Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

No zjutraj 6h-7h v smeri Podpeči - Črna vas - Ljubljana še nikoli ni bilo nobenega policista!!! Pa vsi bežimo 80km/h ali več čez naselje!!! Pa to velja odkar živim tam! Tko da se nej mal ke podvizajo pa garantiram vsaj 5000€ zaslužka ali več na teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno policija začenja delati za kar je namenjena. :worship:

pol pa naj iščejo ukradene motorje avtomobile... raziščejo gospodarski kriminal,velike tatvine...itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa naj iščejo ukradene motorje avtomobile... raziščejo gospodarski kriminal,velike tatvine...itd

Niso sposobni za vse to :) Sploh ukradena vozila jim ne grejo najboljše od rok. Lahko mi dajo koncesijo, pa začnem iskat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki private investigator :evilgrin:

Pol bo moru pa motor prodat pa ferarija kupit. Kdo je pa se videl PI na motorju, no?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mormo vsi motoristi met tanovo prvo pomoč k je zej vn pršla al samo tisti k majo nove motorje? Kaj sploh noste s sabo? Pa še neki, kaj to kolk ropota policaji ful gledajo? mene s čoperjem še niso pohopsal... Avspuhe mam pa narejene v Ozeljan-u pa malo bl ropoče... :)

en frpant, škarje pa bivacin prašek mam kuj v žepu, za kaj več ni placa :D

naj rajs ustavljajo tiste kretene, ki furajo 30 pri omejitvi 50....

:worship: končno ena pametna hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sej dam čist prou da preverjajo vozniška dovoljenja in "obvezno opremo", ampak a zaradi športnih izpuhou res tud morijo (če si brez DB killerja) - a ima kdo izkušnje s tem?

Ker če maš odprt ror si res nevaren za promet :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nevaren za zdravje! Meni ni prijetno, ko po ulici mimo službe en bedak nonstop nori s supermoto z odprtim rorom.

1. če ga srečam na cesti, mi je nevaren zaradi hitrosti

2. tudi če sem za zidom, mi ropota, da samega sebe ne slišim

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem znal tudi sam poiskati. Spraševal sem po konkretnem terminu. Termin "pred začetkom, med sezono in med akcijo" si bolj težko rezerviram za udeležbo na delavnici.

Zakaj si pa potem nisi, lenoba? Saj bodo verjetno tudi datume pravočasno objavili tako kot vsako leto....... :closedeyes:

Niso sposobni za vse to :) Sploh ukradena vozila jim ne grejo najboljše od rok. Lahko mi dajo koncesijo, pa začnem iskat ;)

Detective maybe??

Ok sej dam čist prou da preverjajo vozniška dovoljenja in "obvezno opremo", ampak a zaradi športnih izpuhou res tud morijo (če si brez DB killerja) - a ima kdo izkušnje s tem?

Ker če maš odprt ror si res nevaren za promet :headbang: :headbang: :headbang:

Preseli se v iskalnik ali drugo temo.....ogromno napisanega........ :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa potem nisi, lenoba? Saj bodo verjetno tudi datume pravočasno objavili tako kot vsako leto....... :closedeyes:

Detective maybe??

Saj pravim, da sem tole prebral, link je pri obvestilu na Policija.si. Spraševal sem po datumih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso sposobni za vse to :) Sploh ukradena vozila jim ne grejo najboljše od rok. Lahko mi dajo koncesijo, pa začnem iskat ;)

tomozuki jaz imam boljšo idejo da grem na pivo policaji pa naj delajo za kar so plačani ker take represije še nikoli ni bilo in prosim da se mi javi saj en motorist ki se vozi po CPP jaz se v naselju tudi vozim 50 ampak izven naselja pa sigurno ne 90 na odsekih kjer ni stranskih cest in je cesta pregledna in na avtocesti pa tudi ne 130 in junaki ki imate cestne motore ne nakladat da se vozite po CPP ker takšnega ni pač vozimo eni bolj umirjeno nekateri pa pač bolj tvegano sem star 46 let vozim motorje od 12 leta (čebela 15 SLC jawa yamaha piaggio...)vem pa samo to da je boljše za mene da pri 20 letih nisem imel težkega motorja ker sem čisto drugače razmišljal kot sedaj najboljše izkušnje so leta in ne policaji :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki jaz imam boljšo idejo da grem na pivo policaji pa naj delajo za kar so plačani ker take represije še nikoli ni bilo in prosim da se mi javi saj en motorist ki se vozi po CPP jaz se v naselju tudi vozim 50 ampak izven naselja pa sigurno ne 90 na odsekih kjer ni stranskih cest in je cesta pregledna in na avtocesti pa tudi ne 130 in junaki ki imate cestne motore ne nakladat da se vozite po CPP ker takšnega ni pač vozimo eni bolj umirjeno nekateri pa pač bolj tvegano sem star 46 let vozim motorje od 12 leta (čebela 15 SLC jawa yamaha piaggio...)vem pa samo to da je boljše za mene da pri 20 letih nisem imel težkega motorja ker sem čisto drugače razmišljal kot sedaj najboljše izkušnje so leta in ne policaji :whistle: :whistle:

Pa dosti si manjkal v šoli.....predvsem pri predmetu slovenski jezik (velika in mala začetnica, ločila ipd malenkosti) :headbang: .........

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dosti si manjkal v šoli.....predvsem pri predmetu slovenski jezik (velika in mala začetnica, ločila ipd malenkosti) :headbang: .........

če kaj mrzim mrzim slovenski pravopis tudi v šoli komaj izdelal srednjo šolo zaradi slovenščine je ne rabim sem računalniški serviser :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kaj mrzim mrzim slovenski pravopis tudi v šoli komaj izdelal srednjo šolo zaradi slovenščine je ne rabim sem računalniški serviser :zzz:

:? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zjutraj 6h-7h v smeri Podpeči - Črna vas - Ljubljana še nikoli ni bilo nobenega policista!!! Pa vsi bežimo 80km/h ali več čez naselje!!! Pa to velja odkar živim tam! Tko da se nej mal ke podvizajo pa garantiram vsaj 5000€ zaslužka ali več na teden.

Res bajne vsote :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kera huda tabela..kolk je blo regastriranih motorjeu na u decembru določenga leta :headbang: :headbang:

a jim je kdo povedu da smo učash motorje odjavlal :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kaj mrzim mrzim slovenski pravopis tudi v šoli komaj izdelal srednjo šolo zaradi slovenščine je ne rabim sem računalniški serviser :zzz:

Vseeno te naprošamo, da uporabljaš ločila.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kera huda tabela..kolk je blo regastriranih motorjeu na u decembru določenga leta :headbang: :headbang:

a jim je kdo povedu da smo učash motorje odjavlal :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

A samo ta te je zanimala?? No, sam vprašam........... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki pač nimajo kaj iskat na cesti - naj vrnejo izpit in se vozijo z busom. Ali pa grejo (spet) v avtošolo in se naučijo vozit - brez tega so prav tako nevarni, kot če bi bili prehitri...

Poleg tega ZVCP obvezuje tudi 'počasneže', da se umaknejo, če so za njimi hitrejši. Pa tega (razen v primeru kakšnega traktorja ali posebnega prevoza) še nisem doživel.

Itak. :yes:

D.

vidim, da je problem v tistih, ki raje malo počasneje vozijo in bolj varno, kot pa v tistih, ki navijajo na moč. Ovirajo le te pri norenju.

OK... Vsak ima svoje mnenje.

kot je napisal danci1973... naj gredo še enkrat v avtošolo. ko sem jaz imela prve ure (z avtom) še nisem imela občutka in me je že priganjal, da vozim do omejitev. pred izpitom je celo inštruktor rekel, da več kot 5 km/h pod omejitvijo (če so seveda normalni pogoji in ne kakšni ostri in čudni ovinki) naj ne vozim, ker se zna zgoditi, da ne bom naredila.

ja... če ni imel nobenih prekrškov v 20, 30ali 40 letih, naj gre še enkrat v avto šolo, da ga naučijo, da je bolje vozit za zgornji meji omejitve ali preko, kot pa malo počasneje in varneje.

Pa da smo si še to na jasnem: Sam nisem skoraj nikoli veliko pod omejitvani.... se trudim, da sem nekje tam.... ampak me ne motijo tisti, ki se vozi pred mano 70km/h, lahko bi se pa 90km/h. zelo me pa motijo tisti, ki pri omejitvi 90 km/h, prileti od nekod z ne vem kakšno brzino. pa naj bo to za mano, ali pa nasproti mene.

Bilo bi pa idealno tako kot pravita. Vsi bi v koloni vozil in noben ne bi potreboval nobenga prehitevat. :worship: le kaj bi nam motorji z tolko kw, KM, ccm3.

Imel sem biti možnost lani biti v Angliji in sem z renta-car avtom prevozil okoli 500km. Na desni volan in voziš po levi. Edini problem mi je bil ta, da sem iskal menjalnik, ki je bil na levi in ta da sem se zmeraj hotu na levi strani usest za volan. Kar se pa prometne kulture tiče.... vsaka čast Angležom. :worship:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je tako strašna akcija, da ni dobro da se voziš po cesti vsaj do 14.....

Ja, menda še ta teden na FJR-je montirajo armbruste za "ta hitre in ta brihtne" s ceste klatit. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, menda še ta teden na FJR-je montirajo armbruste za "ta hitre in ta brihtne" s ceste klatit. :doze:

Tud prepočasni pridejo na vrsto :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da je problem v tistih, ki raje malo počasneje vozijo in bolj varno, ...

60 - 70 km/h na 90 omejitve ni malo počasneje, ampak je oviranje prometa. Takšni vozniki bi morali biti sankcionirani (po mojem mnenju) enako, kot vozniki, ki vozijo 20 do 30 km/h prehitro.

... če ni imel nobenih prekrškov v 20, 30ali 40 letih, naj gre še enkrat v avto šolo, da ga naučijo, da je bolje vozit za zgornji meji omejitve ali preko, kot pa malo počasneje in varneje.

Še enkrat, oviranje prometa je prekršek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!