Skoči na vsebino

Težave z kitajskimi ATV (vsemi)


UMIC1

Priporočene objave

jakAtv kul, mogoče sem se preveč poforumsko izrazil http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=96395 

ti nxyz pa vidim, da si premočen v panogi sarkazma (aplauz gašpar, gašpar)

 

splošno iščem rešitev, hvala za sliko, še kak mesec dva pa bom pribljižno na nekem skoraj spodobnem nivoju. 

 

drugače pa nevem model avte v nulo pozna, žal 4 kolesnike slabo(to je izjavil na poglagi skuterja), nismo vsi rojeni za naredit  in rodit.

 

hvala obema

Popravljeno . Popravil Caniga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Potreboval bi kompletno zadnjo os - tako kot sem omenil za avtomatika 150ccm Hsun. Če slučajno kdo proda, naj mi javi zasebno....Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Imam bashana 200 in sem menjau klasicne smernike za led in sem dobil novo elektricno skatlico ki naj bi spustila 12 voltou do smernikou vendar se mi ne sanja kam bi jo mogel uklopiti oz ne najdem nic podobnega na motorju da bi lahko damo zamenjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

jaz imam pa težavo in sicer imam linhai 420hy in za vsako ko je hladen imam težave pri vžigu. sedaj akumulator sem že pregledal (kupil novega močneješega) zaganjač pa tud ni...

Ko se pa motor malo ulaufa pa ni več težav. ima mogoče kdo podobne težave oz pozna rešitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Bom tudi jaz kar tukaj vprašala.Mamo AVt 110 ccm in ko je mrzel vžge normalno ,potem pa med vožnjo ugaša in zelo teško spet vžge.Pod polnim gasom včasih malo poka in hoče ugasniti.Kaj bi bilo to lahko narobe??Hvala vsem za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ja, to sm imel tudi jaz težavo. Probal sem ni da ni rešitev, ampak samo en recept mi je pomagal - bencinski filter.

Problem je, da so tile frgazarji zelo občutljivi, kako se bencin dotaka noter. Prevelik al pa premejhen, oboje je težava. Probej kupit tri bencinske filtre, vsakega svoje velikosti in jih potem preizkušaj. Motor ogrej, potem pa na cesto pa gas. Pri največji brzini v hipu odvzem gas, in če ti ne poka pa ne ugasne, mu ta paše.

Jst sm na svojga kitajca dal ob servisu tri kitajske filtre, noben ni bil ustrezen. Mu dam italjanskega za frčota, dela kot ura. Probej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni

Imam kitajca Zongshen 250cc in nikakor ne dobim iskre, pred menjavo cilindra je bila, ko pa se je sestavil nazaj pa nič, probal sem menjat cdi enoto ter cinšpulo in zopet nič. Mi lahko keri svetuje kaj naj naredim, sem tudi vse kable pogledal in je vse ok. Je možno da bi bila ključavnica vzrok tega?

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje lp.

imam atv mad max 250 problem je pri tem da nikakor ne da iskre menjan je cdi cinspula in vsen ne da iskre kje bi lahko biv problem je ze kdo imel isti problep je pa motor normalno vse delal naenkrat pa ni vec uzgal vergla normalno vse dela kod more samo iskre ni

 

vnaprej hvala vsem

in lep dan

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam tezave z Bashano 200 kubicnem hladen mi vziga ko je pa topo pa noce ce ga pa na potisk pa takoj. Lahko kdo pomaga prosim. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, smigi pravi:

Imam tezave z Bashano 200 kubicnem hladen mi vziga ko je pa topo pa noce ce ga pa na potisk pa takoj. Lahko kdo pomaga prosim. Lp

 A servisa pa ne zagotavljajo...

Porivaj v Beijing, pa naj ti druzga dajo :blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
22 minutes ago, Umi said:

Pozdravljeni imam eno vprasanje za atv-ja..ko gres poddreg poka iz izpuha..lp

Noro vprašanje, res.. :OK:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Umi pravi:

Pozdravljeni imam eno vprasanje za atv-ja..ko gres poddreg poka iz izpuha..lp

Če ti ATV ne odgovori, pa nas vprašaj!?

ATV vozil je na trgu ogromno!  Če bi bil malo bolj podroben pri opisu vozila (Znamka, starost, ccm..), podroben opis težave bi ti mogoče lahko kdo pomagal pri vprašanju! Tako pa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, The Lakl pravi:

Če ti ATV ne odgovori, pa nas vprašaj!?

ATV vozil je na trgu ogromno!  Če bi bil malo bolj podroben pri opisu vozila (Znamka, starost, ccm..), podroben opis težave bi ti mogoče lahko kdo pomagal pri vprašanju! Tako pa ?

Ja gre se za goes 625 2014 letnik

pred 1 uro, The Lakl pravi:

Če ti ATV ne odgovori, pa nas vprašaj!?

ATV vozil je na trgu ogromno!  Če bi bil malo bolj podroben pri opisu vozila (Znamka, starost, ccm..), podroben opis težave bi ti mogoče lahko kdo pomagal pri vprašanju! Tako pa ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem te prav razumel ti pri vožnji navzdol po klancu poka na izpuhu? 

Če je to se ti v izpuhu nabere neizgoreto gorivo, katero se potem tam prižiga. Težav je lahko več. Elektronika, nepravilna mešanica goriva, nepravilno nastavljen, zamaščen vplinjač, napaka na dovodu zraka, goriva... Ni druge, kot razkopat in poiskat težavo. Prvo preveri vse cevke. Da niso razpokane, slabo pritrjene, preveri elektriko, toplotno vrednost svečk, njihovo iztrošenost, prebijanje, preveri vžigalne kable, očisti uplinjač....   Glede na pedigre vozila te čaka ogromno dela. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zdravo mene pa zanima zakaj mi na 4kolesniku (kitajc) 250ccm prevozenih 2700km in sedaj je zacel na iberlauf tect olje ne kapljat ampak lije ven kot iz skafa pa me zanima kaj bi to lahko bilo krivo lp

Popravljeno . Popravil Težave
Napacen vnos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ti pa teče vn olje? pušča tesnilo? če je pri čepu za nalivanje olja ti je morda spustil kakšen batni obroček pa ti uhajanje kompresije pritiska vn olje iz odušnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Imam linhaja 300 2x4 2015.

Rad bi zamenjal preventivno pogonski jermen ter vse ostalo kar je priporočljivo na variomatu.Ker sem malo povpraševal  pri naših prodajalcih za cene jermena pa se kar konkretno razlikujejo cene.Katere znamke jermena je originalno vgrajen(na mojem jermenu nič ni napisano)Kak je kaj z kvaliteto jermena kupljenega na Aliexpresu?Ker v katalogu ni navedeno kateri valjčki so vgrajeni v variomatu bi prosil točni podatek valjčkov.Mi lahko gdo posreduje točne podatke od rezervnih delov(dimenzijo valjčkov variomata ter drsnike pri variomatu).

Spodaj še prilagam link kjer sem našel res po zelo smešni ceni Pogonski jermen.Verjetno tudi kvaliteta tej ceni primerna!

 

http://www.scooterpower.eu/variator-belt-linhai-2x44x4-aw0164-rubberbel-p-17286.html?osCsid=vkhjlhme7gcc65hnf6uss1p9v7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Podedovali smo kitajskega bashan 300 4x4. Zadnjih 2 leti je stal pri miru v garaži. Prej ga je dedek popravljal sam. Ali kdo ve, kam bi ga lahko peljali na servis in da ga pregledajo če je z njim vse v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 16. 4. 2016 ob 14:49, SukaCBR pravi:

pozdravljeni

Imam kitajca Zongshen 250cc in nikakor ne dobim iskre, pred menjavo cilindra je bila, ko pa se je sestavil nazaj pa nič, probal sem menjat cdi enoto ter cinšpulo in zopet nič. Mi lahko keri svetuje kaj naj naredim, sem tudi vse kable pogledal in je vse ok. Je možno da bi bila ključavnica vzrok tega?

Hvala za odgovore

Meni isto, prej vse super zdaj menjam cilinder in iskre kr naekrat vec ni kaj bi lahko bio problem, drugace ATV je isti Zongshen 250cc. Hvala za odgovor ce kdo slucajno ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Kupil sem shineray 300 nedelujoč, po pregledu sem ugotovil da nima iskre. Po menjavi užigalne tuljave je dobiu iskro in tudi lepo užge vendar po približno 20-30 sekundah crkne. Zvok podobno kot bi mu zmanjkalo goriva. Zamenjal sem tudi iglo fergazarja če bi bila težava v dotoku goriva venar ševedno ugaša.

Ima gdo podobno izkušnjo ali kak nasvet?

Hvala,Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. 

Prosim za pomoč.

Kupil sem shineray 300. Po menjavi užigalne tuljave lepo zalaufa ampak po 20-30 sekundah ugasne. Zvok kot da bi zmankalo goriva. Igla plovca zamenjani.

Ima kdo kak nasvet?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!