Skoči na vsebino

M-tech oprema


dive

Priporočene objave

Nikjer nisem našel podobne teme, zato odpiram novo, če ta že obstaja in sem spregledal, me čimprej zaprite. :whistle:

No, zanima me vse o m-tech opremi, predvsem pa o novih rokavicah m-tech extreme, ki naj bi bile ene izmed boljših na trgu, ter o novem kombinezonu NKP.

Na dan z besedo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za rokiavice nebi vedu imam pa usnjeno jakno pa sem zaenkrat zadovoljen. Je kar udobna, padca pa v njej na srečo še nobenega. Kvaliteta izdelave pa materiala je prav tako vredu-edino pri zadrgi se mi je odlomil jeziček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem našel podobne teme, zato odpiram novo, če ta že obstaja in sem spregledal, me čimprej zaprite. :whistle:

No, zanima me vse o m-tech opremi, predvsem pa o novih rokavicah m-tech extreme, ki naj bi bile ene izmed boljših na trgu, ter o novem kombinezonu NKP.

Na dan z besedo!

Jaz imam rokavice M-Tech G. Victory. Po vožnji imam vedno rdeče obarvane roke, poleg tega pa se ta barva še dokaj težko opere. Kar se tiče ergonomije so sicer super, asfalta pa še niso videle (in upam da tudi ne bojo).

Osebno M-tech rokavic ne bom več kupil. Upam da ostale rokavice (Berik, Dainese, Alpinestars) ne puščajo barve.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede rokavic G. Extreme zakon so. Mehke udobne, knoxx protektorji ki tudi nekaj povedo. šivi so fenomenalno narejeni. barve ne pušča :naughty:

no probal top modele od alipestarsa( žal pretrde in neudobne)

glede kombinezona zelo udoben. samo mene ni prepričal ker sem pač alpinestars fan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam M-techov kombinezon in sem zadovoljen, od letošnje sezone je na M-techu tudi sopotnica. Zaenkrat je zelo zadovoljna. Glavna razlika med ostalimi kombinezoni je v debelini in obdelavi usnja NKP (že na otip tanjši) in dejstvom, da za M-techom stoji največja tovarna usnja v italiji - Mastrotto.

Nekatere barvne kombinacije njihovih kombinezonov so prav zažigalne :devil: In če ne bi ravno lansko leto kupil drugih škornjev, bi to verjetno storil letos, ko je M-tech predstavil svoje.

post-6668-1208854154_thumb.jpg

post-6668-1208854449_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

imam M-Tech enodelni kombinezon Race Force že tretjo sezono in sem izjemno zadovoljen z njim: lepo narejen, dvojni šivi, stretchi na pravih mestih, odlično (kravje) usnje, predelano po posebnem postopku da je lahko tanjše a enako čvrsto, zato je kombinezon lahek, udoben, prožen, a se ne razteguje (v smislu da ti ne visi po nekaj nošenjih rit zadaj do kolen), tudi zdrs v Valenciji je preživel le z nekaj praskami, skratka zelo pohvalno... komur ustreza kroj sem prepričan da je to en boljših kombinezonov na trgu ta hip... skratka priporočam :OK:

pogrešam le podaljšane številke, saj sem po ustroju bolj nerazvita republika, le čez rame me je malce več, pa zelo težko najdem številko oz model ki bi mi bil prav; tudi ta, ki mi je najbolj pasal od vseh (probal Dainese, IXS, Alpinestars, Arlen Ness) mi je malo kratek... naslednji bo spet M-Tech, a delan po meri :)

sem bil pa neskončno razočaran nad njihovimi tanovimi rokavicami Extreme, ti jih nikakor ne priporočam, vzemi raje športne Berikove ali Alpinestars, zame veliko bolj domišljeni in varni modeli

videl tudi njihove nove škornje, a sem izjemno zadovoljen s TCX (bivši Oxtar) in ne mislim menjat

pa še slikca kako zgleda tole usnje

post-163-1208854626_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam rokavice M-Tech G. Victory. Po vožnji imam vedno rdeče obarvane roke, poleg tega pa se ta barva še dokaj težko opere. Kar se tiče ergonomije so sicer super, asfalta pa še niso videle (in upam da tudi ne bojo).

Osebno M-tech rokavic ne bom več kupil. Upam da ostale rokavice (Berik, Dainese, Alpinestars) ne puščajo barve.

Jaz imam Berikove rokavice, pa verjemi, ne puščajo barve!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

imam dvodelni kombinezon M tech že četrto leto, vzel sem ga zaradi tega ker mi je kroj popolnoma odgovarjal, usnje naj bi bilo tudi hidrofobirano, nekajkrat sem to sprobal kar po nekaj ur dežja in resnično ni nič spustil, čeprav naj bi to bilo samo za silo, edino kar me moti je to, da je v ramenskem delu še stara skoraj nepregibna zaščita in ko na motorju sedim se dvigne v luft, sploh takrat ko nimam pripetih hlač, malo je zoprno ko včasih poleti oblečem kakšne druge hlače, vendar je precej bolje ko so prave zapete, ne pa čisto, tudi meni se je hitro odlomil jeziček na zadrgi in sem ga zamenjal kar s obročem od ključev, drugače zadrge delajo bp, spodnji del oziroma hlače so zelo udobne tudi takrat ko nimam bikersovih dolgih gat, v vsakem primeru se v počutim odlično v tem kombinezonu tudi poleti, o kvaliteti usnja pa priča tudi to, da ga še nikdar nisem namazal, samo včasih ga operem z vodo in to je vse, naslednja izbira bo verjetno enaka, bomo še videli kako so rešili z novimi ščitniki v ramenih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tud jaz imam M-tech dvodelni usnen kombinezjon in sem popolnoma zadovoln.

Prestal je tud že kar nekaj, prometno nesrečo ene par vožn v dežju pa še vsen služi svojemu namenu. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napiši v googla moto oprema (damijan m.), ki je glavni uvoznik v Sloveniji za M-tech. Nahaja pa se v murski soboti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
kje v slo pa je kkšn bolj založen prodajalec M-tech opreme

Od sredine oktobra naprej prihaja na police nova 2009 kolekcija M-Tech opreme...

Ena izmed novosti bo nov 2-delni model TNT div. zelo atraktivnih barvnih kombinacij - seveda z grbo zadaj...

V kolekciji 2009 je tudi zelo poečan program touring opreme...

Do takrat pa veljajo akcijske cene artiklov M-Tech na zalogi (med njimi tudi že nekateri iz kolekcije 2009)...

post-18243-1223275276_thumb.jpg

post-18243-1223275325_thumb.jpg

post-18243-1223275355_thumb.jpg

post-18243-1223275391_thumb.jpg

post-18243-1223275443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster eicma2008,

a morda veš zakaj jim že nekaj mesecev ne dela homepage?? bi si rad pogeldal novo kolekcijo, pa ne morem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster eicma2008,

a morda veš zakaj jim že nekaj mesecev ne dela homepage?? bi si rad pogeldal novo kolekcijo, pa ne morem :rolleyes:

Gre za veliko prenovo znamke M-TECH... Bo marsikdo pozitivno presenečen...

S tem kar so naredili za sezono 2009 bodo pozicionirani v sam vrh proizvajalcev opreme...

Nekje do konca meseca bo stran spet obratovala...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A ima kdo M-tech TNT RACE kombinezon? Kako je zadovoljen z njim?

Imam eno zelo ugodno varianto... http://www.bolha PIKA com/oglas3445202

Kaj menite?

Ugodno k pr norcih!

Jst sm dal recimo za Berika v akciji 500€ (2 delca).

Če neb Berika kupu bi po vsej verjetnosti M-Tech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če koga zanima mam jest 1 delni kombinezon M-Tech, 3 leta star, nikoli vožen, črno sive barve, štev. 52, za 500 €.

Iztok, Tel: 031 345 453

post-19979-1225119524_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cerobol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima mam jest 1 delni kombinezon M-Tech, 3 leta star, nikoli vožen, črno sive barve, štev. 52, za 500 €.

Iztok, Tel: 031 345 453

Dobra cena,jaz sem letos na IMOTU kupil dvodelni Dainesse za 399 EU :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa ene ženske M-tech usnjene hlače..Na listku notri piše 42 tko da domnevam da je to številka..Tko da če katero oz. kterega zanima več na pm... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra cena,jaz sem letos na IMOTU kupil dvodelni Dainesse za 399 EU :whistle: :whistle:

brumer malo si :topic:

pa tisti tvoj ni bil nič več koz 250 vreden :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!