Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

....tole bi pa rabu mal navigacije....(garmin),,kje bo;) ...prbližno....da se ne išče preveč....a bo kaj označen ?:?..še nisem bil v šmartnem na motozboru....B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

....tole bi pa rabu mal navigacije....(garmin),,kje bo;) ...prbližno....da se ne išče preveč....a bo kaj označen ?:?..še nisem bil v šmartnem na motozboru....B)

okay, ni delovalo :( . v maps.google.com samo vtipkaj šmartno ob paki pa ti bo našlo

Popravljeno . Popravil VisualID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tole bi pa rabu mal navigacije....(garmin),,kje bo;) ...prbližno....da se ne išče preveč....a bo kaj označen ?:?..še nisem bil v šmartnem na motozboru....B)

Ni kje falit: stara cesta Ljubljana - Celje... V Šentrupertu smer Savinjska dolina, Mozirje... v Letušu je pa že označeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kje falit: stara cesta Ljubljana - Celje... V Šentrupertu smer Savinjska dolina, Mozirje... v Letušu je pa že označeno!

hahaha, kar stric Google ne ve, potem pa na star zanesljiv način...ampak je pa sigurn :naughty: ...

Drugače pa brez panike :surrender:, uporabiš lahko tudi tole ----> "ko pita, ta ne skita" :whistle:

Ali pa sledi kakšne motoriste....

bodi praktičen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa res lepo vreme v Šmartnem ob Paki :OK: Vidimo se na 1. letošnjem žegnanju! :010

Pa smo spet doma :naughty: Bilo je super,lepo vreme veliko motorjev :grim Pa še 150 km smo naredili :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil. sicer bolj na kratko (ena ura..), je bilo pa luštno.

naredil prvih 100km z novim mopedom, vsi gadgeti delujejo b.p.

srečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy:...smo bili prijetno presenečeni nad obiskom... pa vreme je služilo.... Hvala vsem za obisk... v najbolj obljudenem trenutku je bilo naštetih okrog 460 motorjev! Pa seveda ene dvakrat toliko obiskovalcev! Se vidimo drugo leto spet v Šmartnem...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... še nekaj slikic z moje strani...

Naša Sandra je z welcome drinkom res radodarna... in naš "najstareši" obiskovalec

post-16856-126980757575_thumb.jpg post-16856-126980759646_thumb.jpg

Pa bogat obisk slovenskih klubov in Angeli ceste ki so v Šmartnem še posebej dobrodošli...

post-16856-126980767004_thumb.jpg post-16856-126980788765_thumb.jpg

Na panoramsko vožnjo in nazaj...

post-16856-126980824388_thumb.jpgpost-16856-126980829889_thumb.jpg

post-16856-126980837318_thumb.jpg

Gužva in žegen..

post-16856-126980840826_thumb.jpg post-16856-126980849212_thumb.jpg

Naš najmlajši upokojenec (knap kakopak) Janko in Ferek...

post-16856-12698085324_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy:...smo bili prijetno presenečeni nad obiskom... pa vreme je služilo.... Hvala vsem za obisk... v najbolj obljudenem trenutku je bilo naštetih okrog 460 motorjev! Pa seveda ene dvakrat toliko obiskovalcev! Se vidimo drugo leto spet v Šmartnem...:yea1:

Ziher bi bilo bistveno več ljudi, če se ne bi ukvarjali s temi pedo vudu rituali :alien1::alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedo vudu rituali :alien1: :alien1:

Prijatelj dragi, v Šmartnem je bil BLAGOSLOV - to je ŽEGEN po domače, in ne MOTOZBOR z trodnevnim rok žurom in striptizetami... Ok? :?

Mi smo ga samo "zabelili" s harmonikarskim orkestrom, plesno skupino ter rock bandom...:worship::worship:

Tudi v Mirni Peči igrajo SLAKI pa nas večina v tem prav uživa... tudi jaz... in to veliko bolj kot pri kakem ACDCMETALICAHARDROCK stilu.:beer1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj dragi, v Šmartnem je bil BLAGOSLOV - to je ŽEGEN po domače, in ne MOTOZBOR z trodnevnim rok žurom in striptizetami... Ok? :?

Mi smo ga samo "zabelili" s harmonikarskim orkestrom, plesno skupino ter rock bandom...:worship::worship:

Tudi v Mirni Peči igrajo SLAKI pa nas večina v tem prav uživa... tudi jaz... in to veliko bolj kot pri kakem ACDCMETALICAHARDROCK stilu.:beer1:

Saj, to je tragedija tega prostora: kmetavzerizacija bajkerske (sub)kulture onesnažena s pedofilsko religijo in govejo glasbo. This is not our dream!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, to je tragedija tega prostora: kmetavzerizacija bajkerske (sub)kulture onesnažena s pedofilsko religijo in govejo glasbo. This is not our dream!

...Ok... whatever...:trance_27_notworthy: pač tvoje mnenje... glavno da večini "vžge"...:OK:... in se znamo zabavat ob vsakršni priliki in vsakršni glasbi...

...je pač tako, da v Sloveniji ni več veselice brez Golice in da brez goveje župce, goveje muzike in restanga krompirja pač nedelje ali praznika Hvala Bogu ne more bit!...

...se že veselim Slakov v Mirni Peči! Se vidimo!:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če zadevo še malo "komercialno" pogledamo... Fajn je da kaj "prikaplja" tudi v klubsko blagajno in če ponudiš "za vsakega nekaj" - malo"goveje", malo rocka, ter nastop cca 40 otrok (skoraj vsakega pripelje starš, ki spije pivo...)... se pa tudi malo pozna na prometu A NE?:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, to je tragedija tega prostora: kmetavzerizacija bajkerske (sub)kulture onesnažena s pedofilsko religijo in govejo glasbo. This is not our dream!

Pejdi enga kužata nategnit, pa mal zalajaj zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, to je tragedija tega prostora: kmetavzerizacija bajkerske (sub)kulture onesnažena s pedofilsko religijo in govejo glasbo. This is not our dream!

Ti pa nis normalen!blink.gif Svoje mnenje vsiljuješ vsem ostalim??

Tudi meni ni bilo vse všeč, drugače pa vse skupaj super!! Kot je rekel Ferek: za vsakega nekaj! Tako je tudi prav! Me zanima ali ti je rok všeč?

Želim ti lepe in varne km!

Iztok

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, vedno in povsod, se najdejo ki jim gre v nos župnik, goveja muzika, striptizete ali rock band... Zadeva je zelo preprosta: te pač drugič ni tja. Ni pa zato treba kar počez vsega popljuvati. Večini je odgovarjalo, kar se pozna po vsako leto večjem obisku. Torej?

Pravijo, da osel gre le enkrat na led. Če ti je pa všeč, se pa vedno znova vračaš. In na Packentein žegen še pridemo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ima možnost, da organizira raznorazna srečanja tako, da se kamot dokaže kot najuspešnejši organizator takšnih srečanj ;)

štejejo samo dejanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!