Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

aja pozabil sem dodati, da bi lahko imeli še Z1200, ki bi bila slečena 12-ka :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo fantje...

zej me pa še zanima če ma kdo kake osnovne podatke od 1000 in 750....

pa cena itd....:) sej bi sam poiskal sam ste vi večji mojstri:) hvala vsem

sicer se mi pa 1000 vizualno bolj dopade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo fantje...

zej me pa še zanima če ma kdo kake osnovne podatke od 1000 in 750....

pa cena itd....:) sej bi sam poiskal sam ste vi večji mojstri:) hvala vsem

sicer se mi pa 1000 vizualno bolj dopade....

ne boš jih našel na tem forumu, ker tukaj pišem ov glavnem o kuhanju itd ... če se pa malo potrudiš, utegneš kaj najti v Motosvtovem katalogu motociklov ... ali pa če telefonski imenik odpreš in vtipkaš kawasaki ... saj je Kawasaki Z1000, a ne? al je YamahA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo fantje...

zej me pa še zanima če ma kdo kake osnovne podatke od 1000 in 750....

pa cena itd....:) sej bi sam poiskal sam ste vi večji mojstri:) hvala vsem

sicer se mi pa 1000 vizualno bolj dopade....

ti si pa len ko fuks, a ne? www.dks.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bull shit!!!!!!!  :nono: Z 1000 ima krepko boljše vzmetenje (upside-down spredaj+.....), da o tistih nekaj konjih in Nm navora sploh ne govorimo. mogoče je tebi Z750 dovolj, a pri kawasakiju že vejo zakaj imajo tudi 1000 v prodaji  :slap:

pravilno si povedal.......

da ni razlike lahko govori le "strokovnjak"ki bere kataloge in pametnuje v prazno

ko pa boš peljal enega in drugega, boš videl da je razlika očitna.

mogoče ne pri mestni vožnji, ampak pri agresivnejši vožnji pride "ninja" vzmetenje

do svojega izraza,da pa o navoru in moči ne govorim,sploh z odprtimi izpuhi in športnim filtrom.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A daje kakšen uvoznik, zastopnik Z1000 na probno vožnjo?! Sam imam ducati M900 in razmišljam da bi ga naslednje leto ob njegovi 5 obletnici zamenjal z Kawo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A daje kakšen uvoznik, zastopnik Z1000 na probno vožnjo?! Sam imam ducati M900 in razmišljam da bi ga naslednje leto ob njegovi 5 obletnici zamenjal z Kawo....

DKS, ki je uvoznik za kawo ziher ne :BUA: , mogoče bi se pri kakšnem panigazu ali elisi lahko zmenil če imajo kakšnega. mene tudi zanima ampak še zaenkrat nisem dobil priložnosti nikjer je pa res da nisem pretirano iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo mar ne, da bi uvozniki in posredniki motocikle prodajali najraje kar iz katalogov in po pošti!

Kaj pa Neckerman?! A že ima Z1000 v svoji ponudbi:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dej nej kakšen lastnik napiše kako se zadeva obnese v ovinkih, na daljše ture, servisi,.....Pri kolkih obratih začne vlečt, poraba benza,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni lastniki Z-1000: kaj pa vzdržljivost motorja, poraba goriva, nagibanje v ovinku, dobnost vožnje na fure 500 km+.....??? Dejte se mal razpisat iz lastnih izkušenj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No če jaz povem kašno mojo izkušnjo o tisočki,sicer ima motor komaj 7000km,tako da o vzdržljivosti ne bi prav veliko govoril,kar se tiče pa vožnje gre zadeva super,lepo pospešuje (tudi z nizkih vrtljajev),v ovinku miren,omogoča globoke nagibe (tudi po tački in kolenu,ni straha nobeni SS mašini),v dvoje,no ja ni ravno najboljše,čeprav se da naredit tudi 300 km,ampak pošteno rečeno raje grem sam,pa ne zaradi udobja,ampak zaradi užitkov katerih ti motor nudi,mnogi pišejo da je na motorju nad 150km/h preveč vetra ampak mene osebno ne moti saj sem navajen že od prej ko sem imel duke-aII.Poraba ja kot pač voziš,z eno normalno vožnjo narediš cca 230km. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

183cm,v višino ali nižino,kot bolje razumeš!!!Mislim,da ne bi smelo biti panike niti zate :unsure:

......evo še eno slikico .....sicer ni najboljše osvetljena,ampak dokler ni boljše bo zadostovala!!!!! :eek:

post-6025-1124273540_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Bostrom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res,da je kar nekaj cenejši,še posebej,če gledaš ceno novega,ampak mislim,da odtehta dat nekaj več da imaš tisočko,ko sem jo jaz kupoval,je zraven vzel še moj kolega Z750,ampak ne da dom ta-malega kritziral je razlika očitna (ne toliko za oči)kot za vožnjo.Meni ni sedaj prav nič zal,da sem vzel ta-večjega,kajti 750-ko bi verjetno tudi jaz že prodal.............

Kot vidiš jih je v oglasih kar nekaj (750),tisočko pa zelo težko najdeš,pa še tista ki pride se dokaj hitro proda,tako,da gledano z vidika prodajalca bolje da nabaviš Z1000...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni lastniki Z-1000: kaj pa vzdržljivost motorja, poraba goriva, nagibanje v ovinku, dobnost vožnje na fure 500 km+.....??? Dejte se mal razpisat iz lastnih izkušenj!

glede vzdržljivosti so v enem izmed št. Motorista, kr nekaj časa nazaj, razstavli Z1000 po, mislim da 25K kilometrih(nisem pa ziher, če ni blo več)in niso meli nobenih pripomb!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Kot vidiš jih je v oglasih kar nekaj (750),tisočko pa zelo težko najdeš,pa še tista ki pride se dokaj hitro proda,tako,da gledano z vidika prodajalca bolje da nabaviš Z1000...... :OK:

To tudi mene moti. Zakaj je tolk 750 v prodaji, med njimi malokatera (ali sploh ekra) nima čez 10k km... ??? :? :? :?

Gionni: Za Tušovega novega Zja moraš igrat perfect game - 13najst zaporednih strajkov. Če ti ratajo vsaj trije ti dam za pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Z750... mogoče mal :topic: .. pa vseeno.. dobro ohranjen... !!! , ne bi omenjala, če ne bi bila prepričana.... cena (po PM). Če koga zanima... :naughty: ... naj mi javi.. Lahko pa rečem... da barva res ni pomembna..no, mogoče pa je .) , meni osebno ne.... :grrr :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to z slip-on avspuhi brez pobranih ven dušilcev zvoka,da o razliki v teži niti ne govorimo,hudo....... :devil:

JIH IMAM MONTIRANE IN NE VPRAŠAJ KAKŠNA JE RAZLIKA.....

POSPEŠEK NEVERJETEN,KONČNA PA JE ISTA.....

SAMO ZVOK PA ..........SIMFONIJA(open,brez dušilcev,karbon)

post-665-1125737770_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem,ampak na mojem je bil Akrapovičev racing line 4v1,ki sem ga pobral dol,ker ni homologiran,je pa motor z njim prav popizdil,razlika je res velika,sedaj imam pa slip-on by EXAN seveda homologiran,in sem tudi zelo zadovoljen kar se tiče zmogljivosti,videza in izdelave....

Zgleda pa takole

.

.

.

post-6025-1125919696_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!