Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

???

ahaa.. treba pr znaku 90km/h letet 150km/h....

prebiram tale forum in vidim, da se morija še ne bo prenehala...na žalost

pa vseeno vsem...SREČNO

bemu vola

DEVETDESET pri znaku 90 in SEDEMDESET pri znaku 70, v normalnih razmerah seveda

sam enim se sanja, drugi bremzajo da bo zazihr pod omejitvijo če bo kje radar, tretji pa ... kdo bi vedu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj še nihče ni bil sposoben plasirati tako zgovornega plakata o ne/opažanju motoristov, kot je to tokrat storila Policija. Niti mi sami ne, čeprav smo v Maksiju na začetku delali nekaj na tem. Zatorej je ta tvoj očitek malo nepošten.

Ni pa realno in pošteno pričakovati, da bi akcija izgledala tako, da bi opozarjali na ranljivost enoslednikov, njihove neumnosti in kršitve pa kar spregledali, kajne?!

Ne, ne, narobe si me razumel. Nič nimam proti temu, če mi napišejo kazen za prehitro vožnjo ( saj vesel tudi ne bom.. ), ali mi dajo pihat pa mi pregledajo gume, me jebejo v glavo, če se vozim po zadnji, prehitevam v škarje, dirkam po javnih cestah.....

Gre pa mi na qrac, če me potem, ko sem se pripeljal 54, ustavi in mi začne težiti, da izpuh ni atestiran in nosilec za tablico ni pravi, da nimam prve pomoči, da .......

Se mi je zgodilo lani, ko so mi z radarjem izmerili 54 km/h, pa me vseeno ustavili, ker se jim je zdelo čudno, ker se vozim počasi.....

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam zraven prve pomoči. Ne mislim je met zraven zarad policajev, uporablajti je tako ali tako ne znam (več), pa še nimam je kam dati.. Nosilcev ne mislim menjat, pravtako ne mislim dajati denferja u Akrapota. Nej me dobijo zdej :krneki:

Tebe??? Piki z lahkoto.................. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa vseeno. Naj raje preverjajo kdo ima izpit in kdo ne, alkohol in podobne frkarije, ne pa kdo ma tablico pod 2 stopinji prevelkim kotom pa tako..

Npr. gledali jo bodo, ker mora biti vidna........................ne pa zalepljena pod rit, ali skoraj vodoravno (frajersko mora izgledat, maltene kot Stonerjev zadek....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, narobe si me razumel. Nič nimam proti temu, če mi napišejo kazen za prehitro vožnjo ( saj vesel tudi ne bom.. ), ali mi dajo pihat pa mi pregledajo gume, me jebejo v glavo, če se vozim po zadnji, prehitevam v škarje, dirkam po javnih cestah.....

Gre pa mi na qrac, če me potem, ko sem se pripeljal 54, ustavi in mi začne težiti, da izpuh ni atestiran in nosilec za tablico ni pravi, da nimam prve pomoči, da .......

Se mi je zgodilo lani, ko so mi z radarjem izmerili 54 km/h, pa me vseeno ustavili, ker se jim je zdelo čudno, ker se vozim počasi.....

Če izpuh ni atestiran, je bil popolnoma zavestno kupljen, zmontiran in vožen......zato so vsi izgovori odveč.......pač počneš kar te je volja......dokler ne pride pay day......pol pa je jok in stok in ti,ti, grda Policija, ti....... :rolleyes: Eno samo sprenevedanje.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radio poročal, da je lani na podstrešje za vedno odpeljalo 54 motoristov in mopedistov, kar nikakor ni malo in vsekakor dober povod za akcijo.

Sicer je pa so že prvi dan akcije na podstrešje odpotovali motorist, njegov sopotnik in avtomobilist, vsi vpleteni v isto nesrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz podpiram akcijo policije. Lahko jo ponovijo še večkrat čez leto. Res pa je, da so si tokrat malo slab čas izbrali

post-5391-1207113605_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli nisem tega rekla in tega kar praviš ti, sama ne prakticiram.

a niso omejitve zato, da se jih upošteva? in zakaj se ne moreš naprej peljat 70, če si se lahko prej?

rossje20..... ampak problem je prekoračitvi maksimalne hitrosti , ki je predpisana. Če se kater počasneje pelje, se pač pelje. Prehiti.

Saj prometni znak (tako so nas učili za časa Yu) 70 pomeni maksimalno dovoljeno hitrost, če pogoji na cesti to dovoljujejo. Mogoče je pa katerim 90 km/h enostavno prehitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeraj ko imajo "akcije" se jim začne folk pobijat, danes trije mrtvi ob začetku "akcije" :hmm:

Za to obstaja čisto logična razlaga:

Ob takih akcijah so ljudje pač bolj pozorni iz katerega vogala bo na cesto z loparčkom skočil policaj in jih ogulil, kot iz katerega bifeja jo bo na cesto mahnil stari ata z golfom.

Popravljeno . Popravil Rok1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni pisalo, da je akcija za večjo varnost???

a če imam original nosilce za tablico in original auspuh ne morem pasti in me noben ne bo izsilil????

a izpita pa ne rabim, če imam oboje???

sem si kar milsil, da bo spet akcija za polnjenje proračuna.................

Takle duh mi je všeč!

Če nam še TO vzamejo, pol nam pa res ostane samo še suženjsko delo za kapitaliste.

A res mislite, da kerga briga kolk se jih ubije! Vse skupaj je le preračunljiva politika, in pa cash €€€€€€..... V kateri civilizaciji so pa sužnji lahko uživali?

Marš delat, pol pa nazaj v hlev, pa naslednji dan spet, pa tako naprej... ne se zabavat in pobijat, madona, kdo bo pa profit prinašal?

ITD, ITD...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle duh mi je všeč!

Če nam še TO vzamejo, pol nam pa res ostane samo še suženjsko delo za kapitaliste.

A res mislite, da kerga briga kolk se jih ubije! Vse skupaj je le preračunljiva politika, in pa cash €€€€€€..... V kateri civilizaciji so pa sužnji lahko uživali?

Marš delat, pol pa nazaj v hlev, pa naslednji dan spet, pa tako naprej... ne se zabavat in pobijat, madona, kdo bo pa profit prinašal?

ITD, ITD...

Poglej, poglej kakšne "globokoumne" analitike sodobne motoristično-kapitalistične družbe imamo tukaj.........Pa je res vse tako preprosto?? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossje20..... ampak problem je prekoračitvi maksimalne hitrosti , ki je predpisana. Če se kater počasneje pelje, se pač pelje. Prehiti.

Saj prometni znak (tako so nas učili za časa Yu) 70 pomeni maksimalno dovoljeno hitrost, če pogoji na cesti to dovoljujejo. Mogoče je pa katerim 90 km/h enostavno prehitro.

Taki pač nimajo kaj iskat na cesti - naj vrnejo izpit in se vozijo z busom. Ali pa grejo (spet) v avtošolo in se naučijo vozit - brez tega so prav tako nevarni, kot če bi bili prehitri...

Poleg tega ZVCP obvezuje tudi 'počasneže', da se umaknejo, če so za njimi hitrejši. Pa tega (razen v primeru kakšnega traktorja ali posebnega prevoza) še nisem doživel.

Pa je res vse tako preprosto?? :headbang:

Itak. :yes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hudič, če bo kaj zaleglo.

Če je 1. april pa sploh ne!

Bolj hudič bi bil, če bi se nas v tem času, ne glede na 1. april, ene par total sesulo!... Čist! Na mrtu'. :o :yes:

Evo pa maš hudiča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki pač nimajo kaj iskat na cesti - naj vrnejo izpit in se vozijo z busom. Ali pa grejo (spet) v avtošolo in se naučijo vozit - brez tega so prav tako nevarni, kot če bi bili prehitri...

Poleg tega ZVCP obvezuje tudi 'počasneže', da se umaknejo, če so za njimi hitrejši. Pa tega (razen v primeru kakšnega traktorja ali posebnega prevoza) še nisem doživel.

Itak. :yes:

D.

Ne vem danci, ne vem....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossje20..... ampak problem je prekoračitvi maksimalne hitrosti , ki je predpisana. Če se kater počasneje pelje, se pač pelje. Prehiti.

Saj prometni znak (tako so nas učili za časa Yu) 70 pomeni maksimalno dovoljeno hitrost, če pogoji na cesti to dovoljujejo. Mogoče je pa katerim 90 km/h enostavno prehitro.

kot je napisal danci1973... naj gredo še enkrat v avtošolo. ko sem jaz imela prve ure (z avtom) še nisem imela občutka in me je že priganjal, da vozim do omejitev. pred izpitom je celo inštruktor rekel, da več kot 5 km/h pod omejitvijo (če so seveda normalni pogoji in ne kakšni ostri in čudni ovinki) naj ne vozim, ker se zna zgoditi, da ne bom naredila.

ko je jure lani delal izpit za motor, je vozil na izpitni malo pod omejitvami in je izpitnik mu ful zatežil. je rekel, da če je znak 90, da se pel 90, če je 50, pa 50. če se pelješ 85 tam, kjer je 90, se lahko tudi 5 km/h več in ne bo oviral tistih, ki se peljejo 90.

Taki pač nimajo kaj iskat na cesti - naj vrnejo izpit in se vozijo z busom. Ali pa grejo (spet) v avtošolo in se naučijo vozit - brez tega so prav tako nevarni, kot če bi bili prehitri...

Poleg tega ZVCP obvezuje tudi 'počasneže', da se umaknejo, če so za njimi hitrejši. Pa tega (razen v primeru kakšnega traktorja ali posebnega prevoza) še nisem doživel.

Itak. :yes:

D.

se podpišem pod tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšna delavnica varne vožnje? Še ni nobenih informacij kdaj bodo. Ne od Policije (v sporočilu za javnost piše, da bodo), ne od MAkSija (nobenih info spljoh).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kurc k kolesa s pomožnim motorjem, mopediste in motocikliste mečejo v en koš zato se ji h pa vsak let več ubije k ma že vsaka smrklja skuterčka! :headbang:

pol drugo je pa k ma že vsak 17h (18h) avto in se fijako okol. :headbang:

Pa par strčkov letnika 70-80 ali več, bi lahk tut že počas nehal avte vozt! :headbang:

joj mene glava boli od butanja.... :headbang:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kurc k kolesa s pomožnim motorjem, mopediste in motocikliste mečejo v en koš zato se ji h pa vsak let več ubije k ma že vsaka smrklja skuterčka

Od vseh mrtvih ne vem, če je 0,5% skuterašov.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da zadeva sploh ni tako alarmantna. Letno se v Sloveniji registrira preko 60.000 motorjev, smrtnih žrtev 53. Huje poškodovanih pa 264. Sem prepričan, da nas kakšna Grčija vodi v tem za vsaj nekajkrat. No, seveda je vsaka žrtev preveč, ampak je prave vzroke iskati samo pri nas medtem, ko se avtomobiliste zgolj informira o naši prisotnosti na cesti? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi nekateri tukaj vso negativno energijo usmerjeno v delo policije usmerili v razmišljanje o (svoji) varnosti na cesti in o tem ali bodo preživeli sezono 2008, bi ta akcija/nadzor policije dobil še večji pomen. Pa srečno na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kok se sekiram zarad te akcije. Se bi je z veseljem udelezil, pa se ne morem k mam bajk na servisu. Boljse, da me ustavijo 10x v enem dnevu voznje, k da me ne morejo k me ni na cesti. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi nekateri tukaj vso negativno energijo usmerjeno v delo policije usmerili v razmišljanje o (svoji) varnosti na cesti in o tem ali bodo preživeli sezono 2008, bi ta akcija/nadzor policije dobil še večji pomen. Pa srečno na cesti!

Enako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da zadeva sploh ni tako alarmantna. Letno se v Sloveniji registrira preko 60.000 motorjev, smrtnih žrtev 53. Huje poškodovanih pa 264. Sem prepričan, da nas kakšna Grčija vodi v tem za vsaj nekajkrat. No, seveda je vsaka žrtev preveč, ampak je prave vzroke iskati samo pri nas medtem, ko se avtomobiliste zgolj informira o naši prisotnosti na cesti? :rolleyes:

Tudi o tem je bilo govora (mislim, da je notri podatek o 268 % porasta reg. motornih vozil od leta 2004 do konca leta 2007)........... Konec leta 2007 jih je bilo reg. pol manj (31000).......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!