Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

Nimam zraven prve pomoči. Ne mislim je met zraven zarad policajev, uporablajti je tako ali tako ne znam (več), pa še nimam je kam dati.. Nosilcev ne mislim menjat, pravtako ne mislim dajati denferja u Akrapota. Nej me dobijo zdej :krneki:

najjači

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja.. zdej si prov pametn... ce te bodo dobil bos pa jokov pa iskal luknje v zakonu nad kaj se bos pritozu... grow up :angry:

Normalno, kako pa bi ti reagiral? Itak je prvoaprilska, kaj pa si pričakoval? :whistle:

najjači

Res me zanima koloko vas zna uporabljati prvo fakin pomoč recimo 50% toliko kot naj bi znali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, kako pa bi ti reagiral? Itak je prvoaprilska, kaj pa si pričakoval? :whistle:

Ni prvoaprilska ne...ziher ne -_- ker mi je bratranc policaj pa sem vprašu tok da je ziher :( Mene so itak že dans ustavli, ko sem šov v šulo -_- Pa še to 30m od šule :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa vseeno. Naj raje preverjajo kdo ima izpit in kdo ne, alkohol in podobne frkarije, ne pa kdo ma tablico pod 2 stopinji prevelkim kotom pa tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej :D Mi pregledu cel motor -_- pa dobr da nisem še učeri dubu avspuha :P je pregledu barvo, nalepke, žmiguce...vse -_- Jest pa zamuju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nosilec za tablco mora bit prov original, al je samo važn da ma lučko zadej..??

pomoje je lahko aftermarket, da je le tablica normalno vidna, ima TUV certifikat in lučko z TUVjem, ki sveti na tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bo to ravno res, sem prekrižaril celo Obalo danes in nisem srečal niti enega samega policaja, tako da me je bilo že kar malo strah, da ni kaj narobe z njimi. Pol sem pa videl dva na Črnem kalu, pa še to sta bila s privat avti fant in punca v uniformah sta pila kafe... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj delajo nekaj izmed mnogih stvari, ki bi jih moral delat. Policaji so nasploh premal prisotni na naših cestah. Zdej bodo pa s 14-dnevno akcijo rešili na desetine življenj!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima koloko vas zna uporabljati prvo fakin pomoč recimo 50% toliko kot naj bi znali?

Hja.. ce jo mas jo vsaj lahko uporabis in naredis kar "znas" oz. kar se tist trenutek da...In v takem primeru vsaj ves da si naredil kar si lahko.. Ce je pa nimas pa ne mores nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bi pa prvošču trem, štirim specialcem, eden na nekem starem SS ostali pa mislim da so bili neki čoperji, da jih je ta akcija policije dosegla. Čez naselje krepko čez omejitev, na moč, s obrati da je kr piskalo, prehitevali v škarje, .... čoperji so se bolj valili odzadi, ampak tudi krepko čez omejitev. V glavnem....groza jih je bilo videt..... in slišat.... Izven naselja so obrnili in v nasprotno smer so vajo ponovili... isti scenarij.

Če se kater prepozna.... IDIOTI :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@avro

ah.. vsakic ko se peljem srecam par takih "izstrelkov"

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci dajte si orginal nosilce na mopede, ker se vpikujejo 100 na uro v to :whistle: :whistle: pa db killerje

a ni pisalo, da je akcija za večjo varnost???

a če imam original nosilce za tablico in original auspuh ne morem pasti in me noben ne bo izsilil????

a izpita pa ne rabim, če imam oboje???

sem si kar milsil, da bo spet akcija za polnjenje proračuna.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po radiju sm slišal da majo policaji akcijo na motoriste glede hitrostnih omejitev pa opreme. Kao naj bi posledično zmanjšal število nesreč. Tud avtomobiliste bojo ustavlal pa opozarjal na motoriste. Od danes 1.4. pa do 13.4. previdno!!! Vso srečo

Ja in :ninja: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sem si kar milsil, da bo spet akcija za polnjenje proračuna.................

Do sedaj še nihče ni bil sposoben plasirati tako zgovornega plakata o ne/opažanju motoristov, kot je to tokrat storila Policija. Niti mi sami ne, čeprav smo v Maksiju na začetku delali nekaj na tem. Zatorej je ta tvoj očitek malo nepošten.

Ni pa realno in pošteno pričakovati, da bi akcija izgledala tako, da bi opozarjali na ranljivost enoslednikov, njihove neumnosti in kršitve pa kar spregledali, kajne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem če gledajo na hitrost, preverjajo izpite in registracijo, da se pa pičijo kako je postavljena tablica in če je na pravem nosilcu pa če imajo smerokazi belo namesto oranžno steklo je pa... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeraj ko imajo "akcije" se jim začne folk pobijat, danes trije mrtvi ob začetku "akcije" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj rajs ustavljajo tiste kretene, ki furajo 30 pri omejitvi 50....

se podpišem pod tole

in tudi take, ki se peljelo 70, kje je omejitev 90, ko pa pridejo do znaka 70, pa zabremzajo na 55 :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod tole

in tudi take, ki se peljelo 70, kje je omejitev 90, ko pa pridejo do znaka 70, pa zabremzajo na 55 :angry:

???

ahaa.. treba pr znaku 90km/h letet 150km/h....

prebiram tale forum in vidim, da se morija še ne bo prenehala...na žalost

pa vseeno vsem...SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod tole

in tudi take, ki se peljelo 70, kje je omejitev 90, ko pa pridejo do znaka 70, pa zabremzajo na 55 :angry:

sem tudi zdraven in se tudi narišem če je treba

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

ahaa.. treba pr znaku 90km/h letet 150km/h....

nikoli nisem tega rekla in tega kar praviš ti, sama ne prakticiram.

a niso omejitve zato, da se jih upošteva? in zakaj se ne moreš naprej peljat 70, če si se lahko prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!