Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

Po radiju sm slišal da majo policaji akcijo na motoriste glede hitrostnih omejitev pa opreme. Kao naj bi posledično zmanjšal število nesreč. Tud avtomobiliste bojo ustavlal pa opozarjal na motoriste. Od danes 1.4. pa do 13.4. previdno!!! Vso srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud avtomobiliste bojo ustavlal pa opozarjal na motoriste. Od danes 1.4. pa do 13.4. previdno!!! Vso srečo

Kak so si pa te to zamislili :rolleyes: ??? Te je najbolše, da policaj vozi pred mano (ali za mano!!!) s plavo laterno :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je ze z FJR na rit lepo pa je mislo da bom mu hotel zbrzeti. :naughty: :naughty:

aja za teksnega policaja imam samo eno besedo ( KRETEN) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci dajte si orginal nosilce na mopede, ker se vpikujejo 100 na uro v to :whistle: :whistle: pa db killerje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene naj majo akcijo je tako mrzel asvalt da se vozim kot po jajcih pa do zdaj so me že 4 avtomobilisti skoraj zbili ker še tudi niso navajeni da so motori na cesti in tako vozim počasi pa orginalen nosilec tud imam VSTAVO PA SIGURNO NEBOM ker to pa je zabancija :whistle:

bom pa šel v Mursko Soboto v soboto če bo lepo vreme na tečej varne vožnje ga policija plača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok že vidim da me do 13.4 nebo kaj dost na cesto...nosilec tablice in db killer je še najmanj pri meni haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je ze z FJR na rit lepo pa je mislo da bom mu hotel zbrzeti. :naughty: :naughty:

Pa je opozarjal druge avte na tebe :lol1: ???

Kaj pa če bi se radi naučili pelat :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta, ni prvoaprilska šala, vi sam po pamet vozte pa bo vse kul. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta, ni prvoaprilska šala, vi sam po pamet vozte pa bo vse kul. :krneki:

sj vem...sam upou sm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok že vidim da me do 13.4 nebo kaj dost na cesto...nosilec tablice in db killer je še najmanj pri meni haha :D

nejko as že kermu spizdo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci dajte si orginal nosilce na mopede, ker se vpikujejo 100 na uro v to :whistle: :whistle: pa db killerje

pa zakaj se začne akcija glih prvega aprila? :naughty: upam da je tole res kaka poštena prvoaprilska kr nosilcev za tablco pa ne dam več nazaj gor, sm se preveč prezajebavu da sm nove naredu :)

ajd srečo vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mormo vsi motoristi met tanovo prvo pomoč k je zej vn pršla al samo tisti k majo nove motorje? Kaj sploh noste s sabo? Pa še neki, kaj to kolk ropota policaji ful gledajo? mene s čoperjem še niso pohopsal... Avspuhe mam pa narejene v Ozeljan-u pa malo bl ropoče... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mormo vsi motoristi met tanovo prvo pomoč k je zej vn pršla al samo tisti k majo nove motorje? Kaj sploh noste s sabo? Pa še neki, kaj to kolk ropota policaji ful gledajo? mene s čoperjem še niso pohopsal... Avspuhe mam pa narejene v Ozeljan-u pa malo bl ropoče... :)

hehe :kva2: :kva2: :kva2: pravi si ti :)

Si kr predstavlam tole akcijo kak policajček ustavi 70 letno mamko s škodo felicio in ji lepo nazorno razlaga, da jo je ustavu sam zato, da jo razsvetli, da so na cestu tudi hitrejši in predvsem nevarnejši od nje, in kak se more ogibat motoristov in....

majka :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hudič, če bo kaj zaleglo.

Če je 1. april pa sploh ne!

Bolj hudič bi bil, če bi se nas v tem času, ne glede na 1. april, ene par total sesulo!... Čist! Na mrtu'. :o :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mormo vsi motoristi met tanovo prvo pomoč k je zej vn pršla al samo tisti k majo nove motorje? Kaj sploh noste s sabo? Pa še neki, kaj to kolk ropota policaji ful gledajo? mene s čoperjem še niso pohopsal... Avspuhe mam pa narejene v Ozeljan-u pa malo bl ropoče... :)

Nimam zraven prve pomoči. Ne mislim je met zraven zarad policajev, uporablajti je tako ali tako ne znam (več), pa še nimam je kam dati.. Nosilcev ne mislim menjat, pravtako ne mislim dajati denferja u Akrapota. Nej me dobijo zdej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam use original...

med norce se ne štejem...

pa upam de je tole prvoaprilska

ker spet bojo jebal za 10 km izven naselja in kasiral :headbang: :headbang: :headbang:

aja...

država dohodnino vrača, plače medicinkam grejo gor....sej je kar logično :krneki: :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh trenitkih je bla nesreča v kranju. Baje motorist pa avto - povedal po TV. Folk nej voz počas če ni navajen, mater!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam zraven prve pomoči. Ne mislim je met zraven zarad policajev, uporablajti je tako ali tako ne znam (več), pa še nimam je kam dati.. Nosilcev ne mislim menjat, pravtako ne mislim dajati denferja u Akrapota. Nej me dobijo zdej :krneki:

ja ja.. zdej si prov pametn... ce te bodo dobil bos pa jokov pa iskal luknje v zakonu nad kaj se bos pritozu... grow up :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!