Skoči na vsebino

BMW S 1000 RR


Noise

Priporočene objave

On 11/9/2018 at 2:36 PM, motolover said:

Zadnje luči so v žmigavcih. 

Vem, sem videl že kakšnih10 meseciev nazaj,  ampak po naši zakonodaji mora motocikel zadaj poleg žmigavcev imeti rdečo pozicijsko luč in stop luč smostojno, nikakršne " kitajske "  kombinacije integriranih luči ( zavorna, pozicijsaka +  inegrirani žmigavci , ali žmigavci z integrirano pozicijo in stop lučjo )  NISO dovoljeni  ( v skladu z veljavno zakonodajo ) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

in integrirano belo za osvetlitev tablice tudi ....

možno, moj ma posebej na repu

štop in pozicijska pa sta v led kombinaciji

kolko vem mora biti le med blinkerji 25cm, ker jaz mam tud blinkerje skupaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Lipstick said:

in integrirano belo za osvetlitev tablice tudi ....

To ni problem imeti na nosilcu tablice.

Vprašanje je tudi kako so pri Hondi spravili preko, da na AT žmigavca stalno gorita, kot pri Američanih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Marcel-F said:

A je že kje objavljena cena?

iz 44teeth

Quote

No confirmation as yet but we’re hearing rumours of the base model starting at around £14,000. Bargain.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena osnovnega modela v Nemčiji je 18.750 €. LINK

Tukaj pa so še cene dodatne opreme.

Sklepam, da bo pri nas cena osnovnega modela okoli 19.400 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snecer pravi:

 

46258818_980569308779978_7087544135527170048_o.jpg

madona sem držal gobec, da me ne napadejo ampak ja, ga ne morem več, tudi meni liči na CBR :P, kar je žalostno ali pa manjko oblikovalcev. Namreč, lučke, smotane kot so, so zaščitni znak BMFle, mal čudno gleda, ampak veš da je BMW RR, z letošnjo masko ga pa gladko zamenjaš za CBR

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, DAMI34 said:

madona sem držal gobec, da me ne napadejo ampak ja, ga ne morem več, tudi meni liči na CBR :P, kar je žalostno ali pa manjko oblikovalcev. Namreč, lučke, smotane kot so, so zaščitni znak BMFle, mal čudno gleda, ampak veš da je BMW RR, z letošnjo masko ga pa gladko zamenjaš za CBR

 

Ne vem no,ampak da ga zamenjaš enga z drugim morš bit smotan.  SS motorje najprej ločiš po barvi,ki se od proizvajalca do proizvajalca kar razlikujejo. Je pa res ,da se SS motorji med sabo po obliki res ne morejo tako razlikovat recimo kakor naked.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Marcel-F pravi:

Ne vem no,ampak da ga zamenjaš enga z drugim morš bit smotan.  SS motorje najprej ločiš po barvi,ki se od proizvajalca do proizvajalca kar razlikujejo. Je pa res ,da se SS motorji med sabo po obliki res ne morejo tako razlikovat recimo kakor naked.

k sreči imajo vsake oči svojega malarja. Moped je lep, razen zelene Kawe ne ločim itak nič po barvi, jih prej po obliki.

Meni je bil BMW S1000RR lep in samosvoj zaradi "shark" ledvičk, pa asimetričnih lučk. Letošnji je lep, ne bom rekel da ne, ampak zame izgublja identiteto.

KTM kolikor je grd (al pa ne) ima povsod podobne luči (kot bogomolja, ali nek insekt). Pač malo filozofiram o dizajnu. Nič konkretnega le moj vtis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

madona sem držal gobec, da me ne napadejo ampak ja, ga ne morem več, tudi meni liči na CBR :P, kar je žalostno ali pa manjko oblikovalcev. Namreč, lučke, smotane kot so, so zaščitni znak BMFle, mal čudno gleda, ampak veš da je BMW RR, z letošnjo masko ga pa gladko zamenjaš za CBR

 

Ja se strinjam..meni deluje pol cbr pa pol kawasakija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!