Skoči na vsebino

Tank kamera


John2005

Priporočene objave

Mogoče bi delovalo bolje če bi namesto distančnikov za dvig uporabil gumi-amortizerje.

Bom poizkusil sam in javil rezultate.

Mislim da bom naredil se nosilec za ob prednje kolo( od disku).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bom naredil se nosilec za ob prednje kolo( od disku).

A boš uporabil kak 'bullet cam' ali boš kar MiniDV kamero dal ob kolo?

Jaz imam tak DIY 'bullet cam' z DIY nosilcem:

[attachmentid=78896]

[attachmentid=78898]

[attachmentid=78899]

D.

post-2208-1156102576_thumb.jpg

post-2208-1156102640_thumb.jpg

post-2208-1156102693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve gdo kje bi se dalo V SLO dovit kako mini kamero(bullet-cam) po čim nižji ceni?

ni treba da je kvaliteta ubijalska ampak neki srednjega.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdrav, naj spet malo obudim temo, kajti sam nisem še nič posebej pametnega skp spravu in še kar iščem kaj bi mi bilo najbolj všeč.

In kaj sem našel.

1. zanimiv izdelek, ki ni sicer najcenejši, dejansko pa zamenja vse kamero in camcorder...

poglej si linke - morda zadevo že poznate (kakšne izkušnje morda)

Anchos 404 cam in zraven nabaviš še kamero - ki dobiš že kar z krmilnim stikalom na kablu

Meni je zadeva všeč - samo še videt bi jo moral v živo in bi kar kupil.

2. no druga zadeva je pa še bolj zanimiva še posebi za prave športne ituziaste :devil:

sportcam iz nemčije (vsaj mislim tako)

huda reč kar do 3 bullet kamere s stikalom in kwa vem kaj še... hudo. No poceni spet ni - ampak... modra se le boje obnese.

Edino kar mi ni všeč pri drugi aplikaciji je da se filmi hranijo na SD/MMC kartico - v prvi se namreč posnetki hranijo na disku - upam da treslaji ne naredijo preveč slabga na disk :hmm:

Drugače pa kot sem reku sam še zmeraj iščem svojo najbolj primerno aplikacijo - tehnika gre naprej moj kamkorder bo pa kmal le še za v predal - kjer je sicer že :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

katero "opremo" pa še rabiš zraven kamere da lahko snemaš vožnjo in kako jo preneseš na računalnik? se prav kaj vse moraš imeti s sabo če hočeš snemati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosilec za kamero . videl zadnjic nekaj, pa se ne spomnim kje (ne, ni ram). :headbang:

ostalo odvisno od sistema.

poznam minikamero za na ocala in preko usb na laptop v nahrbtniku.

hdd kamero, doma direkt preko usb na carunalnik. kako je ob dezju ne vem.

navadna kamera (film v katerikoli obliki), najbrz firewire ali podobno (usb je obupno pocasen) in carunalnik. spet je voda problem.

z spremljevalnim vecslednim vozilom se (vecinoma) izognes vodnim problemom; nastanejo pa drugi. :devil:

in vse skupaj je odvisno koliko so pripravljen odsteti, se ti zdi vredno ali mislis uporabljati.

mozno je pa vse. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprimer ena taka mala verzija kamere za na čelado ali bullet oblika za kam na motor. Kko se pri takih sgranjuje posnetek? maš kak link do celega "sistema" pripravlenga na akcijo ? in kakšne so cene? ne mislim za pravo kamero ampak pač mini

Popravljeno . Popravil MACESN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aphu..... :unsure:

ker minikamero uporablja en znanec ne vem nic vec kot sem ti napisal. pogooglaj malo. kolikor vem niso ravno poceni; vsaj tiste z ok optiko ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprimer ena taka mala verzija kamere za na čelado ali bullet oblika za kam na motor. Kko se pri takih sgranjuje posnetek? maš kak link do celega "sistema" pripravlenga na akcijo ? in kakšne so cene? ne mislim za pravo kamero ampak pač mini

To stran si malo poglej...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hmm, torej lahko snemaš le na tapravo kamero v nahrbtniku?

Snemaš lahko na prenosni DVR (digital video record) napravo.

Imaš več izvedenk teh naprav od kitajske NONAME robe do mnogo dražjih kao brandname robe.

Morda je za razmislit, če doma nimaš video kamere, da si celo omisliš camcorder Canon, Jvc, Sony katerkoli le da ima možnost video input ter priporočam vsaj 1Mpixel.

aha DVR-ji pa imajo možnost snemanja na spominske kartice ali pa celo na disk.

Mene osebno je prepričal tale produkt

Kako dobro se obnese pa ne vem povedati, ker ga še nisem kupil. Firma je menda Francoska kupit pa se ga da v Cosmos ali MediaMarkt v avstriji in seveda na spletu.

Sam si bom najverjetneje zamislil tale sistemček, ker je ob enem tudi IMAGE TANKER, kar je zelo priročno na izletih, če veliko slikaš z digitalcem.

Odgoror na tvoje vprašanje:

Z mini DVR-jem, lahko snemaš tudi z napravo v žepu saj je dovolj manjhna. Drugače pa bi jo sam raje imel v tank torbi. Če ja pa velika gromozanska gajba kot so camkorderji, pa je zoperno. Sem jo imel v tank torbi in je glih tolk velika da jo moraš s peno oblagat...no men se je zdelo nerodno. Zato sem letos tudi kupil nostilec za na tank :: http://www.sportbikecam.com/dealers.shtml

Kako se obnese pa ko dobim moped :D

Popravljeno . Popravil footprint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi si lahk vgradil kamero, da bi jo imel med voznjo vedno vkljopljeno ?

da pa ne bilo to nakako velko v napoto, lahko bi jo skoraj vedno imel, bi pa vse lahk posnel

bi pa za eno voznjo tak za cca 2-3 h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa že dost str na tem forumu, de bi lhk vedu, de je treba poiskat kej z iskalnikom...

klik

bang .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem , sam jaz ima mal cudne finte zakja bi to sploh imel

pa mogoce mal na drugacen nacin, zato sem ofnu novo temo, poleg tega bi jaz imel cim manjso, in ce gre cim bolj na sredini

poznam enga ki je imel v terenu in kamero v celadi

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRUGAČE PA IZDELAVA PO NAROČILU.

POKLIČITE 031/371-077, JURE

IN SE BOMO ZMENLI..... DA SE DOBIT VSE. ODVISNO OD TEGA KOLIKO STE PRIPRAVLJENI ODŠTETI ZA TAK STATIV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Mi lahko kdo pove kaj še rabiš da to deluje? Nimam pojma o nemščini.. :blush:

Nič, to je to. Edino SD/MMC kartico si omisliš večjo, ker je 32MB internega spomina bolj malo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kamerca znamke aiptek...meu oz. jo še imam na testu in se odlično obnese....

je mini kamerca..na katero lahko prključiš ti. sporty cam...ki je ubistvu samo objektiv..

ki je z žičko povezan v ročno kamerco...

cena je nekje med 200 - 250E

uvoznik za te kamere je podjetje WGT trgovina d.o.o...

tko da za več info se obrnite na njih al pa pošlte PM... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!