Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Premza, ti pa kr hitr vids kaj ti je vsec, :D :D :D , ce bos pa kej tazga kupu bos pa defenitivno mogu se ostalim forumovcem pokazat...... :D :D ,

LP, ROk

P.S: Lustn motorcic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bos pa defenitivno mogu se ostalim forumovcem pokazat...... :D  :D ,

Pa za en krog dat :twisted: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bos pa defenitivno mogu se ostalim forumovcem pokazat...... :D  :D ,

Pa za en krog dat :twisted: :wink: :D

Ni šans! Se bom gor prlepu ko klop, pol pa naj me sname kdor me more. :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUU miki za malo si me prehitel..... sem jaz hotel to sliko gor prilepit!! Matr je hud tale motorino.. Zdaj pa naj se kdo rece, da Kawasaki ne ve delat motorjev.

"Zelena svinjarija je zakon" :wink: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? aaaaaa pa kdaj bom mel tolko denarja da bom lahko mel dva motorja!!!!!

njam njam njam kawa na stari poti 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, kwa nej rečem... bi mi bil bolj všeč. če nebi bila DE-tuned mašina... pa kestl pa maska od tastarga.... okvir malo manj opazen... pa zadn konc... hmnja... avspuhi OK, plastiko stran.... :D

Da ne bomo kompliciral... auspuhi so OK, ostalo ni...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo všeč. A se ne bo imenoval ZR 1000 ali ZR 1.

Sicer s starim Z-jem nima neke veze, za to so bili Zephyrji, bo pa kar dobra konkurenca Fazerki 1000. Sumljiv je le sopotnikov zic.

Pa da vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo se enkrat njam. ceprav slike, ki sem jih videl od novega ZR1000 so malo drugacne, mogoce je to samo prototip cesa drugega ali pa razlicne slike krozijo. no bomo vidli na IMOT. :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest se ga ne bi branu. Res je lep !

U kdo se je oglasu....od kdaj pa ti za takimi gledaš :P :D :D

BDW.....a se men samo zdi al je rez rezervoar tak kot pri novem ZZR 1200????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

KAWASAKI Z-1000 je najlepši motor, kar jih je kawasaki kdaj naredo.

Pa še mašina od zx9, malo spremenjena. :twisted: :twisted: :twisted:

Ta prava stvar. Kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWASAKI Z-1000 je najlepši motor, kar jih je kawasaki kdaj naredo.

Pa še mašina od zx9, malo spremenjena. :twisted: :twisted: :twisted:

Ta prava stvar. Kaj mislite?

Res lep motorček, a žal sem na Intermotu tudi sedel na njemu in sem bil JAKO razočaran :cry: : kratek, majhen, da se ne da verjet, kot kakšen ful nabit in širok 600tak (zelo podoben občutek sedenja (in design) kot pred leti Honda X11 - FUL velik hladilnik štrli pod tankom na vseh straneh ven, tudi podobno okrasno "ograjo" ima kot X11), ampak OK, mogoče je komu to všeč, tudi če meni ni (ampak le zakaj so X11 tako hitro nehali delati?!). Tisto, kar me je dokončno odbilo je bila v gumo vpeta balanca, ki se mu premika za več kot en cm naprej, nazaj, levo, desno, gor, dol... skratka v vse smeri, kamor jo potegneš ali porineš. Kar zvija se v rokah kot čigumi! :shock: Sploh nisem mogel verjeti, sem pokazal tudi Rolyju in je tudi on zmajeval z glavo... :roll: Pa nam je en Kawasakijev inženir nekaj dopovedoval, da to ni nič hudega, pravzaprav je celo fajn :?: , ampak (vsaj) mene ni prepričal... Najbrž so s križanjem ZX9R in ZRX1200 hoteli narediti strupenega streetfighterja, izvalil pa se jim je mehak (tudi dobesedno) cafe racer... :roll: Ampak kot sem rekel, vsake oči imajo svojega malarja... :?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zagledal ta moped na sliki, sem prec reku, da moram to kupt. :lol: :lol:

Ko sem zagledal ta moped v živo, me je zaradi svoje cenenosti odvrnil od nakupa. :cry: :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tudi meni so ble slike blazno vsec v zivo pa :roll: . motor je blazno lep ce ga gledas od masine nazaj, ampak hladilnik in maska sta pa obup. hladilnik zgleda kot pri er-5, maska kot poceni streetfighter maska z dvema luckama iz hein-gericke. vglavnem sem razocaran ker sem pricakoval vec :cry: , tokrat bi morala kawa si pogledat kakega speed four in videt kako zgleda tovarniski streetfighter. edino kar me tolazi je da bodo verjetno to kmalu ugotovili in ga v naslednjih letih spremenili. ce bi mel dosti denarja bi ga kupil pa popravil ta dva detaila ampak to je malo dragi hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!