Skoči na vsebino

A se forum samo meni norca dela ...


Ali vam dela automatska prijava?  

  1. 1. Ali vam dela automatska prijava?

    • Dela (Windows XP)
      11
    • Ne dela (Windows XP)
      3
    • Dela (ostali Windowsi)
      14
    • Ne dela (ostali vindowsi)
      4
    • Kaj je to Windows ???
      3


Priporočene objave

...al še komu ne upošteva automatske prijave, ki jo redno zvesto, z upanjem na boljši jutri označim???

Stari je delal tak-tak, včasih ja, včasih ne, tale me pa ne jebe 5%.

Še kdo??

(P4, WinXP Pro, btw, če kaj koristi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar deluje povsem brez problemov, če je vse pravilno nastavljeno v vaših brskalnikih.

Stvar deluje na osnovi Cookijev in če ti ne dela je problem na tvoji strani in ne na strani foruma. Med drugim tudi v FAQ piše, da je za pravilno delovanje foruma potreben delujoči brskalnik, ki ima vklopljene cookije.

Če pa imate vklopljene "PARANOJA" nastavitve v vaših brskalnikih in/ali firewallih pa to ni več problem foruma ampak vaših nastavitev.

Forum tega ne more zaobiti, kar si lahko, kot sem že povedal preberete tudi v FAQ.

P.S.

Format C: --> Install Linux! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že Codeine rekel, najprej poglej nastavitve za varnost (moraš imeti na takšni stopnji, da dovoliš sprejem kukijev (cookies)), če pa imaš te nastavitve OK, potem pa v explorerju zbriši kukije, pol ti bo sigurno delalo - po naslednji prijavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukije kolko vem mam enablane, mam pa tudi popup stopper namotan na mašino. Bi lahko bil catch v tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Saj ni problem v forumu ampak v nepravilnih nastavitvah in uporabi najrazličnejših blokirnih programov, ki jih uporabniki ne znajo pravilno nastaviti, potem pa bentijo po forumih (ne samo po tem, ampak tudi drugje), da forumi ne delujejo pravilno. :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

P.S.

Zakaj sploh potrebuješ pop-up stoper. Te reklame se pojavljajo večinoma samo po pr0n in warez spletnih straneh. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi cisto jasno, zakaj pisete, kak procesor imate, ker je to popolnoma, ampak res popolnoma vseeno :lol: :lol: Edini merodajni podatki so web browser, njegova verzija in eventuelno operacijski sistem, ker se lahko browser nekoliko razlikuje ... (mozilla - linux:win32). :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi cisto jasno, zakaj pisete, kak procesor imate, ker je to popolnoma, ampak res popolnoma vseeno :lol: :lol:

Aja, Intel ni še nikoli procesorjev z napako prodajal... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ni mi cisto jasno, zakaj pisete, kak procesor imate, ker je to popolnoma, ampak res popolnoma vseeno  :lol:  :lol:

Aja, Intel ni še nikoli procesorjev z napako prodajal... :wink: :lol:

Tud AMDji delujejo naravnost vzorno.

BTW: pri določenih straneh (seveda ne motosvet) mi veselo skensla vsa odprta okna IE.... kakšna ideja?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!