Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

Policaji zelo radi opozarjajo oz. kaznujejo motoriste z home made nosilci reg. tablice, ker jih večina nima osvetljene z dodatno lučko..poznam kar nekaj primerov, pri katerih se policaj ni menil za A test, ampak je začel "težit" zaradi neosvetljene reg. tablice.

Tudi na tehničnem pregledu jo zahtevajo!

..in ravno zaradi tega sem raje kupil takega z lučko (ebay)....

post-129-1209962408_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sej to se razume, da morejo bit še vedno vsi deli prisotni (in žmiguci na primerni razdalji, kot tudi lučka ter odsevnik) - zato tud jz nism odstopu od tega - seveda mi pa lahko še vedno težijo če se jim bo zdelo - samo res ne vem kaj je še zdej lahko narobe - najbrž naklon? :whistle: mal umetniške žilce je pa treba v izdelek vložit a ne? hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suhi, tvoja tablica je čist vredu zmontirana, le rdeči odsevnik pod tablico ima popolnoma napačen kot in je zelo slabo opazen. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suhi, tvoja tablica je čist vredu zmontirana, le rdeči odsevnik pod tablico ima popolnoma napačen kot in je zelo slabo opazen. :devil:

Pa sej sm mal dol zapognu, sam bl ga pa ne bom, k pomoje ne bo več zgledal tak kt more :(

kaj češ, tu pa tam more bit šekej lepega a ne?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tud jest bi rabla nov nosilc za tablco, ker na moji ninji je obupn :rolleyes: . Pa ne vem ane doma se lih nebi spravla delat, mogoče zato k sm ženska pa pomojm neb nč skp spravla :unsure: hehe... pa ne vem no... a se da kupt pr pooblašneih za kawasaki kej bl primernga... pa kolk so to kej cene... nism še čist nč gledala naokrog, pač vs tukej gor mal prašam, k mal več veste :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas koga doma u familiji, k mu vsaj mal grejo rocne spretnosti...raj rec njemu/njej, ker karkol das za nosilc....das prevec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas koga doma u familiji, k mu vsaj mal grejo rocne spretnosti...raj rec njemu/njej, ker karkol das za nosilc....das prevec :D

ja, 30 ojru ti ne uide, tko da raj enmu doma reč naj ti en pleh mal spiga pa na mat črno pobarva, itak pol tablca vse prekrije, tko da nima veze če je najbol estetska stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma nareti nosilci in kupljeni športni nosilci res lepo izgledajo, vendar pa se nihče ne vpraša kaj se zgodi če te z takšnim nosilcem dobi zaje.. policaj in te zjebe do amena, ker stvar ni homologirana in se niti ne da vsakiga homologirat. Se pravi mora bit ustrezen naklon, na spodnjem delu odsevnik pa nad tablco lučka ki jo osvetljuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma nareti nosilci in kupljeni športni nosilci res lepo izgledajo, vendar pa se nihče ne vpraša kaj se zgodi če te z takšnim nosilcem dobi zaje.. policaj in te zjebe do amena, ker stvar ni homologirana in se niti ne da vsakiga homologirat. Se pravi mora bit ustrezen naklon, na spodnjem delu odsevnik pa nad tablco lučka ki jo osvetljuje.

al pa če se za vsak motor ne ve kak je originalen nosilec... :slap: tko da če nimaš tablce vodoravno (oz. blizu) te nima za skrbet, če jo maš pa ne ustavš... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš kulktulk lepo narjen, pa da se vidi, da ni vodoravno zvita ne komplicirajo policaji...niti na tehničnem...vsaj po mojih izkušnjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moj foter dela na tehničnem in delajo tudi homologacije in mi je reku da se jih je že kr nekaj vrnal k njim za homologacijo nosilca tablice, pa to potem ko so že plačal kazni. Tak da mi kr verjem da se najdejo tud taki policaji, sej ubistvu se pa temu nič ne čudim če že za rezervne žarnice pišejo kazni. Tak da v slo. je vse nemogoče dokler nekaj nejevernih tomažev na plača in pol je cela panika. Če pa hočeš da te na tehničnem vržejo zarad nosilca pa prid na pravega tehničnega ( foter namreč sovraž nakičene stare avte in neskladno z pravili predelane motorje).p.s nevem zakaj je tak.LP :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moj foter dela na tehničnem in delajo tudi homologacije in mi je reku da se jih je že kr nekaj vrnal k njim za homologacijo nosilca tablice, pa to potem ko so že plačal kazni. Tak da mi kr verjem da se najdejo tud taki policaji, sej ubistvu se pa temu nič ne čudim če že za rezervne žarnice pišejo kazni. Tak da v slo. je vse nemogoče dokler nekaj nejevernih tomažev na plača in pol je cela panika. Če pa hočeš da te na tehničnem vržejo zarad nosilca pa prid na pravega tehničnega ( foter namreč sovraž nakičene stare avte in neskladno z pravili predelane motorje).p.s nevem zakaj je tak.LP :lol:

predlagi fotru naj si hobi umisle :worship: (ribolov pomirja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej hodi velik na morje, pa golf igra. Sam bolj mal pomaga, ker če un take spušča na cesto pol drugi po njem pluvajo, pa da ne omenjem starih Hond 10 - 15 let z nekimi spojlerji pa tak naprej, to ja za v lunapark ne pa za na cesto. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazerman, daj ob priliki vprašaj fotra kakšni so pogoji za homologirat nosilec tablico in žmigavce, oboje seveda z E oznako, ampak ni pa certifikata zraven, ker proizvajalci tega ne prilagajo, ker nikjer drugje razen v Slo ne zahtevajo.. Se da homologirat tudi če je samo oznaka na delu? Ker kolikor sem jaz slišal homologacija brez papirja ni možna, na LPPju v Lj pa očitno ne znajo odpisat na e-mail oziroma dvignit telefona, da bi jih vprašal.. Sem že parkrat neuspešno probal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej hodi velik na morje, pa golf igra. Sam bolj mal pomaga, ker če un take spušča na cesto pol drugi po njem pluvajo, pa da ne omenjem starih Hond 10 - 15 let z nekimi spojlerji pa tak naprej, to ja za v lunapark ne pa za na cesto. :whistle:

Kaj misliš da dela zato večina takšnih ki imajo predelave ne samo nosilce registerskih tablic.

Jaz sem za tehničnega na prejšnjem motorju menjal vse plastike, luči, žmigavce,...

po tehničnem pa nazaj gor.

In kaj doseže če te vrže zarad nehomologiranega nosilca tablice? Nič! Pol ure časa ti vzame (če maš zakomplicirano narejen) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kaj un doseže. Doseže to, da ti pobere tist dnar za tehničnega pa sebe zaščiti. Ker če ti un podpiše da je tehnično vse ok pa potem policaju ko te ustavjo rečeš da je že prej tak blo se previri pa te dobijo. Ti morš vedet da un z svojim podpisom jamči, pa ne samo un ponovem morata biti najmanj dva delavca podpisana, tako da ni to tako enostavno kot si mnogi predstavljate. Je pa še veliko takšnih tehničnih kjer se da dobro skos pridit, sam z malo nesreče je potem kaznovan delavec ne pa lastnik vozila ki je kontrolorja z lepo besedo prepirčal naj mu podpiše da bo vse uredil v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazerman, daj ob priliki vprašaj fotra kakšni so pogoji za homologirat nosilec tablico in žmigavce, oboje seveda z E oznako, ampak ni pa certifikata zraven, ker proizvajalci tega ne prilagajo, ker nikjer drugje razen v Slo ne zahtevajo.. Se da homologirat tudi če je samo oznaka na delu? Ker kolikor sem jaz slišal homologacija brez papirja ni možna, na LPPju v Lj pa očitno ne znajo odpisat na e-mail oziroma dvignit telefona, da bi jih vprašal.. Sem že parkrat neuspešno probal..

Mam že sam velike debate okol žmigovcov, ker bi jih rad menjal. Za žmigovce pravi da je dovolj oznaka na izdelku, mislim da mi je omenjal oznako E11.

Za nosilec tablice ga bom pa še prašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer ni dovolj samo oznaka. Zmeraj mora biti zraven papir. Takšen je bil moj odgovor na LPP zadnjič.

Za tablico se pa itak ve kako mora bit....kot je že nekdo rekel, če nimaš ne vem kakega naklona je vredu. Pa Btw....zraven mora biti tudi lučka za osvetlitev in odsevnik.

panapantihnajnebibilapress :krneki:

Zajebani štrumfi se ponavadi vpičijo v naklon in seveda v osvetlitev tablice (če lučke ni).

Kar se pa podpisov na tehničnih/homologacijah tiče.......tistemu stricu čisto nič ne morejo, če je potem mulc/ali ne mulc doma sam sprefukal stvar nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni zadnic policaj nic reko za osvetlitev tablce...je pa res da je tablca lepo vidna :D

(zaenkrat)

...na koncu ni nic mogo najdit pa se mi je v modre zarnce v zmigavcih zapico(svetijo oranzno)...se nehomologiranga auspuha ni najdo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kako je bilo potem s temi žarnicami? Jaz imam modro pozicijsko ki pa sveti belo...

Kje lahko dobim nosilec tablice ki se ga lahko homologira ali ki vsaj izgleda kot da bi bil originalen? (za gsx-a)

hvala

Popravljeno . Popravil GT4turb0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jst pa premišljujem o takem nosilcu za tablico. Koliko je to kej v skladu z zanonom oz. koliko bi se polcaji pa gospodje na tehničnem spravlal težit-seveda če bi bilo vse primerno osvetljeno, pod pravim kotom na cestišče itd.

PS-slika je od nosilca za skuter. Svojega bi izdelal sam iz ene 3mm aluminija.

post-20343-1232901454.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa premišljujem o takem nosilcu za tablico. Koliko je to kej v skladu z zanonom oz. koliko bi se polcaji pa gospodje na tehničnem spravlal težit-seveda če bi bilo vse primerno osvetljeno, pod pravim kotom na cestišče itd.

PS-slika je od nosilca za skuter. Svojega bi izdelal sam iz ene 3mm aluminija.

Če je homoligiran, potem zakaj pa ne.

Sam imam tablico pod blatnikom, pa nimam nikoli problemov.

Tehničnega pa tako ni problem dobit kar iz dnevne sobe.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!