Skoči na vsebino

M-tech oprema


dive

Priporočene objave

kaj pol.....so mtech extreme vredne rokavice al je bols alpinestar pro gp??

glej mtech exstrem so zame zmagovalketrance_27_notworthy.gif udobnejše od alpinestarsa definitvivno.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej mtech exstrem so zame zmagovalketrance_27_notworthy.gif udobnejše od alpinestarsa definitvivno.....

sam neki mi povej...ali imajo mezinec pa prstanec zasit skupaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z m-tech TNT race modelom? Odločam se za nakup dvodelca... Me zanima kje so dobre cene tle v SLO :yea1: Sicer grem h mauriju v stari gorici...

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam dobrih 7k km letos z njim. Meni je vredu, moti me edino prevelika luknja okoli vratu in me "napihne" pri hitrosti. To sem sicer resil s tistim rokavom za okoli vratu.

Razsil se ni nikjer, udobje je vredu ... za 550€ best buy :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zivio,

Kje najceneje do M-Tech NKP kombinizona? Če ima kdo kak link, hvala že naprej.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivio,

Kje najceneje do M-Tech NKP kombinizona? Če ima kdo kak link, hvala že naprej.

Lp

moto oprema ms...... damijan miklavcic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto oprema ms...... damijan miklavcic

Hvala za inf, sam mi je Miklavčič mal predrag. Kolk sem dobil inforamcijo se tile NKP-ji prodajajo okol 500€ v Italiji, tak da bolj ciljam na italijo oz. na kak link iz italjankse strani.

Mal gledam EBay.it, pa se tu pa tam kak najde.

Pozna kdo tipa iz Nove gorice (mogoče Stare gorice, nisem ziher), ki naj bi se ukvarjo s prodajo M-tech kombinizonov (nabavlja jih v Italiji)?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za inf, sam mi je Miklavčič mal predrag. Kolk sem dobil inforamcijo se tile NKP-ji prodajajo okol 500€ v Italiji, tak da bolj ciljam na italijo oz. na kak link iz italjankse strani.

Mal gledam EBay.it, pa se tu pa tam kak najde.

Pozna kdo tipa iz Nove gorice (mogoče Stare gorice, nisem ziher), ki naj bi se ukvarjo s prodajo M-tech kombinizonov (nabavlja jih v Italiji)?

Lp

cene ki so na netu niso zadnje cene tako da se pozanimaj najprej. se da ugodno naredit....

pa definitivno ce se bos v gorico vozil te stroski pridejo vec kakor da se v ms zapeljes al pa ti damjan kombinezon dostavi..

si razmisljal v tej smeri :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene ki so na netu niso zadnje cene tako da se pozanimaj najprej. se da ugodno naredit....

pa definitivno ce se bos v gorico vozil te stroski pridejo vec kakor da se v ms zapeljes al pa ti damjan kombinezon dostavi..

si razmisljal v tej smeri :sleep2:

Če bi ga mel damjan za 550, bi ga takoj pri njemu vzel. Kokl pa sem gledo, ga ima trenutno za 13% znižanga, kar je okol 1000€.

Evo en link za NKP (končna cena aka sofort kaufen ): http://cgi.ebay.it/Tuta-professionale-in-pelle-m-tech-nkp-bianca-rosso-/250719091037?pt=Abbigliamento_Uomo_Moto&hash=item3a6005b95d

Mi pa še je en Berik hud za 440€ s poštnino vred (model 7880). Kokl sem gledo so v Italiji najceneje te kombinezoni. Naj dodam, da me ne moti če je model star leto več, samo da je nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borollety_4 najboljše da prideš v lučnik (moto mauri) oz. tudi v cervignanu jih imajo in si tam dol zdilaš. sej mauri zna neki slovensko, v cervignanu pa ne, ampak se verjetno da tudi kej zmenit. pa tudi potem vidiš kako ti stoji in tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borollety_4 najboljše da prideš v lučnik (moto mauri) oz. tudi v cervignanu jih imajo in si tam dol zdilaš. sej mauri zna neki slovensko, v cervignanu pa ne, ampak se verjetno da tudi kej zmenit. pa tudi potem vidiš kako ti stoji in tko.

glede na to da je iz stajerskega konca se mu ne splaca vozit cirka 400km sem ter tja.... :hmm:

ali ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_11_confused.gif nism vidla, ne tolko gotovo ne dobiš, nazaj, razn če si rečeš grem z motorčkom na izlet. sm jih vidla sicer v cervignanu ene (ne vem kak model) za tm okrog 400, se mi zdi. pr mauriju, pa nism zadnjič cen gledala.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_11_confused.gif nism vidla, ne tolko gotovo ne dobiš, nazaj, razn če si rečeš grem z motorčkom na izlet. sm jih vidla sicer v cervignanu ene (ne vem kak model) za tm okrog 400, se mi zdi. pr mauriju, pa nism zadnjič cen gledala.

Hvala ti za info. Maš mogoče www strani od teh dveh trgovin? M-Tech NKP, bi kar naročil prek neta, saj ima kolega NKP kombinezon in vem katera cifra naj bi mi bila prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v cervignanu majo ta nkp, maš tuki link, nimam pa pojma a je to drago al poceni, pa upam da se da z njimi kej zmenit, vprašaj pa če se da dobit tvojo številko (56 če sm prav razumela). o moto mauri je pa na forumu v tej temi. zgleda pa da nima internet strani.

če ne pa mogoče tudi še kdo ve kje jih prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Charli -Trst uradni diler za M-tech

tudi jaz gledam za NKP ogledal sem si ga v tej trgovini cena je bila 650€ se pa tukaj da marsikaj še zdilat pred leti sem kupil m-tech dvodelni kombinezon in je bila cena 600€ zdilal sem se na koncu za 450€ ok kupil sem še pod obleko pa čelado za sina tudi za te stvari je spustu cene .

Sicer gledam še dainese - laguna seca vendar NKP me bolj mika zdej če dobim dobro ceno sem se že odločil :)

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem za inf. Zase iščem belo/rdečga št.54, tak da vsak info. je dobrodošli. Če še kdo išče NKP kombinezon malo motoristične pomoči :D

http://www.superbikershop.com/1/tuta_da_moto_90404.html cena 490€ pošta 45€ (št.54 imam samo sivo-črno)

http://cgi.ebay.it/TUTA-PELLA-M-TECH-/170579502306?pt=Abbigliamento_Uomo_Moto&hash=item27b754a4e2 ima še samo cifro 50

http://cgi.ebay.it/Tuta-professionale-in-pelle-m-tech-nkp-bianca-rosso-/250719090755?pt=Abbigliamento_Uomo_Moto&hash=item3a6005b843 ima samo cirfo 52 v tej kombinaciji

Do sedaj sem našel najboljšo ponudbo Berik 7880 zase (440€ s pošto vred), ampak me bolj mika ta M-Tech. Mal sem bral temo o kombinezonih in pravi folk, da ma Berik mal čuden korj oz. da ne paše vsakemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem za inf. Zase iščem belo/rdečga št.54, tak da vsak info. je dobrodošli. Če še kdo išče NKP kombinezon malo motoristične pomoči :D

http://www.superbikershop.com/1/tuta_da_moto_90404.html cena 490€ pošta 45€ (št.54 imam samo sivo-črno)

http://cgi.ebay.it/TUTA-PELLA-M-TECH-/170579502306?pt=Abbigliamento_Uomo_Moto&hash=item27b754a4e2 ima še samo cifro 50

http://cgi.ebay.it/Tuta-professionale-in-pelle-m-tech-nkp-bianca-rosso-/250719090755?pt=Abbigliamento_Uomo_Moto&hash=item3a6005b843 ima samo cirfo 52 v tej kombinaciji

Do sedaj sem našel najboljšo ponudbo Berik 7880 zase (440€ s pošto vred), ampak me bolj mika ta M-Tech. Mal sem bral temo o kombinezonih in pravi folk, da ma Berik mal čuden korj oz. da ne paše vsakemu.

Hmm, ko sem jaz kupoval enodelca sem probaval enodelce Dainese Laguna Seca, Alpinestars, Mtech in Berik. Na koncu sem kupil Berik, ker mi je najbolj ustrezal, pa še cena je bila OK. Mtech pa mi nikakor ni sedel in mi je bil najslabši od vseh prej omenjenih.

Mislim da nakup enodelnega kombinezona "na blef" ni ravno najpametnejša odločitev. Razen če ga dobiš za toliko malo denarja, da ga lahko vedno naprej prodaš če ti ne bo prav.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo kombinezon je doma. Sem upošteval vaš nasvet in sem rajši šel vse kombinezone sprobat, da vidim kak mi pašejo.

Preizkusil sem Dainese (rossi model), Alpinestars MX-1, ter M-tech NKP. Od vseh treh mi je M-tech najbolj prepričal, saj mi je kot vplit. Danes naredil testno vožnjo in je občutek v njem super, kot da bi imel na sebi trenerko :D

V glavnem dobil dobro ponudbo za NKP in mi ni niti centa žal, tako da ga priporočam naprej.

Popravljeno . Popravil borollety_4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ga potem kupu, v trstu?

Na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) sem ga najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!