Skoči na vsebino

gokart parilla


LRR

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem. Ker ima gokart tudi 4 kolesa sem se odločil dati temo sem.

Imam priložnost dobiti zelo goden gokart z parilla 100ccm motorjem, kjer je bat zanič, cilinder naj bi bil še dober. Zdaj pa me zanima kje se da dobiti dele za te motorje, predvsem me zanima za bat in koliko bi stal? In zanima me kakšni so ti cilindri, iz kakega materiala in če se jih da brusiti?

Mislite da bi se dobilo dele v motostarju v trstu?

LP

L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...parilla 100ccm motorjem, kjer je bat zanič, cilinder naj bi bil še dober. Zdaj pa me zanima kje se da dobiti dele za te motorje, predvsem me zanima za bat in koliko bi stal? In zanima me kakšni so ti cilindri, iz kakega materiala in če se jih da brusiti?

Rabim tudi jaz. bat + cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem dve telefonske, od enega iz domžal ki naj bi popraljal gokarte in še od enega drugega. Ta teden nisem nič klical ker so bili prazniki. Cilinder imam že nabrušen, samo še z batom imam problem. Bom pa jutri tudi poklical v motostar trieste in vprašal če se ga da dobiti, pa še na vertex bom povprašal. Green ninja če si resen mi napiši na pm in ko bom šel v italijo lahko še zate prinesem ali pa greva skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green ninja če si resen mi napiši na pm in ko bom šel v italijo lahko še zate prinesem ali pa greva skupaj.

Maš pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pri tomažu v domžalah in me je zelo užalostil ker je rekel da ne delajo več batov za moj motor parilla in ni šans da ga kje dobiš. Moj motor naj bi bil še starejši od letnika 90 in ima fi bata 48, za te motorje ni nič delov. Če bi bil pa motor po letniku 90 bi imel pa novejši motor in fi50. Tako da moram zdaj v lov za novim motorjem, če ne bom dal kar od kakega cestnega 125ccm motorja ali pa krose. Bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pri tomažu v domžalah in me je zelo užalostil ker je rekel da ne delajo več batov za moj motor parilla in ni šans da ga kje dobiš. Moj motor naj bi bil še starejši od letnika 90 in ima fi bata 48, za te motorje ni nič delov. Če bi bil pa motor po letniku 90 bi imel pa novejši motor in fi50. Tako da moram zdaj v lov za novim motorjem, če ne bom dal kar od kakega cestnega 125ccm motorja ali pa krose. Bomo vidli.

Mislim, da pri nas doma leži še nekaj delov, ki bi ti utegnili priti prav. PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!