Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Pravkar, offsummer pravi:

Mislil sem odpreti (mi je čudno, ker sem bil v sekciji izpuhi...) temo tam, očitno je prišlo do pomote:slap:. Pardon

nič hudega, mogoče lahko tudi tule postaviš vprašanje:

drgače majo pa Zji (mel sem SXA) "zvokovni" problem, ker imajo dva rora in ropota kot 2x500ccm. :D No mene premočan zvok tak al tak moti in mi je bilo dovolj, da sem samo ta zadnje lonce povrtal direkt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

rabim za kawasaki z1000 2010 service repair manual v slovenščini, če kdo ima link ali v fizični obliki pa skopiram, odkupim ipd. V skrajni sili če res ni lahko tudi v angleščini.

hvala lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, toPer pravi:

rabim za kawasaki z1000 2010 service repair manual v slovenščini, če kdo ima link ali v fizični obliki pa skopiram, odkupim ipd. V skrajni sili če res ni lahko tudi v angleščini.

hvala lepa

do odgovora boš prej prišel tule, kot pa če posebej temo odpreš. Za Z1000sx ti ga pa jaz lahko dam v angleščini, če kaj pomaga.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Na z1000 letnik 2007 se mi je včeraj že drugič v treh tednih odtrgal plastični okvir za tablico. Ostala sta le dva koščka plastike na železnem nosilcu. Prvikrat sem imel srečo, saj je uslužbenec DARS-a tablico našel na avtocesti, tokrat pa dvomim, da se bo našla. Grem danes po novo tablico, tokrat bom pa montiral okvir iz INOX-a. Vseeno pa je malce nerodno, da se okvir fiksira le v dveh točkah, tako da spodnji del tablice močno plapola.

Bi kdo izmed lastnikov Z-ja predlagal kaj drugega? Saj me ima, da bi s kovicami pripel tablico direktno na nosilec, a morda bo ta okvir iz INOX-a zdržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, MisterM pravi:

Na z1000 letnik 2007 se mi je včeraj že drugič v treh tednih odtrgal plastični okvir za tablico. Ostala sta le dva koščka plastike na železnem nosilcu. Prvikrat sem imel srečo, saj je uslužbenec DARS-a tablico našel na avtocesti, tokrat pa dvomim, da se bo našla. Grem danes po novo tablico, tokrat bom pa montiral okvir iz INOX-a. Vseeno pa je malce nerodno, da se okvir fiksira le v dveh točkah, tako da spodnji del tablice močno plapola.

Bi kdo izmed lastnikov Z-ja predlagal kaj drugega? Saj me ima, da bi s kovicami pripel tablico direktno na nosilec, a morda bo ta okvir iz INOX-a zdržal.

Jz na večini mopedov bil brez okvirja...tablica pa prikovičena v ta zelezni nosilcek...se zdaj na skutercku...

Zgubil enkrat ko kreten nisem prvi dan prikovičil...a ena avtošola nasla tablico in prinesla v lokal....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, MisterM pravi:

Na z1000 letnik 2007 se mi je včeraj že drugič v treh tednih odtrgal plastični okvir za tablico. Ostala sta le dva koščka plastike na železnem nosilcu. Prvikrat sem imel srečo, saj je uslužbenec DARS-a tablico našel na avtocesti, tokrat pa dvomim, da se bo našla. Grem danes po novo tablico, tokrat bom pa montiral okvir iz INOX-a. Vseeno pa je malce nerodno, da se okvir fiksira le v dveh točkah, tako da spodnji del tablice močno plapola.

Bi kdo izmed lastnikov Z-ja predlagal kaj drugega? Saj me ima, da bi s kovicami pripel tablico direktno na nosilec, a morda bo ta okvir iz INOX-a zdržal.

drug motor isti problem...

jst sm polomu 3 plastične okvirje, pol sm šraufu tablco direk na nosilec pa je počla.

nazadnje sm dal 3mm alu plato za tablico, pa vse skup direkt na nosilec (brez okvirjev), da ne vibrira in plapola več. rešeno za večno. v črno sm pobarvu kr s sprejem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, MisterM pravi:

Na z1000 letnik 2007 se mi je včeraj že drugič v treh tednih odtrgal plastični okvir za tablico. Ostala sta le dva koščka plastike na železnem nosilcu. Prvikrat sem imel srečo, saj je uslužbenec DARS-a tablico našel na avtocesti, tokrat pa dvomim, da se bo našla. Grem danes po novo tablico, tokrat bom pa montiral okvir iz INOX-a. Vseeno pa je malce nerodno, da se okvir fiksira le v dveh točkah, tako da spodnji del tablice močno plapola.

Bi kdo izmed lastnikov Z-ja predlagal kaj drugega? Saj me ima, da bi s kovicami pripel tablico direktno na nosilec, a morda bo ta okvir iz INOX-a zdržal.

jaz vse tablice zašrafam na nosilec (podloška vijak, podloška). Sem jih že 3x izgubil iz plastičnih nosilcev. Od takrat samo še vijaki in to zalepljeni :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, hvala vsem za odgovore. Bom pač poleg okvirja privijačil tudi tablico. Torej najprejprivijačim  INOX okvir, nato še tablico, da bosta šla vijaka skozi tablico in okvir, in se privijačila na nosilec. Upam da bo držalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MisterM pravi:

Kul, hvala vsem za odgovore. Bom pač poleg okvirja privijačil tudi tablico. Torej najprejprivijačim  INOX okvir, nato še tablico, da bosta šla vijaka skozi tablico in okvir, in se privijačila na nosilec. Upam da bo držalo!

Če ti tablica spodaj plapola, ker je vpeta na dveh točkah zgoraj, spodaj na sredini izmeri razdaljo med okvirjem in blatnikom in odrežeš plastični distančnik. Prevrtaš vse skupaj in drži na treh koncih. Ne zateguj preveč - ravno zato plastika rada poči. Podložke naj bodo malo večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zanimam se za nakup izpuha za kawasaki z1000 10-13letnik...zanima me kaj je najbolše? Mogoče jdo ve kje kupiti? Kakšna ponudba? 

Lp simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!