Skoči na vsebino

BMW S 1000 RR


Noise

Priporočene objave

Bavarci so objavili nov video posnetek na katerem lahko vidimo cestno in dirkalno različico novega superšportnika S1000RR, kako se preganjata po pisti. Ob udarni rock glasbi so nam ponudili skoraj 2 minuti slinjenja.

--> http://www.motosvet.com/video-bmw-s1000rr.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na smučanju sem gledu poročila Italijanske televizije iz testiranj v Španiji. BMW je imel velike težave z delovanjem tako da praktično ni izpeljal dobrega kroga. Najboljše čase so dosegali Suzukiji, Yamahe in nova Aprilia, Ducatija in Ktm-a pa še ni blo na pisti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za dobro jutro me je ob cesti presenetil BMW, prav zanimiv je bil za pogledat :)

post-14902-1241367923_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kot celota je lep, samo ko začneš opažati nekatere podrobnosti, postane... ne vem...malo manj lep :unsure:

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikan je bil v Beli Krajini, ostalo naj ostane skrivnost, bom dal se kaksno sliko ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ta motor še v fazi testiranja (nemške tablice)? Ker če je to že končni izdelek, so tiste plastike ob strani čist falil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Sej kot celota je lep, samo ko začneš opažati nekatere podrobnosti, postane... ne vem...malo manj lep :unsure:

Kaj vse opažate na BMW-ejih noben, pa neprizna odkrito, da mu je predrag kajti za 20 - 30% ceneja dobiš že vse 1000 ccm japse.

Ps: pa nepozabit, ko je BMW motorje delal so se Japonci šele z bicikli vozili!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(nemške tablice)?

Da nemške je imel, glih po fazi slikanja, je prišel lastnik ven, in se odšel malo odpeljati na okoli, lonec na strani ima kar dodobro luknjo, kot nekakšen open ror, ker očitno ima že vso prečiščevalno in dušilno napravo zapakirano v spodnji del izpuha. Zvok ni nevem kaj presenetljivega. Bomo videli, kaj se bo kaj iz tega izcinilo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kot celota je lep, samo ko začneš opažati nekatere podrobnosti, postane... ne vem...malo manj lep :unsure:

Kaj vse opažate na BMW-ejih noben, pa neprizna odkrito, da mu je predrag kajti za 20 - 30% ceneja dobiš že vse 1000 ccm japse.

Ps: pa nepozabit, ko je BMW motorje delal so se Japonci šele z bicikli vozili!!!

Hej, oprosti če sem te užalil. Pri meni se ne gre za ceno, ker sem še malo premlad za tako kubikažo, povedal sem samo moje osebno mnenje glede izgleda .) Sicer pa nimam nič proti BMWju, ker ga vozi tud stric..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Sej kot celota je lep, samo ko začneš opažati nekatere podrobnosti, postane... ne vem...malo manj lep :unsure:

Niti najmanj me nisi užalil kajti te novejše K-aje malo kdo sploh pozna.Zato bi me zanimalo,da malo našteješ te tvoje opažene podrobnosti, ki te tako zelo motijo ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu me zdaj, ko sem ga še enkrat pogledal, teh podrobnosti niti ne opazim več :) Motil me je pa predvsem ta velik voznikov sedež. Sej ne rečem, verjetno je udoben, a nekako se mi zdi, da se ne sklada najbolj s sopotnikovim. Ampak res, to je to, kar moje oči vidijo. Verjetno ostali popolnoma drugače gledate na stvar, ampak sej zato pa so forumi ne? Da se delijo mnenja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

V bistvu me zdaj, ko sem ga še enkrat pogledal, teh podrobnosti niti ne opazim več :) Motil me je pa predvsem ta velik voznikov sedež. Sej ne rečem, verjetno je udoben, a nekako se mi zdi, da se ne sklada najbolj s sopotnikovim. Ampak res, to je to, kar moje oči vidijo. Verjetno ostali popolnoma drugače gledate na stvar, ampak sej zato pa so forumi ne? Da se delijo mnenja

[

Bolje da neopaziš npr. pokrov sklopke magnezij cena pokrova 780 € z blažilec 1,5K € itd, Kar pa se sedeža tiče ti moram reči zelo udoben še posebno za sovoznika,čeprav zgleda zelo tenek.Voznikov sedež pa je res malo večji(dajlši) in to zato ker se moraš pri 240 Km/h + pomaknit malo nazaj tako, da spremaniš položaj in izkoristiš zaveterje šipce sicer se nebi mogel sploh peljat nad 240 km/h.Z 240 km/h pa imaš približno 2/3 gasa.

Ps: še tole kar se tiče sedeža postojita dva (po naročilu) odvisno od velikosti voznika višji in nižji in to brez doplačila! :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi moped ,sam po moje je še vedno najboljši "bmw" za racig prihaja iz dežele vshajajočega sonca!!! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer
Lepi moped ,sam po moje je še vedno najboljši "bmw" za racig prihaja iz dežele vshajajočega sonca!!! :photo:

Vprašanje je zakaj rabiš motor večina pametnih motor NEUPORABLJA za racing ampak za NORMALNO vozit vsaj 80% nas je takih ti z tvojim V-maxom verjetno spadaš med reiserje zakar pa je V-max neuporaben, pa nepotrebujem nobene razlage sem ga vozil (predolgo) 9 let. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je zakaj rabiš motor večina pametnih motor NEUPORABLJA za racing ampak za NORMALNO vozit vsaj 80% nas je takih ti z tvojim V-maxom verjetno spadaš med reiserje zakar pa je V-max neuporaben, pa nepotrebujem nobene razlage sem ga vozil (predolgo) 9 let. :headbang: :headbang:

Že kar nekaj časa spremljam tvoje komentarje po forumu in je vedno stila "BMW eden in edini - vse ostalo je sranje, še posebej japonci"

Za tako starega gospoda se po mojem skromnem mišljenju ne spodobi obnašanje na nivoju nezrelega mladoletnika.

Človek bi pomislil da imaš zelo globoke frustracije, ki jih skušaš izkoreniniti z nekim samo-opravičevanjem zakaj sedaj voziš BMW.

-Motor je pa res ena redkih zadev, kjer lahko vsak kupi nekaj kar ustreza njemu in njegovemu osebnemu karakterju zato se raje drži načela Live & let live v nasprotnem primeru bo edino kar boš dosegel to, da boš nastrojil ljudi proti tej znamki.

Če bi rad kaj razložil, lahko to storiš na prijaznejši način - znanja o motorjih ti očitno ne primanjkuje.

Ideje o temu da je pa BMW itak edini in najboljši motor je pa že veliko testov in faktov opovrglo, tako da na temu svetu med motoristi niste edino vi BMW-jevci in potem mi ostali; vozniki nekih "polizdelkov".

-Get over it; pa zimislite se malo g. Brumer :whistle:

Pa btw - 1000 RR je lep ;)

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!