Skoči na vsebino

Yamaha YZF 250 R


LordVader

Priporočene objave

Oblika je veliko bolj športaška od Ninje :cry: Komaj čakam, da jo v živo vidim :kva1:

Res je ja. Veliko boljše zgleda tale yamaha kot kawasaki, glede na to lahko pričakujemo tudi višjo ceno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnda jih bojo v kopru tovarna tomos sestavljal.. :worship: ok konc šale ja jst sm v kmc-ju na rudniku prašou pa je reku d se pustmo presenetit sam d vrjetno bojo, in da pridejo maja vn cena pa bo znana sred decembra.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnda jih bojo v kopru tovarna tomos sestavljal.. :worship: ok konc šale ja jst sm v kmc-ju na rudniku prašou pa je reku d se pustmo presenetit sam d vrjetno bojo, in da pridejo maja vn cena pa bo znana sred decembra.. :whistle:

Hudo. Lepo bi bilo da pride pred začetkom naslednje sezone. Še lepše bi pa bilo, da ne bi bila pretirano dražja od ninje 250r in pa, da bi bila dobavljiva v malo večjih količinah. Ker za kawasakija so morali nekateri čakat oz. jih sploh ni bilo...smola

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

vem da je tema že stara sam me pa zanima kok majo kej končno teli 250ccm (stock)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je tema že stara sam me pa zanima kok majo kej končno teli 250ccm (stock)

Sej pa yamahe še ni zun pa niti ne verjamem najbol da sploh bo kdaj. Verjetno pa bi bla končna okol 160-170 km/H.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je to blo misleno za USD. Kar je 6.000,00 USD = 3.853,56 EUR. Kar je na nivoju Ninje 250.

ja pa burek v zosu 6.000,00 USD = 4.537,21 €!! tle pri nas pa lahko pričakuješ zelo zasoljeno ceno da se boš samo za glavo držu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa burek v zosu 6.000,00 USD = 4.537,21 €!! tle pri nas pa lahko pričakuješ zelo zasoljeno ceno da se boš samo za glavo držu :headbang:

Če bo za 4.537,21 eur je še vedno kr poceni glede na to da je 250 pa da na slikah kr lepo zgleda. Lahko pa da je to vse bil photoshop pa mogoče ne bo nič iz tega in mogoče yamaha sploh ne dela na 250. Čeprav sem se zadnjič ko sem r125 na servis peljal pogovarjal z onim ko pač je lastnik tam pa je rekel da naj bi dobil informacije in da naj bi prišla r250 letos konec leta ven. Tak da upam da bo kaj ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Sej pa yamahe še ni zun pa niti ne verjamem najbol da sploh bo kdaj. Verjetno pa bi bla končna okol 160-170 km/H.

Če bo prišla bo pomoje končna okol 170..isto k ninja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj novega o Yamahi-250???

al imam občutek da je to nateg :trance_33_sleep:

Cesko pri nas bo cena okoli 5000€

LP

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj novega o Yamahi-250???

al imam občutek da je to nateg :trance_33_sleep:

Cesko pri nas bo cena okoli 5000€

LP

Sploh neveš če bo kaj iz tega in pol napišeš kolk bo cena? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Je kej novga o tem motorju??...pride al nepride..če kdo kaj ve:)

Sm bil v salonu pa so rekl da je yamaha zlo škrta z novicami in da prvo ful neki se govori o tem potem pa spet nč in nato kr odenkrat pride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da je Kawa delana na Kitajskm?

Če bo tud Yama MadeInChina pol bo cena najbrž nekje enaka, drgač pa grrr.gif

kawasakija in yamaho delajo japonci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasakija in yamaho delajo japonci

Na splpšno že, Ninja 250 je pa delana na kitajskem, zato je tako poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Meni zelo interesanten kot sekundarni motor (trenutno imam za ta namen yzf r125). Če bo cena vzdrežavanja, poraba itd na spodobnem nivoju, zna bit moj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!