Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Men je pa zelo vsec. Dost mocen, lahek za vozit(sklepam po podobnih motorjih), razmeroma majhen. Takoj bi ga imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ta zalen z akrapovičem gor je pa od Tomaža iz Elise,me prav zanima kako zgleda v živo in kakšen glas ima.Ta motor je res res hud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un z akrapoviči je res hud, zvok pr tej kubaturi je nabrž že kar grmeč.

Skratka wanna have motor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ta zalen z akrapovičem gor je pa od Tomaža iz Elise,me prav zanima kako zgleda v živo in kakšen glas ima.Ta motor je res res hud

O glasu ti ni morem povedat cisto nic ker ga nisem slisal, smo bili prevec zaposleni z gledanjem!

Izgled v zivo je pa 8) 8) 8) :wink: :FENOMENALEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem na TV programu DSF posnel oddajo motorrad magazin, kjer so stestirani novi Z 1000. Motor so pohvalili, da je dobro vodljiv skozi ostre ovinke, lahkoten, pravi videz street fighterja in nenormalno dober zvok. Mislim, da bo pravi strup, ko pride na naše ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si ga zelo dobro ogledal v živo. Položaj za sedenje odličen(moja višina 180cm).Tudi jaz sem dobil vtis da mora bit dobro vodljiv skozi ovinke in lahkoten med vožnjo,žal ga pa nisem vozil.Sicer pa ne spada med najlažje ,po njihovih podatkih suha teža 198 kg.Ja pa še to,deluje tako kot da je zadnje kolo hitro v zraku pri malo močnejšem pritisku na prvo zavoro.Cena dva milijona dvesto pa še nekaj malega.Pravi fighter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ta zalen z akrapovičem gor je pa od Tomaža iz Elise,me prav zanima kako zgleda v živo in kakšen glas ima.Ta motor je res res hud

Od kje pa ta podatek tebi! Saj nisem rekel, da ne drži sam pač ne morem preverit :cry: Ko pa bom lahko preveril bom pa definitivno 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mislim, da je predrag za tisto kar ponuja. 300.000 SIT manj, pa bi ga zdejle mel v garazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zadnjič sem se pripeljal...ne ne, če se slikce ne vidi, se malo potrudi, drugače pa je to dokaz o obstoju Z1000 v Domžalah

004052_036421.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nimam jest Z-ja, škoda tolk denarja za meni popolnoma neuporaben motor...sem ga pa sliku pred barčkom pri bencinski v Domžalah, motor ni bil niti registriran, tip pa se je odpelu v smeri Elise..

sm bežigrajčan, tko da kar si vidu, si izbriš iz glave :lol: ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....danes odpeljem mojega iz servisa in..JFCHR..t!...uleti novi zeleni kp. reg. na prvi servis, .......zelo lep......majhen, kompakten......oopsydaisyfuckinhell..naked kot se šika!........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novem Moto pulsu (revija HR) objavljen daljši sestavek o tem lepotcu ! Prijetno branje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En Z je v okolici postojne sem ga zadnjič vidu...ima presenetljivo lep glas (original avspuhi)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal sem ga iz oči v luč (ljubezen na prvi pogled)ima ga en tip iz kodeljevega v LJ, ko pa je še stvar prižgal JAO rohni lep pa original rori gor,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ma sem imela to čast da so mi ga v elisi zaupali za eno furo.Super motor lahek,močan,hiter.Res je da ovinkov nisem stestirala ker od domžal do lj ni nič takšnega razen obvoznice na kateri sem ga naterala za šalo 205.Vendar vem da more bit zakon za ovinke.Drža fenomenalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem imela to čast da so mi ga v elisi zaupali za eno furo.Super motor lahek,močan,hiter.Res je da ovinkov nisem stestirala ker od domžal do lj ni nič takšnega razen obvoznice na kateri sem ga naterala za šalo 205.Vendar vem da more bit zakon za ovinke.Drža fenomenalna.

Maš pa močan oprijem,ni kej!

Tomaževega sem tudi sam imel v uporabi nekaj uric.Pa sem od 160 meu prav zoprn občutek......pač ne maram preveč vetra v glavo.

Ovinki........škoda da nisi probala...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh če bi ga imela par ur na raspolago bi bilo super tako sem šla samo do črnuč in nazaj vsega skup par minut,čeprav me je imelo da sploh nebi prišla nazaj.Upor ja naj ti povem da sem šla s chopper čelado nolan N40 in ga sploh nisem čutila saj sem navajena na svojem,več se ni dalo zaradi gužve poleg tega pa od navdušenja nisem čutila vetrčka in če bi se dalo jit do konca sploh opazila nebi da kaj piha.Mogoče ga bom imela šanso sprobati tudi na ovinkih,upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena dva Nizozemca sta se z njim primajala na Golico. Že ko je stal tam, je zgledal prav zanimivo. Ko pa sta se odpeljala, se niti jst niti kolega nisva mogla načudit kako lep zvok ima. Pa mislim, da je imel kar lepo originalne avspuhe gor. Kako bi šele bilo z Akrapotom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanda7 suzuki je pisu na začetku teme, da je balanca neki "elastičn" oz. da je njeno vpetje, a si ti to kej pogruntala, se je kej poznal, zoprn občutek?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!