Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
alexb

Opcije prevoza ali vleke motorja (prikolice, kombi..)

Recommended Posts

izibajker
pred 16 minutami, ukica pravi:

Kje v okolici Ljubljane bi si lahko danes/jutri sposodil prikolo za prevoz motorja?

Vsak resen servis motorjev ima lahko tako prikolo. Vprašaj jih za izposojo.

Edited by izibajker

Roger G. Jagger

Eno vprasanje; ima kdo oziroma pozna koga, ki ima tovorni kombi (Ljubljana)? Potreboval bi ga za 3h naslednji teden. Transport maxi skuterja do Ajdovscine! Za kaksno simbolno ceno in ne za +50€, kot so na netu.....! Hvala za vsako informacijo!

lp

Yucco

Živjo, 

tu lahko prilepite linki omenjenih vozil in njihovih predelav.

Kako pa imate vi urejeno zadevo?

Jaz sem dostikrat prevažal motorje z legendarnim Citroen C25 ter Jumper I, katere sem seveda privezal z vrvmi in dal vmes vzmetnico od ležišč.

Zanimiv Bimbos van

DAMI34
pred 40 minutami, Yucco pravi:

Živjo, 

tu lahko prilepite linki omenjenih vozil in njihovih predelav.

Kako pa imate vi urejeno zadevo?

Jaz sem dostikrat prevažal motorje z legendarnim Citroen C25 ter Jumper I, katere sem seveda privezal z vrvmi in dal vmes vzmetnico od ležišč.

Zanimiv Bimbos van

bo kar tale tema prava

smasher

Nisem čisto prepričan kaj drži motor pokonci dokler ne da guretn? kaj tisti C ki drži prednjo gumo naj bi držal ravnotežje?

Luki104

Zdravo,

ve kdo kje bi si lahko na gorenjskem izposodil/najel prikolico za prevoz motorja. Na stricu googlu ne najdem nič pametnega, prav tako ne na avtonet-u. Če ne bom pač moral v Ljubljano.

LP

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
      Italijani so umetniki za ustvarjanje kažina (nereda, zmešnjave....)  Na firmi (ne firma kjer sem zaposlen) v kateri sem bil danes se moral izpolniti vprašalnik.  1 Ali ste bili v zadnjem mesecu na Kitajskem?  2.Ali kašljate in/ali imate vročino?  3.Ali ste bili v stiku z osebo, ki kaže znake obolenja za coronavirusom? WTf Potem pa so mi v roke porinili tale papir.  Prevod na hitro zadnjih treh poudarjenih točk...  Prepoved vstopa v pisarne podjetja (čez 5 min sem bil v pisarni na sestanku 😂)  Izzogibanje bližnjemu kontaktu z njihovim personalom (na sestanku sem sedel zraven vodje izmene 😂)  Obvezna uporaba zaščitne maske (na vprašanje kdo mi jo bo dal, so rekli, da oni.... Samo jih še nimajo  Komedija   
    • Zok
    • Darko3g
      Življenje je spolno prenosljiva bolezen in je neozdravljiva. Stopnja smrtnosti je 100%.
    • MdAzz
      Pa en projekt, da bo za benz...
    • Snečer
      sem pogledal preden sem vprašal pa ni navedeno, objavila je neka italijanka, umetnica...  fake antipropaganda bi rekel
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!