Skoči na vsebino

Gruzija, Kavkaz, Azerbajdžan...


Priporočene objave

Saladin saj mi nikoli ni bilo problem se ukvarjat z vizami in podobnim sranjem, jebiga pač sem in tja se je treba zapeljat na Dunaj ali še kam dlje, se borit z birokrati na veleposlaništvu in še vedno se je našla pot. Tudi težave takšne in drugačne pač pridejo v kompletu in so popestritev dopusta, vendar do neke mere......

Ni se mi problem ukvarjat z Ruskimi in še kakšnimi drugimi policaji ki bi radi od naivnega turista iztržili kak dolar.....ravno nasprotno takšna srečanja so potem ko enkrat osvojiš sistem precej zabavna, nevarnost da ti bo mož postave pobral potni list in te strpal za rešetke je minimalna. Ni njegov namen, da se bo cel dan ukvarjal z pisanjem poročil zato ker je pohopsal enega potepuha, njegov cilj je mimo državne blagajne v žep spraviti kakšen bankovec. Tovrstni ''tolovajem'' dosedaj pri meni še ni uspelo kljub nešteto poskusom ti pa takšna seansa lahko vzame tudi uro ali dve dragocenega časa.

Večja jeba je ker nas je večina omejena s časom in tistih 4 ali 5 tednov bi rad izkoristil kako drugače kot da se bom za vsakim ovinkom zajebaval s policaji, cariniki in podobnimi jebatorji. V Rusiji je bilo tega enostavno preveč, saj ljudje so super....prijazni, ustrežljivi dokler jim na ramena ne nabijejo zvezdic in jim na lubenice ne poveznejo čepic. Kot sem rekel.......ko bom enkrat imel neomejeno časa in mi bo vseeno ali domov pridem drug teden ali drug mesec se bom spet zapeljal v tiste konce in se zabaval tudi ob takšnih pripetljajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE moje izkušnje.

........pridem do zaključka da bom te konce obiskal šele ko bom v penziji in bom imel dovolj časa za boj z mlini na veter oziroma sovjetsko birokracijo.

Ok zdaj pa smao še počakam da me skurca ena ali druga stran :)

Fantje ne ga biksat....pejte raje na pir pa zakopljite bojno sekiro......zaradi Rusov se pa res ne splača preganjat.

Ne bom te skurcal; bom samo povedal svojo izkusnjo;

Bil sem 2x v tej dezeli - res so mal "cudaski" s svojimi predpisi ampak kaksnih tezav nisem imel.

Tako da tisti, ki bi radi sli tja, kar pogumno in brez skrbi. :-))

Ko in ce bo volja se grem spet tja vozit. Sel bi do Baikala ;-)

... Ko jebe Ruse...

Ne bi vedel....... Rusinje? To je pa druga zgodba ;-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Si imel pa srečo z Sumelo.......mi smo bili tam letos na poti v Irak in je bila megla da nisi videl 5 metrov pred sabo.....pravijo da je to v tistih koncih nekaj običajnega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 NejsGS!  Kaj se ti je zgodilo, če ni skrivnost?

Popravljeno . Popravil kucin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč, slabo leto nazaj, sem se odpravil na pot za 14 dni in prišel domov čez 4 mesece.

Pot me je vodila od doma mimo Istanbula do Tbilisija in nazaj mimo UKC-ja ter Soče do doma:

 

Trasa poti:

attachicon.gifMAP-D-2013a.jpg

...

 

Similar shit here. Mogoče bi se celo v Gruziji srečala, če naju nebi že v Bulgariji sestrelili (sva nameravala obkrožiti Črno morje). Mi je tolk žou, de nama ni ratal, ker že danes je pot, ki sva jo imela začrtano, neizvedljiva. Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!