Skoči na vsebino

yamaha warriors


Priporočene objave

Mislim da bi bilo pametno imeti tudi to temo. Odpru sm jo pa zato, ker se vam mogoče kmalu pridružim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bilo pametno imeti tudi to temo. Odpru sm jo pa zato, ker se vam mogoče kmalu pridružim .)

Obe odločitvi pametni.... :worship:

Mogoče se pa v bližnji prihodnosti dogovorimo za kakšno skupno furco....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da do zdaj še ni bilo teme za yamahe, pa jih je veliko na cesti... očitno nimamo problemov :krneki: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da do zdaj še ni bilo teme za yamahe, pa jih je veliko na cesti... očitno nimamo problemov :krneki: :hooray:

YAMAHA je pač YAMAHA!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou yaeh! a se lahko temo upgrejda še z anketo o porabi olja? Poj se bo pisalo........ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni še nič ne žere olja :worship: ,no saj niti nebi smelo še pri nekja čez 19k km :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin pianino bi imel Yamaha, pa še to, če drugega ne bi bilo na voljo :evilgrin: :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bilo pametno imeti tudi to temo. Odpru sm jo pa zato, ker se vam mogoče kmalu pridružim .)

Ti pojma nimas kaj bi mel. 1x pravis, da se je nekomu nevem kaj zgodilo s suzukijem in da ga zaradi tega nikol nebos mel, cez en tedn ze na vlko sprasujes kak so gixxerji;

Si nevem kaki fan kawasakijev, si kupis 2 al 3, saj nevem kolk jih mas oz. si jih mel, naslednji dan jih skurc*s do konca

Zdaj si pa ze pri yamahi

Odpri se cez par dni temo o hondi, ker bos tak kako CBRko hoto met

Sicer pa, idi rajsi podirat rekord grobnika, tak bos 1.30.xxx pelo, pa bos prvic tam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobnik sem se odločil da ne grem, ker najbolj odfukani motoristi se bojimo piste. Če greva jest pa še dva kolega gor bo to senzacija- nočem pa bit glih v središču pozornosti- to je vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobnik sem se odločil da ne grem, ker najbolj odfukani motoristi se bojimo piste. Če greva jest pa še dva kolega gor bo to senzacija- nočem pa bit glih v središču pozornosti- to je vse

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:xx:

sem lahko tvoj prjatu? Me bos naucil tak vozit kot ti, pa bom pac jaz namesto tebe sal podirat rekord O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči me, greva na kočevje-dvor, rakitno pa na ride, mislim da bo dost, ampak šele čez 10dni, ker prej ne morem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči me, greva na kočevje-dvor, rakitno pa na ride, mislim da bo dost, ampak šele čez 10dni, ker prej ne morem

Folk, ne ga srat po cestah..

Kdor bi se rad dokazoval naj gre na pisto in tam pokaže koliko ga je v hlačah. Pa ni potrebe, da je to Grobnik, tudi Marof je ok, hudiča, celo na Racelandu pride do izraza tehnika in znanje, ker je pista tako zaprta, da moč motorja praktično ne igra nobene vloge..

Na cesti pa za moje pojme ne pri de do izraza koliko kdo zna, ampak kdo je bolj neumen. Jaz sem prepričan, da me marsikdo od tistih, ki sem ga pustil zad na Racelandu za šalo pusti zad na Dvor-Kočevje, Rakitni, ipd.. To pa zato, ker ne vidim posebnih užitkov se peljat na meji svojih zmoglivosti in zmoglivosti motorja na navadni cesti in samo čakat, da bom pripeljal na kakšen pesek, ki ga je avto pred mano prinesel na cesto in se katapultiral pri 180km/h pod ograjo, v smreke, skale, (_______ <-- vstavi poljubno)..

Znanje in hitrost pilota se pokaže na pisti, kjer resnično lahko pelješ svoj max in may motorja.. Na cesti se pa dokazuje samo kdoje bolj neumen, da se upa tako tiščat, ima večja jajca in seveda ob tem več krompirja, da pride na cilj cel.. Za to ceno pa raje veljam in ostanem za pussya. In še ponosem sem na to B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin pianino bi imel Yamaha, pa še to, če drugega ne bi bilo na voljo :evilgrin: :whistle: :rolleyes:

hahaha od kje pa ta zamera????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da drugi imate vedno pokvarjene motorje, da se lahko tuki kregate in govorite neumnosti. Na frišno odprta tema pa ste jo že zasmetili. No zgleda, da yamahe tako lepo delajo, da se mi lahko z njimi vozimo in ne preživljamo svojega prostega časa na forumu in nabijamo neumnosti. Alo dejmo se it kej furat. Sigurno vam bo koristilo, da boste spucali malo glave!

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so yamaha riderji kar pametni, da se vozijo ne pa smetijo po forumu in govorijo neumnosti kot mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provociram, ker mam Suzukija :evilgrin: :P

Kaj pa je to za ena firma, nikol slišu..... kaka Korejska kanta? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tisti motor, ki ga vidiš, ko zagrmi mimo, ko ob cesti špagetarju sklopko zračiš :evilgrin: :P

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so yamaha riderji kar pametni, da se vozijo ne pa smetijo po forumu in govorijo neumnosti kot mi...

pol pa hitro menjaj za yamaho in tu smeti bomo meli kawoljubi bolj čisto temo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tisti motor, ki ga vidiš, ko zagrmi mimo, ko ob cesti špagetarju sklopko zračiš :evilgrin: :P

huda :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobnik sem se odločil da ne grem, ker najbolj odfukani motoristi se bojimo piste. Če greva jest pa še dva kolega gor bo to senzacija- nočem pa bit glih v središču pozornosti- to je vse

Dej nehaj že enkrat gofljat. Forum te je poln že nekaj časa, pa en zapis bolj bolan od drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tisti motor, ki ga vidiš, ko zagrmi mimo, ko ob cesti špagetarju sklopko zračiš :evilgrin: :P

Špagetarji so medtem, ko zračijo sklopko, že na kofetku, ko japanezarji končno pricijazijo mimo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki ga je avto pred mano prinesel na cesto in se katapultiral pri 180km/h pod ograjo, v smreke, skale, (_______ <-- vstavi poljubno)..

V DejaVuja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!