Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

zivjo

mene pa zanima ce kdo ve ali so ti nosilci za tablice nemske izdelave (pac na ebay.de) za kake vecje tablice ali velja tudi za slovenske ? (za Z750 2008)

http://cgi.ebay.de/Kennzeichenhalter-Kawas...1742.m153.l1262

Velja tudi za slovenske;taksnega mam jaz na svoji Fazerci;dobra izdelava,nastavljiv po visini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aha super pol bom kr to uzel ker ni taka cena niti...pa se sm gledu da se dobi za te nosilce tud lucko za tablico..navadno alpa z ledicami ...

vuk76: kaj ti si to dubu mogoce kje prnas ...al ebay ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam drug nosilec tablice, ne vem točno katere firme, ampak je lepo pod tapravim kotom in osvetljen z ledicami, tako da upam da mi ne bodo možje postave težili zaradi tega :whistle:

Izgleda pa veliko bolje kot original plastika, ki štrli stran :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od julija 2008 so v uporabi nove tablice 18 X 18 cm :headbang: . Zgleda, da se bo treba iti kregat v parlament, da se zadeva spet normalizira.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od julija 2008 so v uporabi nove tablice 18 X 18 cm :headbang: . Zgleda, da se bo treba iti kregat v parlament, da se zadeva spet normalizira.

LP Robert

se za traktorje so manse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve če se da kje pri nas kupiti lučko za osvetlitev tablice, nekaj takega: lucka.jpg, predelujem nosilec tablice za yamaho fz1-s pa je originalna prevelika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pozdravljeni mi lahko kdo to prevede... namrec zanimam se za nakup teganosilca vendar nimam pojma o ebaju... prosim za pomoč oz če mi lahko kdo to naroči .... mu plačam plus vecerja.... Lp peter

http://cgi.ebay.it/Portatarga-regolabile-d...ShippingPayment

Nima napisano da pošilja v Slovenijo. Ga moraš kontaktirat in vprašat če še vseeno lahko (90% da ja) in koliko bo poštnina končala.

Če želiš ga lahko jaz kontaktiram, ti daš meni denar za tole+ poštnino + 10€ zame, in dobiš to zadevo na dom.

Piši na PM, če si zainteresiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem ponudniku že poslal vprašanje. Zdaj bom sicer par dni odsoten, ampak ko se vrnem, ti lahko sporočim odgovor in se boš odločil.

10 € pa lahko vseeno nakažeš Prevtzerju za njegov trud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem ponudniku že poslal vprašanje. Zdaj bom sicer par dni odsoten, ampak ko se vrnem, ti lahko sporočim odgovor in se boš odločil.

10 € pa lahko vseeno nakažeš Prevtzerju za njegov trud.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem ponudniku že poslal vprašanje. Zdaj bom sicer par dni odsoten, ampak ko se vrnem, ti lahko sporočim odgovor in se boš odločil.

10 € pa lahko vseeno nakažeš Prevtzerju za njegov trud.

Js sm mu tud že poslal :P

Jest mam tud PayPal zrihtan tko da če rabš re, zarad mene pa loh tud Hattori zrihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mu tud že poslal :P

Jest mam tud PayPal zrihtan tko da če rabš re, zarad mene pa loh tud Hattori zrihta.

daj prosim ko dobis odgovor mi javi moj mail je pkpetercek@gmail.com

Lp peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

vidim, da v tej temi govorite o nosilcih tablice, ki se dajo homologirat. kje se pa da ta zadeva dobit? sam še nisem videl takšnega ki bi imel odtisnjeno kakšno E oznako , o nosilcu, ki bi imel zraven celo kakšen TUV papir pa niti slučajno ne duha ne sluha...?

ali ima kdo od vas nosilec tablice vpisan v kartonček?? ker zadnje čase so začeli plavi zeloo težit s temi "homologacijami" (tako oni temu pravijo), aftermarket delov

Popravljeno . Popravil carmagedon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@carmagedon.....Kolikor vem nosilec za tablico ne moreš homologirat.....,kar pa se tiče Policije ni nikakršnih problemov,če imaš nosilec kolikor toliko pod normalnim kotom,če ga imaš vodoravno si ga pa naebal,pa tudi,če bi ga lahko homologiral,če se ti taprav ob njega spotakne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se vpisat, ker je položaj registrske tabilice točno določen. E oznake so drugač za svetlobna telesa, TUV ti pa tudi nič ne pomaga če proizvajalec ni predvidel tega dela. Pomaga ti edino v priemru če kompleten motor homologiraš kot predelavo-ampak tudi gre za obsežne predelave...

Nared tko kot je reku Dinamik pa mej tablico pod kolker tok normalnim kotom pa ne boš meu problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ravno zato.. ampak prebral sem 4 strani te teme, pa je bilo govora o nosilcih, ki imajo odtisnjeno E oznako, in o homologaciji nosilcev, pa sem mislil da so tudi takšni, ki se dajo. pri meni je težava da nimam lučke za osvetlitev pa še manjše smerokaze zadaj in se ravno ne zanašam več na to, da "naj ne bi bilo" problema. sem sedaj na lastni koži izkusil, (sicer z avtom) da so se začeli zapikovat v te homologacije. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ravno zato.. ampak prebral sem 4 strani te teme, pa je bilo govora o nosilcih, ki imajo odtisnjeno E oznako, in o homologaciji nosilcev, pa sem mislil da so tudi takšni, ki se dajo. pri meni je težava da nimam lučke za osvetlitev pa še manjše smerokaze zadaj in se ravno ne zanašam več na to, da "naj ne bi bilo" problema. sem sedaj na lastni koži izkusil, (sicer z avtom) da so se začeli zapikovat v te homologacije. ..

Zakaj pa bi težil za smerokaze? Smerokazi mislm d so kar usi uredu. Nosilec tablice se ne da homologirat. (kaj pa bi vpisali v homologacijo?!?!?)

http://www.tc-motosh...-09-i4348.shtml

Drugače pa tudi kolikor sem gledal imam doma en set nekih kitajskih karbon look žmigavcev pa imajo tudi E oznako. :)

Kar se pa same osvetlitve tiće, pa mislim, da je tole super ideja.

http://www.tc-motoshop.si/si/vijaki-z-vgrajenimi-led-diodami-za-osvetlitev-tablice-ali-agregata-i5016.shtml

Samo nič ne piše na kakšen princip delujejo ( ali jih je treba priklopit na akumulator, ali se polnijo na sončno svetlobo ali kaj ... )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v tej temi in v temi o homologacijah na splošno sem zasledil, da je imelo že več članov težave zaradi smerokazov in nosilcev, tako da ni vse larifari. da pa vsak po svoje laže pa tudi ne verjamem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi smereokazov ne moreš menjati, kljub temu da imajo E oznako. Kae se pa osvetlitve tiče se pa dobijo lučke v Louisu pa na e-bayu in celo c Conradu kolker se spomnim, pa jih marag zvežeš na zadnjo pozicijsko pa je :)

Drugač se pa kar se menjavanja stvari (smerokazov, nosilcev itd...) drži enega načela-če je proizvajalec izrecno predvidel manjavo potem se lahko menja čene pa ne-se pravi če je v dokumentu, ki ga dobiš zraven dela naveden tvoj motor. Razen, kot sem že omenil, če homologiraš cel motor kot predelavo.. Kolega je to sezono fasu kazen zarad žmigavcev-pa sploh niso bili kakšni posebaj majhni-pač mel nesrečo da je naletu na tekga policaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

če je kak mojster tu, ki bi mi lahko po mojih merah izdelal nosilec za tablico po moji skici se mi naj prosim javi na PM, da mu pošljem še naris, tloris,, stranski ris z vsemi merami.

Tako naj bi to izgledalo:

post-16264-126891998715_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!