Skoči na vsebino

kateri ATV je najboljši za cross progo


gigamoto

Priporočene objave

kateri je najboljši za vožnjo po cross progah in zakaj?

kaj priporočate? :krneki:

Ja nekaj lahkega ne.

-Ds 450

-Baja 650

- YFZ-450

-Raptor 350,660 in 700(2008)

-Kawasaki kfx 400

:worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no trenutno mam kawasakija kfx 400 pa se mi zdi malce preozek ter visok za progo

kako je ta baja 650 a ni slučajno malce pretežka za takšno norenje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no trenutno mam kawasakija kfx 400 pa se mi zdi malce preozek ter visok za progo

kako je ta baja 650 a ni slučajno malce pretežka za takšno norenje??

Ja sej si lahk daš na svoj ATV distančnike, da bo malo širši. .) Amortizerji se pa tut dajo nekaj malega nastavit. :OK:

Za Bajo je pa velik od proge odvisno(Bol zaprta ali odprta)! :P Teška je res mal bol sam ko daš luči ven pa motor čist upuliš tut ni take sile! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako široki distančniki pa bi bili najbol primerni za kawasakija?

Jz se sicer ne spoznam neki na Kawasakija. Sam 5 cm vzpredaj in zadaj bi pomoje šlo. To pomeni za 10cm šerši od zadaj in spredaj.(Pozna se ogromno) Upam pa da nima zadne axe prešvoh, kr potem bi ga zvijal(ubistvu zlamal na orng skoku)

@Fresh_ales:Kaj pa novi Ds-450?

Popravljeno . Popravil CaNaM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaj lahkega ne.

-Ds 450

-Baja 650

- YFZ-450

-Raptor 350,660 in 700(2008)

-Kawasaki kfx 400

:worship: :D

Bajo izozamem kr je res preteška.So mi fantje obrazložili.Hvala JakATV.Se bom pa pozanimal koliko je bila teška tekmovalna baja.(Ker mene zanima, ne zato da komu nebi vrjel!) .)

Na seznam pa dodajam Polarisa Predator-ja 500. :)

Popravljeno . Popravil CaNaM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajo izozamem kr je res preteška.So mi fantje obrazložili.Hvala JakATV.Se bom pa pozanimal koliko je bila teška tekmovalna baja.(Ker mene zanima, ne zato da komu nebi vrjel!) .)

Na seznam pa dodajam Polarisa Predator-ja 500. :)

Baje je Suzuki najboljša izbira.. LTZ 400 al nekaj takega ... to vprašaj XXXL-a ... pa idi pogledat k njim na Gorenjsko kaj vse ta mašinca zmore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki LTZ 400, Kawasaki KFX 400, Arctic Cat DVX 400 so popolnoma isti mopedi z drugo plastiko in imenom. Zavedati se je potrebno, da bo potrebno za dirkanje oz. kakršno koli bolj živahno vožnjo po cross progah zamenjati nekaj originalnih delov za močnejše (zadnja os, prve nihajne roke, krmilo, ročke, itd...) Je pa res, da vsa ta oprema (kot vsa pri moto športih) kar nekaj stane.

Za začetek je razred zgoraj opisanih 400 ccm modelov dovolj optimalnih, tako po ceni, vzdržlivosti, moči itd...ko pa boš videl ali ti vse skupaj odgovarja, pa se lahko popolnoma zaneseš na fante, ki že tekmujejo. Z veseljem ti bodo pomagali, svetovali itd.. najbolj važno pa je, da zbereš pogum in se udeležiš čim več tekmovanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LTZ400 in njegovi kloni so zlata sredina na vseh področjih in primerni tudi za dirkanje. Najboljši modeli za progo (vrstni red je naključen) pa so: YFZ450, LTR450, TRX450, vsi stari in preizkušeni, na novo pa sta se pridružila še DS450 in KFX450. To govorimo o tekmovalnem razredu, se pravi vse predelave vključene. Iz trgovine ven pa na progo pa bi izpostavil samo en model, LTR450. Edini dovolj širok in v pravi obutvi za cross progo. Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav,

V nemški reviji ATV & Quad sem dobil primerjalno tabelo za vse 450 ccm tekmovalne modele 4-kolesnikov, upam da vam bo kaj v pomoč pri odločanju za nakup.

LP

post-19329-1211221569_thumb.jpg

post-19329-1211221578_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

V nemški reviji ATV & Quad sem dobil primerjalno tabelo za vse 450 ccm tekmovalne modele 4-kolesnikov, upam da vam bo kaj v pomoč pri odločanju za nakup.

LP

Kot ponavadi cel kup napak v teh DE revijah, napačna sta podatka za hod in premer pri KTM-u in Polarisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!