Skoči na vsebino

Pesmica za fantke


Gregs

Je to pesem, da moski lazje zdrzimo z zenskami?!  

3 članov je glasovalo

  1. 1. Je to pesem, da moski lazje zdrzimo z zenskami?!

    • Da.
      13
    • Ne.
      6
    • Gregs, spet bljuzis?!
      18
    • Ne razumem anglesko.
      3
    • Gregs, ti si navaden prasec sovinisticni.
      3
    • Ne razjujem nic spljoh.
      2


Priporočene objave

A se je Bladzo ze oglasil :?: :roll: ... a kdo razume tega tipa... mi ga cakamo... a njega nema... :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr sem do sedaj dojel zadeve, tud same zenske ne razumejo zensk, al pa same sebe... (pravjo, da tako je) 8)

Resnica! Zenske to priznajo. Seveda samo na skrivaj, javno pa redko. Hmmm... A Alla je to priznala?! Ooooo.... kako lepo.... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in izmed vseh živali, ki smo jih imeli v prazgodovini na izbiro, smo morali glih žensko udomačit ?? :wink:

Eh, kot je ze HHV dejal: tu smo pogoreli na celi crti. Je potrebno priznati. Ampak nikjer pa ne pise, da so one nas udomacile... Torej se se vedno lahko upiramo... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in izmed vseh živali, ki smo jih imeli v prazgodovini na izbiro, smo morali glih žensko udomačit ?? :wink:

Eh, kot je ze HHV dejal: tu smo pogoreli na celi crti. Je potrebno priznati. Ampak nikjer pa ne pise, da so one nas udomacile... Torej se se vedno lahko upiramo... :twisted: :D

In kdaj se boš zbudil???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEPO JE

GREŠ Z ROKO PO HRBTU

MED LOPATICAMI

POČASI PROTI RITI

ZAZNAŠ TEŽIŠČE EROGENIH CON

ČE LEŽI

IN JO IMAŠ

RAD

KOT BUREK

ČE NI HLADEN IN MASTEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEPO JE

GREŠ Z ROKO PO HRBTU

MED LOPATICAMI

POČASI PROTI RITI

ZAZNAŠ TEŽIŠČE EROGENIH CON...

I tata bi, sine... :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za danes zakljucujem svojo bero "globokoumnih" izjav... Ni mi vec do sale, postal sem prebukov za to... pa se folk si bo malo oddahnil... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za danes zakljucujem svojo bero "globokoumnih" izjav... Ni mi vec do sale, postal sem prebukov za to... pa se folk si bo malo oddahnil... :twisted: :D

fiiiiiiiiiiiiu torej le obstaja bog :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fiiiiiiiiiiiiu torej le obstaja bog

Vsekakor... samo vsak ga/jo drugace imenuje... Jaz pravim, da je on. Ime mu je pa Gregs... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fiiiiiiiiiiiiu torej le obstaja bog

Vsekakor... samo vsak ga/jo drugace imenuje... Jaz pravim, da je on. Ime mu je pa Gregs... :twisted: :D

No ti ga kr tko naprej imenuj vazn je da si koncau z nabijanjem in s svojimi globokomiselnimi izjavami :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!