za FZ1 viška za prodat (objavljen tudi oglas na MS).

Močan, kompakten, katodna antikorozijska zaščita + črno mat prašno barvano. Ne vibrira in se ne zvija.  :D

Vsekakor bolje narejeno kot vsak original nosilec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ziher od kerga kawasakija original nosilec kje lezi...od 03 do 06 na 636 in Z in 10 takoj dol...razmisljam a sem pred tehnicnim sploh nanj nasravfal tablico ali ze na aftermarket..in seveda vedno bil ze aftermarket gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!