Skoči na vsebino

Opcije prevoza ali vleke motorja (prikolice, kombi..)


alexb

Priporočene objave

V Nemciji na AC celo 60 kmh, to vem 100%

to je pa smrtno nevarno....sploh na nemških AC in skoraj ne morem verjeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 1. 2014 ob 13:04, EURO pravi:

V Nemciji na AC celo 60 kmh, to vem 100%

Če si imel v mislih motor z prikolico, potem ne vem, kako je, drugače pa je v Nemčiji tako:

V Nemčiji je na AC omejitev za kamp prikolice 80km/h, prav tako na ostalih cestah, v naselju pa 50km/h.

Avtodomi in avtomobili imajo na AC največjo dovoljeno hitrost 130km/h, razen, ponavljam razen v deželi Bremen, kjer je omejitev na avtocestah 120km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemcija je edina dežela, ki nima omejitev za avtomobile, lahko, ce hoces se 300 kmh vozis.

Imas pa tudi vse povsod omejitve iz razlicnih razlogih. Okrog Kölna naprimer je sam 100 kmh. itd. 

Pri Augsburgu sem sel prejsni teden z svakom ( ima Porsche ) 270 kmh, ni omejitve. 

P.S kaj se tice 60 kmh na AC in ne samo na AC tudi po starih cestah, v Nemciji, pa stima, mi lahko verjames.

Zato pa jaz na žalost ne kupim prikolico, sam zaradi tega ne, je pre draga zadeva, ce te dobijo in v Nemciji te dobijo.

lep vecer v rundo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sam po AC ne štima, drgač mi je logično :D

 

tu navajajo avto s prikolico 80km/h za AC

http://www.amzs.si/si/521/omejitve_hitrosti_po_evropi.aspx#Nemčija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 1. 2014 ob 18:25, EURO pravi:

Nemcija je edina dežela, ki nima omejitev za avtomobile, lahko, ce hoces se 300 kmh vozis....

 

A so res Nemci tako zajebani ? Potem pa se raje vozi v Sloveniji, kjer lahko vsak počne kar želi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V desnem sem že noter sedel. Ima kuhno, klop, mizo itd. Vozi pa kot nor, ni za verjet, mores vidit.

Popravljeno . Popravil EURO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cebort je cenejši, sicer ne za velik ima pa zato novejše kombije in če zamudiš par ur, z vračilom najetega kombija, ni nobenih problemov.

Drgač sta pa zame itak oba predraga :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi prevoz motorja, priporočam tole firmo: http://rentaj-kombi.si/prevoz-motorjev.html. Imajo prav prirejen kombi za prevoze motorjev, meni so prejšni teden pripeljali motor ki sem ga kupil iz primorskega konca. In so zelo pazil na motor pri nakladanju in razkladanju, ful sem bil zadovolen.

 

Tudi jaz sem že sodeloval z njimi in imam samo pohvalne besede. Pa tut za ceno se, da še zdilat.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Kje bi se pri nas ugodno dobilo kakšne kvalitetne navozne rampe za nakladanje motorja v kombi, na prikolico itd. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale nakladanja so kar težavna... pa če maš še mal smotan kombi.. no jaz sem ga moral na koncu kar naslonit na eno stran kombija in uporabit eno gurtno (naslonil sem na ščitnik rok katerega sem podložil). Brez problema, pač je šlo počasi :P Rampa pa tut mene zanima, je mal neugodno 200kg+ motor SAM nalagat v kombi z improvizirano rampo iz lesa. Ok lažem, fejst neugodno, še zdej nevem kk je ratal po takem naklonu, ker žal nisem mel neke velke izbire dolgih lesenih koncev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najboljše je imeti gradbeni ploh, ki je dovolj širok za varnost in dovolj dolg, da kot ni prevelik. Tako sem popolnoma sam nakladal in razkladal raznorazne motorje, tudi Hondo Pan European. Navzgor z vžganim motorjem v prvi, dol pa lepo počasi z zavoro. Sam moraš stati na tleh in obut moraš biti konkretno, nikakor kakih cokljev ali japank.

Mogoče bi v kakega Mercedesovega Sprinterja šlo teže, v kombije s prednjim pogonom ni takih tržav, ker so zadaj nižji. Lahko si pomagaš na način, da parkiraš on kakem robniku, da je kot manjši.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se pri nas ugodno dobilo kakšne kvalitetne navozne rampe za nakladanje motorja v kombi, na prikolico itd. ?

Je motolover use povedal. po Iskusnjah je tole ultra best buy in top shit rampa. 

http://www.merkur.si/gradnja/osnovni-gradbeni-izdelki-in-les/opazne-plosce-in-elementi/opazna-plosca-27-mm-2000x500x27-mm-a-klasa-3-sl-kos-1-00m2-pal-40m2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2m dolžine je mogoče malo kratka in ti lahko povzroči, da na robu motor nasede. Gradbeni plohi so ponavadi debelejši in daljši.  Pri daljšem plohu potrebuješ debelino, da se ob teži motorja ne ukrivlja.

Na koncu si narediš kovinski vogalni rob, da nasede med kombi in odbijač. S tem preprečiš, da ti motor skupaj s plohom ne pade s kombija. Hitro se zgodi, da se vse skupaj premakne ko npr. stisneš zavoro. Jaz takega roba nisem imel in parkrat je malo manjkalo. Če nisi vešč je tak rob nujen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

2m nam je bla všeč, ker nikoli ni blo problemov kam jo dat. 2,5m zna bit za kak krajši kombi predolga, in ti pol dela napoto. 27mm je dost čvrsta da se v povišan kombi kar zapeleš, Probano. Obstajajo pa tud debelejše, mislim da 35mm. In ja, vogalnik na robu je res super zadeva če to pogosto počneš sam, skoraj nujna za razlaganje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem Renalt Master L2H2, torej srednja dolžina in srednja višina. Dolžina tovornega prostora je bila 3m, zato sem lahko imel desko dolžine cca 2,5m.

Shranjeval sem jo ob strani pripeto z dvema jermenoma, da ni delala drena. Če je kombi šel na pot, smo jo dali ven.

Tovoren kombi sem prodal, zdaj uporabljam TPV odprto prikolico, želja je pa Excalibur S2

Notri lahko daš dva motorja in vso opremo. Super je, ker ni na dežju in očem skrito.

excalibur__s2_white_2011_2_lgw.jpg

excalibur__s2_special_edition_matt_black

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanimam se za nabavo takele prikolice, kot je v linku http://www.yoremorques.fr/public/remorques.php?remid=1 . Pogoj je, da se da fiksno pritrdit k vozilu, torej da ima kolesa, ki se obračajo in po možnosti način nalaganja z dvigovanjem, ne z navozno rampo. Ima kdo kake informacije o čem podobnem. Na netu, sem do sedaj zasledil le tole. 

fr_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!