Skoči na vsebino

Tank kamera


John2005

Priporočene objave

Jest ti čestitam,mojga stojala se sploh ne upam poslikat.Je moj navadno sranje proti temu tvojemu! :OK:

Nam boš pokazu patent pa nas posliku na Rakitni enkrat v aprilu?Kero kamero pa imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo tolje je nastalo delo izpod mojih rok res da ni tak kot je tisti po katerem sem se zgledoval je pa dobr zame stroski k so me pršli je biv sam kos aluminija 1m x 20cm v metalki je biv 3000sit stali se je pa vse doma najdl pa en dan dela

Dobro si to naredo :OK: kak debel aluminij si pa kupo?mas kaki nacrt/skico poteka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti čestitam,mojga stojala se sploh ne upam poslikat.Je moj navadno sranje proti temu tvojemu! :OK:

Nam boš pokazu patent pa nas posliku na Rakitni enkrat v aprilu?Kero kamero pa imaš?

jah sej to je problem k nimam kamere zaenkat mam samo fotoaparat pa se ta je bol kurc seaj ubistvu kamere sploh ne mislm imet ker če bom bom sam en bolši fotoaprat nabav zdaj mam canon powershot a85 ki ima omejene filčke na 3 min zdej pa gledam tut canon s1 ali pa s2 sam je pa zaenkat se mal pevelik finančni zalogaj (študentje smo revni) :D

Dobro si to naredo :OK: kak debel aluminij si pa kupo?mas kaki nacrt/skico poteka :?

alumini je debel 4 milimetre naprvo sem hotel 5 samo je to cisto dovolj nčrt je pa bl tko 2 slikci pa še to se je na konc izkazal da sm ven dobil malo drgače kot sem narisau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imbo (sori ukradenemu izrazu) Miha!!!!

Forum ere nas več, ne samo tvoj 'chat' kolega!!!

...zato piši razumljivo, kolikor tiliko slovensko!!!!

....in uporabljaj ločila, IMBO!!!!

:wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo se par slikc kako zgleda zadeva na motorjum

mogoce bo treba se malo dodatne distance med tankom in nosilckom za bolso vidlivost

post-539-1142509350_thumb.jpg post-539-1142509257_thumb.jpg

post-539-1142508922_thumb.jpg post-539-1142509373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imbo (sori ukradenemu izrazu) Miha!!!!

Forum ere nas več, ne samo tvoj 'chat' kolega!!!

...zato piši razumljivo, kolikor tiliko slovensko!!!!

....in uporabljaj ločila, IMBO!!!!

:wacko: :wacko: :wacko:

ej dej se ti navad razumliv pisat :angry: k tut ti neznaš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stojalo in pravopis(vozim fičota ampak všeč mi je pa AMG 65)

Popravljeno . Popravil fecko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja to je čist osnovno držalo za kamero. Men so ušeč sytek ove so ful dobre sam drage :D :OK:

jao če z majhnim nisi zadovolen velikega vreden nisi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če so dimenzije vijakov in razmaki enaki na vseh pokrovih rezervoarjev?

Niso.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če so dimenzije vijakov in razmaki enaki na vseh pokrovih rezervoarjev?

sploh nisi v enakem razmaku tko da bi reku da bi ble premaknene za isti kot ampak so mal drgac tko da mors res pazt k jst sm se skor ornk zajebu zarat tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se malo pohvalim :D

pri nas imamo fermo in uvažamo za celo evropo stojala če je kakšen interesent naj piše na moi email

joc25ma.vasrad@email.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, še tankat probejte, da ne boste na cest ostal brez ustrezenga imbus kluča. :lol1:

Pokrovček tanka se tukaj čisto normalno odklene in odpre-o kakšnih ključih govoriš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tank cist lepo odpera je tko narjen da se da tut tankat k mas to gor

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zadeva zgleda res preprosto narejena in poceni izdelava, samo vprašanje je kako dolgo bi digitalc zdržal pritiske vibracij ???? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!