Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

Kako da ne.. samo še ene lepe mejhne LED žmigavčke še najdem za male para pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm lih nosilc za novo lučko z E oznako brez certifikata delal :whistle: A bi bil tkle prevelik kot? Al še malo pojačam :krneki:

drgac je zakon...sam jest sm skor dubu kazn za 160 eur k sm meu tkole...je za mano prletu na pumpo pa je reku KWA PA JE TOLE POBČ...

pol sm ga nekak uspeu prepricat da sm tole ze dubu tkole k sm ga kupu, pol sm pa odkrivil nazaj pa mij reku da takoj ko bom domou prsu naj zašvasam...in direkt to sm naredu...je tip vedu kje sm doma :glare: :glare: :glare:

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm lih nosilc za novo lučko z E oznako brez certifikata delal :whistle: A bi bil tkle prevelik kot? Al še malo pojačam :krneki:

zakrivi za isti kot, a le v drugo stran. Ko boš šel po zadnji mimo kontrole bo v tvojem primeru tablica naravnost, obratno pa ...

Pa še zgovarjaš se lahko da si priletel v luknjo, ki jih je polno na naših cestah, amortizer se je posedel, guma pa zagrabila tablico in jo zakrivila naprej. :fredy:

da nebi res kej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac je zakon...sam jest sm skor dubu kazn za 160 eur k sm meu tkole...je za mano prletu na pumpo pa je reku KWA PA JE TOLE POBČ...

pol sm ga nekak uspeu prepricat da sm tole ze dubu tkole k sm ga kupu, pol sm pa odkrivil nazaj pa mij reku da takoj ko bom domou prsu naj zašvasam...in direkt to sm naredu...je tip vedu kje sm doma :glare: :glare: :glare:

Enako pri meni... isto na pumpi... samo jest sm fasal kazen :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer so bli pa kr aktivni, al so se pa sm name spravl, k kj velik motoristov ni blo na plano. Prvič sm dobr čez pršla, že pred naseljem vidla unga papirnatga Hugota al kaj je že, na običajni lokaciji, ampak sm vseen zmanjšala še kilometer pod omejitev. In k pridem bliži jo zagledam, za Hugotom stoji taprava snajperka (še dobr d je tista maketa bl obledela že d se jo je vidl :whistle: , pa po moje jo je krč k je bla čist nepremična boga reva :evilgrin: , mož v modrem pa za bajto zaparkiran...dddd). Se mi je tko smejal k sm se mim pelala :P . Enih 30 km naprej so me pa zaštopal....ženska tečna 300 na uro (zgleda njim ni treba omejitev upoštevat :slap: ); dokumenti, gume, blah,blah, blah....itak ni mela kj najt.....na pol sm se mogla slečt d sm vse na kup spravla :headbang: ......tip je bil kolkr tolk normaln in je že vmes reku ene dvakrat d je uredu, tatretjič mu je pa le ratal, d jo je prepričal d mi je nehala morit (za prazn nič). Do cilja sm naletela še na eno zasedo, k me je k sreči pustila na miru....k mal sm pa že zamujala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ponavadi ženska policistka ne prenese konkurence in so v takem primeru prav vse enake....sitne ko muhe...policistke mislm :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa danes opazu dva policista na motorjih, ki sta stala ob cesti pa sem jima pokimal onadva pa lepo meni nazaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še dva dva dneva teče akcija in sam dž kaže...nebi moglo bt bolš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še dva dva dneva teče akcija in sam dž kaže...nebi moglo bt bolš :worship:

Možje v modrem bodo lovili prehitre voznike

Poostreni nadzor prometa s sloganom Hitrost-počasneje je varneje, se je časovno ujel z novim zakonom o varnosti cestnega prometa, ki bo začel veljati v začetku maja. Akcija bo trajala od 14. do 27. aprila in jo bodo ponovili še maja in junija.

vir: Delo

Ena akcija se je končala- začela se bo druga :unsure:

Popravljeno . Popravil bojcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja baje je napovedana resna akcija na prehitre voznike, taplavi nej bi večinoma v civilnih avtomobilih kontroliral promet. tkoda pazite se fordov, škod, volvotov..........in vseh ostalih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja baje je napovedana resna akcija na prehitre voznike, taplavi nej bi večinoma v civilnih avtomobilih kontroliral promet. tkoda pazite se fordov, škod, volvotov..........in vseh ostalih :unsure:

Hjo :BUA: glih se bo končala ena se že druga začne :wacko: že zej so me ustavli 3x v 5 dneh, ka bo šele zej :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene letošnjo sezono še niso, sam k me bo dnarnca trpela...gume, kilovati.....ajoj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa glih zdaj, ko mi je prejšnji teden na avtu crknil števec :krneki:

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa na motorju.. :rolleyes: Nej majo akcije zarad mene, bom pač 50 pelu čez tista naselja katerih ne poznam v nulo.. smola :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa na motorju.. :rolleyes: Nej majo akcije zarad mene, bom pač 50 pelu čez tista naselja katerih ne poznam v nulo.. smola :P

A brez števca? Malo tolerance si daj. Tako 2-3 km/h gor ali dol :whistle:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to tak al tak :krneki: Ma sej nekje med 45 in 55 mam kr dobr filing tak da ni neke sile :)

A ja? :hmm: No, probej enkrat, ko boš s 120 na 50 sputil...

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja? :hmm: No, probej enkrat, ko boš s 120 na 50 sputil...

rrrr

pozabljaš da njegov moped ne gre niti blizu 100 :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sem prebiral debate za nazaj,pa me neki zanima. Torej vsi tisti mini smerniki in manjsi nosilci za tablice niso dovoljeni??? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani pa - se mi zdi - je povsem legalno brez smernikov in brez vzvratnih ogledal vozit.

Če je vozilo bilo homologirano brez smernikov in ogledal... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...mene pa nekaj zanima če kateri ve...

am...a te lahko policist s tem radarjem(pištolo) meri tako da ga drži samo v roki brez stojala ali pa da je kam naslonjen???...

ker sem nekje zasledil da morajo s tem radarjem meriti naslonjeni na nekaj fiksnega(npr. streha avtomobila) ali pa imeti stojalo...

pisalo je tudi ta če ni tako izmerjeno oz. če meri tako kot je prikazano na spodnji sliki da lahko radar pokaže več zaradi premikanja oz. izmera hitristi ni pravilna in nerabiš poravnati stroškov zradi nepravilnega merjenja(nevem če je to res)...če ve kateri naj plisssss raloži!?!

post-18986-1208177196_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!