Skoči na vsebino

Tank kamera


John2005

Priporočene objave

  • 8 mesecev pozneje...

Ima kdo od vas nosilec za kamero namontiran? Gledal sem po internetu in našel nosilce samo v Kanadi in USA. Se da to kje pri nas dobiti? Na ebay.de pravtako nisem nič našel.

Zadeva zgleda nekako takole:

img_3514.jpg

Spodaj pod kamero se namontira kot na navadno stojalo, nosilec je pa pritrjen na pokrov od tanka. To potem ovira pri tankanju?

Našel sem tudi tole:

oregon-scientific-helmet-cam_58.jpg

Ampak zadeva je zelo slabo kvalitetna, zvok je slab in slika pravtako. Tudi primerna montaža na tank, kjer bi vetrobran zakril veter in tako ne bi bilo tistega groznega šumenja, je težko izvedljiva (snemal bi krmilo).

Uporabil sem iskalnik pa nisem našel nič na to temo. Če sem spregledal ... delete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kamero ali fotoaparat lahko uporabiš tudi RAM nosilce. Najdeš jih pri Touratech-u pri GPS napravah. Kombiniraš kar želiš oziroma potrebuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle nosilec kot si ga prilimal na prvi sliki bo meni zdaj un prijatelj naredil ko sem ti razlagal. Če ti bo všeč ga bi po mojem tudi tebi naredil če te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
A boš uporabil kak 'bullet cam' ali boš kar MiniDV kamero dal ob kolo?

Jaz imam tak DIY 'bullet cam' z DIY nosilcem:

[attachmentid=78896]

[attachmentid=78898]

[attachmentid=78899]

D.

kje si pa kupu to kamero?

kolk tv-lines ima?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A je že kdo to kupil? Pa tisti ki se malo bolj spoznate na te zadeve a je dobro al bolj tako?

Zanima me namreč model ki je psan pod to Št. 2M-48SHQ mit Minox DMP-3 und 2GB Karte

http://www.helmkamera-onlineshop.de/komple...-2gb-karte.html

ali pa ta

http://cgi.ebay.de/580-SONY-EXVIEW-HAD-HEL...p3286.m63.l1177

Če se kdo razume v takšne zadeve naj mi pove katera je boljša!

l.p. mack :worship:

A je že kdo to kupil? Pa tisti ki se malo bolj spoznate na te zadeve a je dobro al bolj tako?

Zanima me namreč model ki je psan pod to Št. 2M-48SHQ mit Minox DMP-3 und 2GB Karte

http://www.helmkamera-onlineshop.de/komple...-2gb-karte.html

ali pa ta

http://cgi.ebay.de/580-SONY-EXVIEW-HAD-HEL...p3286.m63.l1177

Če se kdo razume v takšne zadeve naj mi pove katera je boljša!

l.p. mack :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo čudna pomoč, bo tole.... to na sliki naj bi bila kao ena izmed najboljših helmet kamer, jaz se slabo spoznam kamere, naj bi imela širokokoten objektiv, mikrofon... spomina za nekje 6 ur/nimam pojma kake resolucije. Sem skoraj 100% da sem vzel katalog ampak je ostal v nekje v avto, ko ga najdem objavim proizvajalca. Cena za Italijo je 600 eur, za SLO ni vedel če je kak prodajalec. Mogoče v pomoč uporabljale naj bi jo vse večje moto revije zaradi kvalitete posnetka, enostavnega upravljanja, na krmilu jo lahko vkljapljaš in izkljapljaš....

LP

post-6785-1225992623_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Temty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo čudna pomoč, bo tole.... to na sliki naj bi bila kao ena izmed najboljših helmet kamer, jaz se slabo spoznam kamere, naj bi imela širokokoten objektiv, mikrofon... spomina za nekje 6 ur/nimam pojma kake resolucije. Sem skoraj 100% da sem vzel katalog ampak je ostal v nekje v avto, ko ga najdem objavim proizvajalca. Cena za Italijo je 600 eur, za SLO ni vedel če je kak prodajalec. Mogoče v pomoč uporabljale naj bi jo vse večje moto revije zaradi kvalitete posnetka, enostavnega upravljanja, na krmilu jo lahko vkljapljaš in izkljapljaš....

LP

Ta kamera je na netu pod francoskim prodajalcem. cena niti ni tako ugodna - 689,00eur

http://www.blickvang.fr/epages/61750650.sf...ductDetailImage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cena ni ugodna, za Italijo je prodajalec reko 600 eur, bo treba kake teste pogledat, če upraviči svojo ceno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koji k... rabiš kamero na mopedu?

Za pohvalt se, pa za pozim, da v naslanjaču kolenčkaš in vrtiš posnetke. Priporočljivo je, da se posnetek konča tam kjer se je začel in potlej furaš virtualne kroge. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pohvalt se, pa za pozim, da v naslanjaču kolenčkaš in vrtiš posnetke. Priporočljivo je, da se posnetek konča tam kjer se je začel in potlej furaš virtualne kroge. :grim

Pa za unga, ki s strani pripelje, te izsili, zapre in spravi na tla, potem pa pove, da te sploh ni videl, ker si vsaj 100 prinorel. Tudi to se mi je že podilo po glavi (samo potem ne sme bit 100 na posnetku!). :evilgrin:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Pa za unga, ki s strani pripelje, te izsili, zapre in spravi na tla, potem pa pove, da te sploh ni videl, ker si vsaj 100 prinorel. Tudi to se mi je že podilo po glavi (samo potem ne sme bit 100 na posnetku!). :evilgrin:

rrrr

Zdaj majo v LUISU neke kamere(no, saj verjetno so jih meli že prej),sedaj sem jih oz.ju videl; eno za 120 evr. in eno za 200evrov (pa imata kup nekih pripomočkov za montažo na tank, čelado, itd.); mogoče jo bom kupil, sam vprašljiva je kvaliteta(se še moram pozanimat); malo je poceni vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj majo v LUISU neke kamere(no, saj verjetno so jih meli že prej),sedaj sem jih oz.ju videl; eno za 120 evr. in eno za 200evrov (pa imata kup nekih pripomočkov za montažo na tank, čelado, itd.); mogoče jo bom kupil, sam vprašljiva je kvaliteta(se še moram pozanimat); malo je poceni vse skupaj.

Pri nas imamo ATC 2000, ki je trenutno pri Lojzu v akciji za 99€. Kvalitetna zvok in slika sicer nista njena vrlina, je pa dokaj vzdržljiva - s čelade mi je padla na asfalt pri cca. 70 km/h in je preživela z le manjšimi praskami.

Lahko si pogledaš par filmčkov, narejenih s to kamero (s tem da Google Video kvaliteto še dodatno pokvari):

Klik

Zdaj imajo dve novi (ATC 3K in ATC 5K), ki bi naj bili izboljšani, slednja pa ima še display, da jo lažje nastaviš.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas imamo ATC 2000, ki je trenutno pri Lojzu v akciji za 99€. Kvalitetna zvok in slika sicer nista njena vrlina, je pa dokaj vzdržljiva - s čelade mi je padla na asfalt pri cca. 70 km/h in je preživela z le manjšimi praskami.

Lahko si pogledaš par filmčkov, narejenih s to kamero (s tem da Google Video kvaliteto še dodatno pokvari):

Klik

Zdaj imajo dve novi (ATC 3K in ATC 5K), ki bi naj bili izboljšani, slednja pa ima še display, da jo lažje nastaviš.

D.

Ja, ti dve sem mislil(bom verjetno res kupil eno od teh dveh atc 3\5), niti ni tako slab posnetek, pa da so še zdaj malo izboljšali kvaliteto; to si ti snemal?? pa na tem posnetku še malo veter moti(se da tud uredit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ima mogoče kdo takle (oz. podoben) nosilc za posodit/prodat?

...

img_3514.jpg

...

V soboto gremo na Grossglockner pa bi rad vzpon posnel za prihodnjič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo takle (oz. podoben) nosilc za posodit/prodat?

V soboto gremo na Grossglockner pa bi rad vzpon posnel za prihodnjič :OK:

Jaz sem dal takega narediti enemu mojstru, in mislim da jih ima še na zalogi, samo ne vem kako je z luknjami za yamaho, mogoče bi ti ga moral povrtati malo.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...=2385&st=75

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka, moderatorji prosim izbrišite

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja alpa ce si butl in zalimas z ductape-om digitalca na tank torbico, pa tud rata kak soliden posnetek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!