Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Tista 2011 je bila starejši model, prvič registrirana 2011.  Vrednost? 30-40% manj od normalne cene. Števec je slabih 400€. :)

Razlika med 05 in naslednjo generacijo je. Vse podrobnosti sigurno najdeš na googlu, ker sam ne poznam vseh. Kot že rečeno, ne poznam 05 generacije, ker je nisem nikoli vozil. Ne more bit slab motor, sam ceno bi treba mal prilagodit. Meni osebno ta barvna kombinacija nikakor ne paše. S tem, da so plastike barvane. Če te to ne moti, ni problema (mene to nikoli na SMih in crossih ni motilo, na cestaku je pa že mal druga stvar).

Skratka...če jo da za okroglega jurja in če je res narejena ta generalka, ki je omenjenja in res pri tistih kilometrih pri katerih je napisano...je kar soliden nakup. Ampak to je spet vse na pamet, ker motorja nisem videl, nisem vozil in ne vem nič o njegovi zgodovini. Za jurja se sigurno splača. :D ( pa za razliko kupi novejše plastike pa jih nekak pripasaj gor, sej niso drage)

Aha hvala.:)

 

Ja ga bom šel definitivno pogledat in potem videl kako stvari stojijo. :)

 

Sem tudi sam že razmišljal o tem, da bi (seveda v primeru da kupim motor) zamenjal plastike, ampak sem naletel na težavo, ker nikjer ne najdem strani, kjer bi lahko kupil plastike za letnik 2005. Še raje bi sicer videl, da bi lahko gor dal plastike novejših modelov ampak sem na različnih forumih prebral, da se tega ne da storiti. Mogoče veš kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista ki nedela stevec in ima podrsane vilce in drug blatnik je točno ta za katero govori budacki saj je bila moja. ;)

motor je menjal ze par lastnikov kolko vem in jo je od mene kupil nek preprodajalec in je sigurno 5 lastnik.

zna bit da je tudi sprednja maska pokitana ker je bila pocena.

Tisti motor je bil letnik 2008 in je biu kupljen nov leta 2011. 

Jaz sem jo prodal 2leti nazaj za 1200-1300€ sepravi letos nemore bit vredna 500€ vec. 

 

lp

Hvala za informacijo :)

 

Ampak sedaj je ni več na avto.netu, kar pomeni, da jo je mogoče kdo že kupil in se kar pošteno zajebal.  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit da se je kdo nategnil in ni bil prvi.

 

jaz sem na mojo dal plastike od tc modela 2007 bele.

za 2005 pa nevem ker mislim da so usaj plastike na tanku drugačne kot na novejših.

Imajo pa italjani veliko tega za husqvarne.

poglej http://www.cemoto.it/na tej strani jaz sem za svojo tukaj najdu platike najbrz imajo tudi za druge letnike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit da se je kdo nategnil in ni bil prvi.

 

jaz sem na mojo dal plastike od tc modela 2007 bele.

za 2005 pa nevem ker mislim da so usaj plastike na tanku drugačne kot na novejših.

Imajo pa italjani veliko tega za husqvarne.

poglej http://www.cemoto.it/na tej strani jaz sem za svojo tukaj najdu platike najbrz imajo tudi za druge letnike ;)

Hvala :)

 

Sem pogledal stran in je res, da jih imajo za kar nekaj modelov in letnikov me pa zanima za katero kubikažo od tc modela si jih vzel (za 125ccm jih ni) in kako so sedle gor glede na to, da niso bile mišljene za tvoj model in letnik motorja (če si jih moral kaj prilagajat)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem siguren al je bil model 250 al 450 

ugl 2007 ma enake plastike kot 2008 tako da so sle gor komot.

sem pa menjal le plastike na tanku drugo nisem menjaval.

Popravljeno . Popravil rok418
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Živjo, mi lahko nekdo enkrat dokončno pove kako je z tem mišelatorjem na SM motorju. Namreč husqvarna je bila kupljena z power kitom, nedolgo od tega je zaribala (verjetno ni bil bat menjan bogve kolko časa) ampak ok je bilo zamenjano, vplinjač sem še nekoliko bolj natančno nastavil in stvar zdaj že nekaj časa deluje. Od takrat naprej se nekaj olja daje tudi v rezervoar poleg pumpe. Ampak ali mi gdo zna povedat kako je z nastavitvijo te pumpe (ali pride zraven power kita kak računalnik ?) drugače je pumpa še zmeraj prilagojena na zablokiran motor , nočem da spet prime, če bi nehal dodatno vplivati olje še v rezervoar. 

Popravljeno . Popravil Aljaz Slibar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Aljaz Slibar - z mišelatorjem verjetno misliš na automatsko pripravo mešanice? Če nisi siguren da dela OK je bolje zadevo odklopit in vlivat not pripravljeno mešanco glede na navodila proizvajalca (ponavadi je 2% čisto ok). Konkretno ti za ta model motorja ne znam povedati - malo poišči po spletu kako pa kaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!