Skoči na vsebino

Hitrost - Počasneje je varneje


master 007

Priporočene objave

danes v ljubljani dva letečmana, ustavita skuteraša, ker sta bila brez čelad, po napisanih položnicaah in pravnem pouku, se letečmana odpravita, skuteraša morata nadaljevati peš, do tukaj vse lepo in prav, prav bi bilo, če bi se letečmana odpeljala kot se spodobi, po pravilih seveda, za vzgled skuterašema, a vendar obrneta na cesti kjer je neprekinjena črta in speljeta kot bi bila na štartu dirke, sem mislil da spet koga lovita, a je bila cesta prazna, krasen vzgled za mladeniča na skuterju, ki sta se takoj zatem vsedla na skuter in nadaljevala svojo pot, vejetno sta si mislila, če onadva kršita pravila, zakaj jih ne bi še midva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so zakon!

Ma kurc pa takšen zakon. Poštenih zakonov je malo. Kar nekaj je mladih nadutežev, ki se zvečer šopirijo ob šanku zjutraj pa ga vidiš z krilčki, ki se hoče pokazat jaz sem zakon. Mladički morejo dorast in zapustit mamin cizek potem bodo imeli avtoriteto.

Pošten policaj je dober policaj.

Pa ne zamerite poštenjaki, ki vas je vedno dobro videt in srečat na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil kakšnih 200 km po SLO, sigurno sem srečal kakšnih 10 radarskih kontrol in to postavljenih samo na takšnih zahrbtnih koncih, naprimer proti koncu naselja ko ni več nobenih hiš ali pa stranskih ulic, dobro da so nasprotno vozeči blendali drugače bi sigurno plačal, pa zagotovo nisem nikjer v nobenem naselju prekoračil brzine za več kot 15 km/h. :BUA: :BUA: :BUA: Po tem se vidi da policisti delajo samo za požrešno državo in ne za prevzgojo voznikov :klicaj: Na mestih kjer so se že večkrat zgodile nesreče jih ponavadi NI, ni jih tudi za nekatere južnakarske modele ki se vozijo brez čelad, brez tablic z čudno predelanimi avti ki kar drsajo po tleh z spojlerji ( govorim kaj se dogaja pri nas v LITIJI )

Ob takih stvareh me zmiraj bolj mineva MOTORIZEM pa nisem nikoli brezglavo norel in spravljal druge in sebe v nevarnost :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no tistega ki ga je včeraj snel oni stari ata in je umrl mu počasneje je varneje ni nič pomagalo. :closedeyes:

ma ne, da bodo ugotovili, da hitrost ni vzrok nesreč? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za čelado in pravilno vožnjo 1000 kun (okoli 137 evrov).Varuhi reda v Osijeku so se spomnili prav pohvalne akcije. Ustavljali so le motoriste in mopediste, ki so vozili pravilno. Namesto vozniškega dovoljenja pa so od voznikov zahtevali številko tekočega računa.

Čelada na glavi, vožnja po predpisih in strpnost v prometu so tako vsaj en dan za 1000 kun (okoli 137 evrov) debelili denarnice voznikov. Nagrajevanje "pridnih" udeležencev v prometu je edinstvena akcija na Hrvaškem, se je pohvalil župan Osjeka, sicer tudi sam zagrizen motorist. Ob tem je poudaril, da se število žrtev med motoristi z leti ne zmanjšuje. Večina ponesrečencev pa ni nosila čelad.

:worship: ne vem ali lahko sploh verjamem temu novinarju

http://24ur.com/novice/svet/policija-ustav...agrajevala.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko...včeraj videl na dnevniku na Novi TV....Baje, da so jih 5 ustavili in jim dali jurja. Prikazana sta bila dva skuterja. Oba mela na glavi piskre ala Lojz za 20€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno

Samo je bil pa že skrajni čas, da so nekaj naredili. Tam je % "motoristov", ki nosijo čelado takšen kot je pri nas % tistih, ki je ne nosijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikdar ni bilo tako. Edino kar je bilo pred par leti, je bilo to, da je bila kazen samo 50kn, če nisi imel čelade.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Potem pa nevem no :unsure: kolko je pa zdaj kazen?

Kiro kazen misliš? Ono, ki ti jo skasirajo ali ono ki jo fašeš :unsure: , če vsipleš brez čelade :wacko: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Potem pa nevem no :unsure: kolko je pa zdaj kazen?

1000kn brez čelade, če je kakršnakoli druga je ok lahko tudi tista za 20eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na poti domov opazila prov zanimiv pristop.....tipica pa tip v modrem z radarjem (Štefan pri Trebnjem)mela ustavlen en avto, ampak se je ona vneto neki menla po unem ceglu z anteno, k jo majo. K sm prpelala do začetka Trebnjega pa vidm za ovinkom v grmovju en džipek in not še dva v civilu (po faci vem, d sicer sta organa :krneki: ), ki se enako menta po ceglu.....ni dvakrat za rečt d prov z unima prej omenjenima. K sreči sm šla v nasprotno stran, drgač bi me zihr kje udarl :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaučččč. Mogoče bi pa pasal :? .

Sm že kr trpežna na fizične udarce :krneki: , sm tale udarc pa dvomim, d bi mi hudo pasal :grrr , pa še nazaj ne smem udart :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že kr trpežna na fizične udarce :krneki: , sm tale udarc pa dvomim, d bi mi hudo pasal :grrr , pa še nazaj ne smem udart :whistle:

Ne, niti z jezikom sssssss :P . Ponavad usekajo po zanji plati in to pošteno :SS , sploh, če je bla teta (zate).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiro kazen misliš? Ono, ki ti jo skasirajo ali ono ki jo fašeš :unsure: , če vsipleš brez čelade :wacko: ?

Ne seri, sm že vsipal tud in če bi bil brez čelade vprašanje ne.. nisem nikoli, nikdar na motorju brez čelade, edino na dvorišču mogoče. Vprašal sem čisto tako iz firbca.

1000kn brez čelade, če je kakršnakoli druga je ok lahko tudi tista za 20eur.

Zanimivo.. hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!