Skoči na vsebino

majčke za BMW jaše??


Priporočene objave

pozdravljeni !

Zadnjič sem zasledil na forumu ,ko so dal tisti ki imajo Honde Hornet dal delat majice,mimogrede sem tud eno naroču za kolega ki je glih imel roj. dan.

Pa me zanima če bi tud kdo od BMW jašev hotu imet kakšno fino majčko :naughty: .da se to mal zriše ,kakšna fajn ideja pade pol pa naročila skup ,....pa tiskat. Al kaj pravte? A ne bi blo fajn?

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za, še posebej, če bodo majice iz kvalitetne tkanine, BMW znak diskretno majhen, štikan, ne tiskan, zraven pa še nek simbol, ki bo odražal pripadnost Sloveniji ali slovenskemu klubu. Z veseljem pričakujem dizajnerske predloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam da kdo ki mau bolj obvlada stvari pa ki ima kaj časa in nardi kakšen osnutek,za izvedbo in ceno se lahko pozanimam jaz ko bomo imeli kakšen konkreten predlog podkrepljen z kakšno slikco,drgač mi je pa tud predlog Nema ušeč.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za, še posebej, če bodo majice iz kvalitetne tkanine, BMW znak diskretno majhen, štikan, ne tiskan,

se strinjam, ampak kot je rekel H. Ford, "majica" bo lahko v bilo kakišn barvi, ampak mora bit črna, nekako tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgledam da stvar res ne bo zaživela-škoda. Zgleda da nas je premalo ali pa nismo tako zagreti kot Hornetovci oni so se kar hitr zmenil in takoj jih je blo okol 30 -lepa cifra ni kaj .Mislil sem da na bo kaj več zanimanja-žal ja no se bomo pa vsajna kakšnem pirčku :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: dobil kdaj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič veliko fantazirat :rolleyes: bmw znak gor in Slovenija pa je :worship: pol pa še samo naročila pobereš pa si zmagal... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgledam da stvar res ne bo zaživela-škoda. Zgleda da nas je premalo ali pa nismo tako zagreti kot Hornetovci oni so se kar hitr zmenil in takoj jih je blo okol 30 -lepa cifra ni kaj .Mislil sem da na bo kaj več zanimanja-žal ja no se bomo pa vsajna kakšnem pirčku :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: dobil kdaj .

Naročam eno XXL in eno M, četudi ne bo taka, kot sem jo opisal. Objavi račun za avans, izročitev pa na kakšni skupni furi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročam eno XXL in eno M, četudi ne bo taka, kot sem jo opisal. Objavi račun za avans, izročitev pa na kakšni skupni furi.

Jaz bi tudi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kakšna ponudba koliko stane, izgleda. Motoristek ima ažurni seznam. Jas jo vzamem b.p. Dajte kak glas od sebe, se bomo lažje odločli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kakšna ponudba koliko stane, izgleda. Motoristek ima ažurni seznam. Jas jo vzamem b.p. Dajte kak glas od sebe, se bomo lažje odločli.

Evo za lažjo odločitev. Gate bodo takele, za majce se design še pripravlja :whistle:

post-5391-1207585485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni !

Zadnjič sem zasledil na forumu ,ko so dal tisti ki imajo Honde Hornet dal delat majice,mimogrede sem tud eno naroču za kolega ki je glih imel roj. dan.

Pa me zanima če bi tud kdo od BMW jašev hotu imet kakšno fino majčko :naughty: .da se to mal zriše ,kakšna fajn ideja pade pol pa naročila skup ,....pa tiskat. Al kaj pravte? A ne bi blo fajn?

L.P.

Kaj si ti to samo vprašal :eek: al misliš tudi kaj zrihtat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ti to samo vprašal :eek: al misliš tudi kaj zrihtat???

Otišla baba sa kolačima.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otišla baba sa kolačima.... :(

neeee prou zares mislim sam sem mislu da bi najprej dobil kakšno mal bolj konkrertno idejo , in pa kolk nas bi blo za naročilo da jaz pol uprašam znanca za ceno. sam 3 al pa 5 kom. je brez veze naročit. al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :OK: :OK: :OK: Špica ,hehehehe res mi je ušeč ,ideja k norc a je še komu ušeč???

jaz eno al pa dve M bom vzel če bodo zanimive, pa še ene 2 lahko računate, bom še dvema enthusiastoma rekel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!