Skoči na vsebino

majčke za BMW jaše??


Priporočene objave

Gledal posnetke srečanja Štromarjev, imajo polo majice z preprostim logotipom, simpatične.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da imamo klubske majice, kot marsikateri klub, se bom probal pozanimat koliko bi zadeva približno stala, majica z osnovnim logotipom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za lažjo odločitev. Gate bodo takele, za majce se design še pripravlja :whistle:

post-5391-1207585485_thumb.jpg

Kaj to pomeni da majo BMW farerji tak male tiče? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

tale bi bil bolši...

post-18176-1211921768.jpg

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kaj to pomeni da majo BMW farerji tak male tiče? :lol1:

pa jajca vsuta od butanja boxerja :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da imamo klubske majice, kot marsikateri klub, se bom probal pozanimat koliko bi zadeva približno stala, majica z osnovnim logotipom.

dej tud mene na spisek ....kuj sem za kej tazga...

post-18176-1211922570_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa jajca vsuta od butanja boxerja....

No, vse kar je prav. A se lahko malo brzdaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar zvedel nekaj o stroških tiskanja. Torej če smo za to, kakšen logotip dat gor, zaželjena je čim boljša kvaliteta slike. Fixni strošek je znan, ostalo pa se spreminja glede na število barv itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar zvedel nekaj o stroških tiskanja. Torej če smo za to, kakšen logotip dat gor, zaželjena je čim boljša kvaliteta slike. Fixni strošek je znan, ostalo pa se spreminja glede na število barv itd...

izpljun ceno že enkrat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpljun ceno že enkrat :closedeyes:

Ne seri, to je predrago za tebe... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
majc ne bo ane?

Glede na splošno nezainterisiranost (razen par posameznikov) se ne mislim štatit z majicami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na splošno nezainterisiranost (razen par posameznikov) se ne mislim štatit z majicami!

Če še nisi nobene konkretne cene povedal :rolleyes: če jih vzamemo 50 je taka cena, če jih vzamemo 100 je taka cena..... :whistle: pol bomo pa že našli mušterije in povedli koliko smo jih zbrali. Saj bomo eni vzeli 3 ali več majic... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo Fruit of the Loom majice - cena nekje 3 evre oz. manj + okoli 2 evra nekje BMW logo + okoli 1,5 - 2. evra priprava tiska in filmov, torej pomoje pride okoli 10 evrov, pač odvisno od števila naročenih majic. Mi naše prodajama za 10 evrov, tako da te nebi smele biti dražje. Tako zgleda naša majica:

post-12240-1213199908_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo Fruit of the Loom majice - cena nekje 3 evre oz. manj + okoli 2 evra nekje BMW logo + okoli 1,5 - 2. evra priprava tiska in filmov, torej pomoje pride okoli 10 evrov, pač odvisno od števila naročenih majic. Mi naše prodajama za 10 evrov, tako da te nebi smele biti dražje. Tako zgleda naša majica:

in kak logo si gor prpopau??

Glede na splošno nezainterisiranost (razen par posameznikov) se ne mislim štatit z majicami!

ka ti vsako star izpelješ tko kot to z mikicam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo Fruit of the Loom majice - cena nekje 3 evre oz. manj + okoli 2 evra nekje BMW logo + okoli 1,5 - 2. evra priprava tiska in filmov, torej pomoje pride okoli 10 evrov, pač odvisno od števila naročenih majic. Mi naše prodajama za 10 evrov, tako da te nebi smele biti dražje. Tako zgleda naša majica:

Kaj na sredini je Kralj Matjaž :evilgrin: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!